خرید سیم خاردار

سیم خاردار چیست؟

سیم خاردار یکی از  مهم ترین و رایج ترین ابزار حصار امنیتی است.  سیم خاردار از مفتول گالوانیزه و به صورت سیم خاردار حلقوی تیغی، حلقوی سوزنی  تولید می شود. یکی از مهمترین کاربردهای سیم خاردار تامین امنیت و حفاظت در مناطق نظامی و همچنین زمین های کشاورزی است. استفاده از  سیم خاردار به این صورت است که بعد از نصب توری حصاری  روی فنس یا روی دیوار استفاده می شود

خرید سیم خاردار

سیم خاردار حلقوی از یک رشته فولاد فنری سخت تشکیل شده است، دارای استحکام بسیار بالا و خواص کشسانی بسیار بالایی دارد و بنابراین کیفیت بهتری دارد و  در طی  فرآیند گالوانیزاسیون گرم تولید می شود. سیم خاردار حلقوی در دو نوع تولید می شوند و قیمت گذاری می شوند: سیم خاردار حلقوی با خار سیمی ، سیم خاردار حلقوی لیزری، نوع سیم خاردار حلقوی شامل یک محور سیم گالوانیزه است که دو رشته سیم خاردار گالوانیزه به دور آن پیچیده شده است. و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و در پادگان ها، مراکز نظامی و امنیتی استفاده می شود.

Image for post
Image for post

خرید سیم خاردار

 

سیم خاردار حلقوی لیزری در مقایسه با سایر انواع سیم خاردار دارای بالاترین سطح استحکام و کیفیت و کارایی بوده ،استحکام بالای آن باعث شده است که از قیمت بیشتری برخوردار باشد. این نوع سیم خاردار حلقوی از مفتول گالوانیزه گرم ساخته شده است. و در برابر رطوبت مقاوم بوده و در برابر  ضربه فیزیکی مقاومت بسیار بالایی دارد و مسافتی حدود 9 تا 13 متر را در بر می گیرد و برای کارخانه ها و پایگاه های نظامی و پادگان ها استفاده می شود. یا در  بالای دیوار و یا بالای فنس برای تامین امنیت نسبی استفاده        می شوند، 

سیم خاردار سوزنی نوعی  سیم خاردار گالوانیزه است. از 4 رشته سیم تشکیل شده است. برای ساخت سیم خاردار از سیم  گالوانیزه استفاده می شود. یک چله راست می‌شود و 4 نوک تیز می‌شود. گاهی به جای دو نخ، یک چله می‌چرخند. تبر و سیم خاردار سوزنی دایره ای به شکل قرقره یا توپ بسته بندی و تولید می شوند. وزن هر کلاف  بین 20 تا 25 کیلوگرم است. تفاوت بین سیم خاردار سوزنی و سیم خاردار تبر را می توان در مدرن بودن سیم خاردار تبر در مقایسه با سیم  خاردار سوزنی مشاهده کرد.

 بسته به نوع مکانی که می خواهید این سیم ها را  نصب کنید، نوع مناسب آن را خریداری کنید.در هنگام خرید باید به جنس آن توجه کنید زیرا  کیفیت و دوام محصول  را تعیین می کند. خرید سیم خاردار از سایت صنایع مفتولی علوی توصیه می شود.