طراحی و ساخت سایت طلا فروشی

Image for post
Image for post

طلافروشی از آن دسته کسب و کارهایی است که داشتن یک وبسایت تاثیر بسزایی در فروش صاحبان این کسب و کار دارد. زیرا بسیاری از مردم به علت مشغله روزانه‌ای که دارند، سعی میکنند تا خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند؛ بنابراین داشتن یک سایت طلافروشی به شما این امکان را میدهد تا مشتریانی را به صورت مجازی بدست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا مزایای طراحی و ساخت سایت طلا فروشی، نحوه سفارش و … آن را با یکدیگر بررسی نماییم.

مزایای ساخت سایت طلا فروشی

Image for post
Image for post

طراحی سایت طلا فروشی مزایای بسیاری را برای صاحبان این کسب و کارها به همراه دارد که عبارتند از:

مشتریان بسیاری را بدست می‌آورید.

داشتن یک وبسایت باعث میشود تا شما مشتریانی را به صورت مجازی بدست آورید. زیرا روزانه بسیاری از مردم عباراتی مانند خرید انگشتر، خرید گردنبند و… را سرچ می‌نمایند و داشتن یک وبسایت طلا فروشی باعث میشود تا شما در نتایج موتورهای جستجو نظیر گوگل دیده شوید تا مردم با مشاهده سایت شما از شما خرید نمایند.

اعتبار شما را افزایش می‌دهد.

داشتن یک وبسایت باعث میشود تا شما در سطح وب دیده شوید و به همین علت اعتبار شما افزایش می‌یابد و علاوه‌براین میتوانید آدرس سایت خود را بر روی کارت‌‌های ویزیتتان چاپ نمایید تا به اعتبار برند خود بیفزایید.

اعتماد مشتریان را بدست می‌آورید.

داشتن یک وبسایت باعث میشود تا مشتریانی که به صورت مجازی با شما در ارتباط هستند به شما اعتماد نمایند. زیرا در پل‌های ارتباطی مجازی مانند اینستاگرام روش‌های پرداخت امن، نماد اعتماد  الکترونیکی و … وجود ندارند ولی در سایت‌ها تمامی چیزهایی که نیاز است یک فرد به شما اعتماد کند، موجود می‌باشند.

معرفی فروشگاه

یک وبسایت میتواند کسب وکار شما را به خوبی به همه افراد معرفی کند، تنها کافی است تا مردم وارد سایت شما شوند تا متوجه کسب و کار شما شوند.

کسب درآمد بیشتر

شما با داشتن یک سایت طلا فروشی میتوانید در زمانی که در تعطیلات به سر می‌برید یا به هر علتی در فروشگاه خود حاضر نیستید هم کسب درآمد داشته باشید و به اینصورت هیچوقت از کسب درآمد عقب نمی‌مانید.

امکانات سایت طلا فروشی

Image for post
Image for post

امکان درج شماره تماس

امکان درج آدرس

امکان درج تمامی محصولات به همراه تصاویر آنها

امکان صادر شدن فاکتور محصولات پس از خرید

نمایش قیمت روز سکه، طلا و…

درگاه پرداخت اینترنتی

ویژگی‌های یک سایت طلا فروشی حرفه‌ای

Image for post
Image for post

اگر می خواهید سایت طلا فروشی خود را به صورت حرفه‌‎ای طراحی نمایید باید از موارد زیر در آن استفاده نمایید تا بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و مردم تنها به سایت شما اعتماد نمایند.

سئو و بهینه سازی

پس از طراحی یک وبسایت اولین چیزی که اهمیت بسیاری دارد، سئو و بهینه سازی سایت است. خدمات سئو به شما این امکان را میدهند تا بتوانید سایت خود را در نتایج برتر موتورهای جستجو نظیر گوگل نمایش دهید تا بیشتر در معرض دید مخاطبان باشد. بواسطه سئو و بهینه سازی، گوگل به شما اعتماد کرده و به همین سبب شما را جزو نتایج خود نشان میدهد.

نمایش محصولات به صورت حرفه‌ای

سعی کنید تصاویر محصولات خود را بسیار با کیفیت درون سایتتان قرار دهید تا هنگامی که کاربران وارد سایت طلا فروشی شما میشوند، تصور کنند که وارد یک مغازه طلا فروشی شده‌‌اند تا بتوانند اقدام به خرید از شما به صورت اینترنتی نمایند. علاوه‌براین، سعی کنید صفحه محصولات خود را بسیار زیبا طراحی نمایید تا مشتریان بدون اینکه محصول مدنظر خود را لمس کنند، ترغیب به خرید آنها شوند.

قابلیت جستجو و سرچ

یکی از مواردی که تاثیر بسزایی در سایت‌های فروشگاهی نظیر سایت طلا فروشی دارد این است که حتما باید قسمتی را برای سرچ کاربران قرار دهند. تصور کنید کاربری وارد سایت طلا فروشی شما شده است و قصد خرید انگشتر طلا را دارد و محصول مدنظر خود را درون صفحه محصولات نمی‌یابد، در اینصورت میتواند به راحتی به قسمت ذره بین یا سرچ که در بالای سایت است رفته و با نوشتن عبارت انگشتر درون آن محصول مدنظر خود را مشاهده نماید.

قسمت نظرات کاربران

نظرات مشتریان تاثیر زیادی در ذهن کاربران دارد، بنابراین قسمتی را برای درج نظرات مشتریان قرار دهید تا مشتریانتان پس از خرید از شما نظرات خود را درون سایتتان بنویسند. این قسمت میتواند در کسب اعتماد و اعتبار سایت شما نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

تخفیفات دوره‌ای

شما یک وبسایت فروشگاهی هستید، بنابراین با داشتن تخفیفات دوره‌آی میتوانید سیلی از جمعیت کاربران را به سوی سایت خود روانه نمایید و از این طریق درآمد زیادی را کسب نمایید.

قابلیت نمایش صحیح در موبایل(ریسپانسیو)

سایت طلا فروشی شما باید نمایش صحیحی درون موبایل کاربران داشته باشند زیرا امروزه اکثر کاربران با تلفن‌‌های همراه خود وارد دنیای وب میشوند و به همین علت سایت شما باید برای نمایش درون تلفن‌های همراه بهینه سازی شده باشد.

آیا میتوانم طراحی سایت طلا فروشی خود را به دیگران بسپارم؟

اگر شما در زمینه طراحی سایت طلا فروشی اطلاعات کافی ندارید و در این کار مهارت کافی ندارید، میتوانید طراحی سایت طلا فروشی خود را به افراد و شرکت‌های طراحی سایت معتبر بسپارید. اما این مورد را فراموش نکنید که قبل از سپردن ساخت سایت طلا فروشی خود به آنها، نمونه پروژه‌های طراحی سایت آنها را بررسی نمایید تا بدانید که آیا مهارت کافی در این زمینه دارند یا خیر.

قیمت طراحی سایت طلا فروشی چقدر است؟

قیمت طراحی و ساخت سایت طلا فروشی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال اگر شما خودتان طراحی سایت طلا فروشی خود را انجام دهید فقط باید هزینه هاست و دامنه خود را پرداخت نمایید، اما اگر طراحی سایتتان را به افراد و شرکت‌‌های دیگر بسپارید باید هزینه‌ای بیشتری را پرداخت نمایید تا آنها سایت مدنظر شما را پیاده سازی نمایند.

علاوه‌براین، اگر بخواهید در کنار طراحی سایت به بهینه سازی و سئو سایت طلا فروشی خود بپردازید، باید هزینه‌ دیگری را مازاد بر هزینه طراحی سایت خود بپردازید تا سایت شما در نتایج جستجوی گوگل دارای رتبه‌های برتر باشد.