قیمت سکه پارسیان

Image for post
Image for post

به گزارش فرارو؛ قیمت سکه پارسیان به صورت روزانه بر اساس قیمت قیمت سکه های کادویی سبلان زر طلا محاسبه میشود. به گزارش فرارو؛ رشد قیمت طلا باعث شد تا ارزش سکههای پارسیان امروز افزایش پیدا کند. سکه پارسیان با وزن یک گرم تا ساعت ۱۵ امروز یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان هزار تومان ارزش داشت و نسبت به روز گذشته ۲۰ هزار تومان گران شد. فرارو- سکه پارسیان با وزن دو گرم، تا ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه هفتم مهر دو میلیون و ۸۷۵ هزار تومان ارزش داشت و در مقایسه با روز گذشته گران نشد. فرارو- سکههای پارسیان امروز دوشنبه هشتم شهریور ۱۴۰۰ همزمان با ریزش قیمت طلا، ارزان شدند. با توجه به تعطیلی یکی دو روز گذشته، قیمت طلا در بازار نوسان زیادی نداشته و سکههای پارسیان هم بدون تغییر قیمت فروخته میشوند. امروز ارزش طلا ۱۸ عیار نوسان محدودی در بازار داشت و به همین علت سکههای پارسیان بدون افزایش یا کاهش قیمت فروخته میشوند.

عیار سکه های پارسیان

سکه پارسیان با وزن دو گرم، تا ساعت ۱۵ امروز دو میلیون و ۸۱۵ هزار تومان ارزش داشت و سکه پارسیان با وزن ۱۰۰ سوت، ۱۴۵ هزار قیمت خورد. سکه یک گرمی پارسیان یک میلیون و ۲۸۵ هزار تومان قیمت دارد و سکه پارسیان با وزن ۱۰۰ سوت ۱۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته میشود. سکه پارسیان با وزن ۵۰۰ سوت امروز ۶۵۳ هزار تومان ارزش دارد و سکه پارسیان با وزن یک گرم یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمتگذاری شده است. ظرف ۲۴ ساعت گذشته ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۱۷ هزار تومانی به یک میلیون و ۱۶۴ هزار تومان رسیده و سکههای پارسیان نیز بههمین دلیل امروز ارزان شدهاند. اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت سکه پارسیان امروز ۱۴۰۰ لطفا از صفحه ما بخواهید. فرارو- سکههای پارسیان امروز دوشنبه ۲۵ مرداد گران شدهاند. ارزش سکه یک گرمی پارسیان با افت ۱۰ هزار تومانی نسبت به آخرین نرخ هفته گذشته، امروز یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان است. با این وجود ارزش سکههای پارسیان تغییری نسبت به نرخ قبلی ندارد و سکه دوگرمی دو میلیون و ۹۵۵ هزار تومان فروخته میشود. با این حال قیمت سکههای پارسیان تفاوتی با روز گذشته نداشت و کماکان با قیمتهای قبلی فروخته میشوند. به گزارش فرارو؛ ارزش طلا ۱۸ عیار از ابتدای معاملات امروز رشد هشت هزار تومانی داشته و به رقم یک میلیون و ۲۱۳ هزار تومان رسیده است؛ با این حال تغییری در نرخ سکههای پارسیان مشاهده نمیشود و سکه دوگرمی پارسیان، مثل روز دوشنبه دو میلیون و ۹۵۹ هزار تومان داد و ستد میشود.

به گزارش فرارو؛ قیمت سکه پارسیان به صورت روزانه و بر مبنای نرخ طلا محاسبه میشود. به گزارش فرارو؛ قیمت سکه پارسیان بر اساس نرخ قیمت سکه پارسیان کادویی دیجی کالا طلا محاسبه میشود. به گزارش فرارو، قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز تا ساعت ۱۴، یک میلیون و ۲۶۵ هزار تومان بود که نسبت به روز گذشته ۹ هزار تومان افزایش داشت. فرارو- قیمت سکههای پارسیان امروز شنبه هشتم آبان تغییری نسبت به هفته قبل ندارد و سکه یک گرمی، مثل روز پنجشنبه یک میلیون و ۴۷۵ هزار تومان خرید و فروش میشود. فرارو- سکه پارسیان امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور برای دومین روز متوالی بدون تغییر قیمت خرید و فروش میشود. فرارو- قیمت سکه پارسیان با وزن یک گرمی امروز یکشنبه هفتم آذر تفاوتی با پنجشنبه هفته گذشته و اولین روز هفته جاری نداشت و به ارزش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد. فرارو- قیمت سکه پارسیان امروز دوشنبه دهم آبان نسبت به روز گذشته تفاوتی ندارد و سکه دو گرمی دو میلیون و ۹۳۵ هزار تومان فروخته میشود.

صبح امروز ارزش طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل تفاوتی نداشته سکههای پارسیان هم بدون تغییر قیمت خرید و فروش میشوند. امروز سکه دو گرمی پارسیان دو میلیون و ۹۷۵ هزار تومان خرید و فروش شد. ارزش طلا ۱۸ عیار تا ساعت ۱۴ امروز، تفاوت محسوسی با هفته قبل نداشت و به همین دلیل سکههای پارسیان بدون تغییر قیمت خرید و فروش میشوند. تا ساعت ۱۴ امروز، ارزش سکه پارسیان با وزن یک گرم یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان بود. برای محاسبه ارزش طلای فوق ، فقط کافی است وزن مربوطه را در قیمت هرگرم طلای 18 عیار ضرب نمایید. طی معاملات ۲۴ ساعت گذشته، ارزش طلای ۱۸ عیار نوسان زیادی را تجربه نکرده و به همین دلیل هم سکههای پارسیان با همان قیمتهای روز گذشته در بازار فروخته میشوند. نسبت به صبح روز قبل نوسان زیادی در قیمت طلا دیده نمیشود و سکههای پارسیان هم به همان قیمت روز قبل خرید و فروش میشوند.