طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارتان

من محمد جانبلاغی حدود 8 سال است که در زمینه طراحی سایت و خدمات سئو فعالیت دارم و با برندهای بزرگ کسب و کار اینترنتی ایرانی مانند اوکالا، رفاه مارکت (فروشگاه اینترنتی رفاه) و دیجی کالا و ... کار کرده ام و پس از چندین سال کار تصمیم گرفتم از تجربیاتم (یعنی خدمات سئو و طراحی ) استفاده کنم. و بنابراین من یک وب سایت حرفه ای سئو طراحی کردم تا به آموزش سئو و طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای بپردازم.

شما با کمک سئو و خدمات سئو وب سایت مانند سایر برندها مانند دیوار، شیپور، محمد جانبلاغی، بیتوته و غیره توانسته است به کمک سئو مسیر موفقیت را به راحتی طی کند.

تا پایان سال 2021، حدود 2.1 میلیارد دلار خریداران آنلاین در سراسر جهان وجود داشت. البته این آمار جهانی است. بر اساس گزارش مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ecommerce.gov.ir)، ارزش اسمی معاملات تجارت الکترونیک در ایران در سال 1400 بالغ بر 1237 هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به سال 1398 13 درصد افزایش داشته است.

بنابراین اگر می خواهید سهمی از بازار تجارت الکترونیک ایران مانند سایت های Devar، Digikala، Janbalaghi ، Webin SEO، Faransh، Faraders و ... داشته باشید، باید حرکت کنید!

حالا خبر خوب چیست؟ همانطور که در تجارت الکترونیک به جلو می رویم، راه های بیشتری برای هدایت ترافیک هدفمند و موثر به سایت شما وجود دارد، از بهینه سازی موتور جستجو در سایت (SEO) گرفته تا پیامک، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر.

من محمد جانبلاغی به شما می گویم با داشتن استراتژی های تجاری موثر و مدرن می توانید گام های شگفت انگیزی به سمت دنیای دیجیتال بردارید.

برای اینکه با روش ها و اصول سئو آشنا شوید و بتوانید آنها را در سایت های فروشگاهی خود دنبال و پیاده سازی کنید به یک راهنما و متخصص در این زمینه نیاز دارید، سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که می توانند به شما کمک زیادی کنند. 

در این زمینه بهتر است به وب سایت های معتبر و باتجربه مانند: janbalaghi ,novin, newseo, websima, webinseo مراجعه کنید تا بتوانید سئو را از ابتدا یاد بگیرید و گام بلندی در جهت موفقیت در کسب و کار خود بردارید.

طراحی سایت فروشگاهی محمد جانبلاغی
طراحی سایت فروشگاهی محمد جانبلاغی
طراحی سایت فروشگاهی محمد جانبلاغی

مهمترین مزایای طراحی سایت فروشگاهی

شاید طراحی سایت فروشگاهی محمد جانبلاغی برای بسیاری از افراد بی اهمیت به نظر برسد، اما طراحی سایت فروشگاهی مزایایی دارد که می تواند کسب و کار شما را به موفقیت برساند.

شاید در مورد این مزایا سوالی داشته باشید و کنجکاو باشید که آنها را بدانید، در زیر قصد داریم شما را با این ویژگی ها آشنا کنیم.

سرعت بالا و سهولت خرید از سایت های فروشگاهی

هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی، مردم و مشتریان می توانند به راحتی و به سرعت خرید خود را انجام دهند و دیگر نیازی به صرف زمان طولانی برای خرید حضوری ندارند. به همین دلیل، طراحی فروشگاه وب سئو می تواند خرید را برای مشتریان آسان تر کند.

امکان ذخیره تصاویر محصول هنگام طراحی وب سایت فروشگاهی
قرار دادن تصاویر محصولات در سایت و رنگ ها و طرح های مختلف آنها به جذب مشتری کمک می کند. زیرا می توانند با اطمینان خرید خود را انجام دهند و خرید آسان تر می شود.

دقت و مقایسه محصول هنگام ساخت وب سایت فروشگاهی
در وب سایت فروشگاه ها امکان مقایسه محصولات از نظر کیفیت وجود دارد و مشتری می تواند آن را مطالعه کرده و با خیال راحت خرید خود را انجام دهد.

امکان خرید بدون محدودیت زمانی
خرید حضوری محدودیت زمانی دارد و مشتریان علاوه بر صرف هزینه فقط در ساعات محدودی از شبانه روز می توانند خرید خود را انجام دهند اما با طراحی سایت فروشگاه این مشکل برطرف شده و مشتریان می توانند خرید خود را انجام دهند. خرید در هر زمان در روز و شب ثبت نام آسان.

ویژگی های یک سایت فروشگاهی معتبر
یکی از ویژگی های یک وب سایت قابل اعتماد وجود نماد اعتماد الکترونیکی است. در حال حاضر تعداد سایت های جعلی بسیار زیاد است، بنابراین بسیاری از افراد ممکن است از خرید از فروشگاه های آنلاین اطمینان نداشته باشند، بنابراین داشتن نماد اعتماد الکترونیکی برای امتیاز دهی به سایت شما بسیار موثر است. وجود E-namad به بازدیدکنندگان از سراسر ایران این امکان را می دهد که بتوانند به شما اعتماد کنند و خرید خود را انجام دهند که مطمئنا با یک خرید و رضایت مشتریان تکراری شما خواهند شد.

می توانید برای سایت فروشگاه خود برای نماد اعتماد اقدام کنید.

طراحی سایت فروشگاهی : janbalaghi.com