معرفی تابلو چلنیوم

نمونه تابلو چلنیوم تابلوسازی سلکو
نمونه تابلو چلنیوم تابلوسازی سلکو
نمونه تابلو چلنیوم تابلوسازی سلکو

رول تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم از رول های چلنیوم در سایزهای 7، 9، 11 سانتی متری تولید می شود که در بازار موجود هستند. از این رول ها برای ساخت لبه ها و از پلکسی گلاس شفاف برای ساخت رویه حروف برجسته در رنگ های طلایی، مشکی و نقره ای استفاده می شود. اگر به دنبال مدرن ترین تابلو تبلیغاتی هستید که بتواند جلوه بصری جذابی داشته باشد و چشم مخاطب را به خود خیره کند، می توان به این دسته از تابلوها اشاره کرد که به زیبا سازی نمای محل تجاری می پردازد و می تواند به صورت بیست و چهار ساعته برند مورد نظر شما را به مخاطب نشان دهد. از این تابلو به عنوان تابلو مغازه، تابلو فروشگاهی و تابلو شرکتی می توانید استفاده کنید.

نحوه ساخت تابلو چلنیوم

نکته مهمی که در رابطه با ساخت تابلو چلنیوم وجود دارد، روش ساخت آن می باشد. در واقع این تابلو به روش های دستی و ماشینی طراحی و تولید می شود. در ساخت این تابلو به روش دستی، تابلو ساز به کمک قیچی دستی و انبر برای برش دادن و انجام مراحل خمکاری و قوس و شیاردهی اقدام می کند. این در صورتی است که در ساخت چلنیوم به صورت ماشینی، همه چیز به وسیله دستگاه انجام می گیرد. در واقع با پیشرفت تکنولوژی برای راحت تر شدن و تسریع بخشیدن به کارها، از این روش استفاده می شود که با ورود دستگاه های حروف ساز، دستگاه برش لیزری، دستگاه سی ان سی، دستگاه پی وی سی و دستگاه ابکاری فانتاکروم همه کارهای ساخت تابلو به شدن سرعت بخشیده شد و راحت تر انجام گردید.

همچنین مراحل برش به کمک دستگاه انجام می شود و از بین بردن لبه های موجدار حروف برجسته در کمترین زمان صورت می گیرد. امروزه بسیاری از تابلوسازان نیز از روش های ماشینی استفاده می کنند. البته لازم است بدانید که روش ماشینی تنها به دلیل سرعت بخشیدن به کارها انجام می گیرد. در غیر این صورت کیفیت هر دو کار چه به صورت دستی و چه ماشینی یکسان است. چیزی که حائز اهمیت است، این است که برخی از تابلوسازان می گویند که تابلوسازی یک هنر است که باید به وسیله دست انجام شود. به همین دلیل است که به سراغ این روش ساخت تابلو می روند.

قیمت تابلو تبلیغاتی چلنیوم

در نهایت زمانی که قرار است برای تهیه انواع تابلو چلنیوم اقدام کنید، مهمترین سوالی که پرسیده می شود، این است که برای این تابلو چه قیمتی در نظر گرفته شده است. بهتر است بدانید که با توجه به این که این تابلو در انواع متفاوتی طراحی و ساخته شده است، قیمت در هر یک از آنها نیز متفاوت است. بنابراین فاکتورهای مهمی تعیین کننده قیمت تابلو تبلیغاتی هستند که می توان به نوع ساخت تابلو، روله های چلنیوم، لامپ های اس ام دی و پلکسی، متریال به کار برده شده در ساخت تابلو، نوع شرکت تولید کننده، اصل و فرع بودن مواد و اجناس و موارد  این چنینی اشاره کرد.

بنابراین با مراجعه به یک شرکت تابلوسازی معتبر و شناخته شده می توانید بهترین نوع تابلو رل سفارش داده و مناسب ترین قیمت را بابت آن پرداخت کنید. چرا که این تابلو قرار است سال های زیادی طی شرایط سخت اعم از رطوبت و باران و آب و هوای گرم و سرد قرار بگیرد. پس باید از بهترین متریال ساخته شود تا دچار آسیب و خرابی نشود و بتوان با خیال آسوده از آن استفاده کرد و طی سال ها همچنان ظاهر اولیه خودش را حفظ کند. بهترین تابلو سازان همیشه کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه را به شما عزیزان ارائه می دهند.

کلام آخر

از مهمترین مواردی که می تواند باعث هویت بخشیدن به برند شما شود، انواع تابلوهای تبلیغاتی به خصوص تابلو چلنیوم می باشد. بنابراین بهتر است که با مراجعه به شرکت های معتبر تابلو سازی، تابلو مورد نظر برند خود را خریداری کنید و قیمت مناسبی را بابت آن پرداخت نمایید.

برگرفته از مطالب تابلوسازی سلکو