کاور فرش انتخابی جدید برای فرش

بالا رفتن قیمت فرش باعث شده به دنبال راهکارهای جدید برای مراقبت از فرش ها باشیم. کاور فرش می تواند یکی از این انتخاب ها باشد. اگر نگاهی به گذشته بیاندازیم میبینیم در اکثر خانه ها از پارچه و ملحفه برای پوشاندن فرش استفاده می شد. شاید پوشاندن فرش با ملحفه کار ساده و کم هزینه ای به نظر برسد اما مشکلاتی را نیز با خود داشت. بافت ملحفه ها به گونه ای بود که به سادگی هرچه بر روی آن ها میریخت به داخل فرش نفوذ پیدا می کرد.

Image for post
Image for post

طرح و مدل روفرشی را چگونه انتخاب کنیم؟

قطعا همه شما به دنبال روفرشی طرح جدید هستید؛ اما باید بدانید که جدای از بالا بودن قیمت روفرشی جدید،  شاید طرح های جدید هم برای دکوراسیون خانه شما مناسب نباشند. بنابراین برای انتخاب طرح مناسب کاور فرش، در وهله اول دقت کنید که سبک دکوراسیون خانه شما چگونه است.

از طرفی حتما برای انتخاب بهترین مدل روفرشی، به رنگ و مدل پرده هم دقت کنید. البته می توانید برای هماهنگی پرده با روفرشی، انواع پرده پانچی با قیمت مناسب را هم در وبسایت یزد نساج مشاهده کنید.

روفرشی کشی استاندارد در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شود. استفاده از متریال متفاوت در ساخت آماده سازی این منسوجات نیز مدل های متنوعی از این اقلام را در بازارهای فروش به وجود آورده است. در صورتی که می خواهید روفرشی شما نظم بیشتری به محیط منزل بدهد، از مدل های روفرشی طرح فرش کش دار استفاده کنید. این محصولات با طراحی و دیزاین فوق العاده زینت بخش فضای منزل هستند و از شلختگی محیط پیشگیری می کنند