مزایا خرید فوتبال دستی

ذهن آرام

حتی بازی با یک فوتبال دستی ساده، این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید دقایقی را کنار دوستانتان بدون استرس و فکر در مورد مشکلات حال و آینده خود سپری کنید و آرامش بیشتری در زندگی داشته باشید.

دور هم جمع شدن

برای شروع بازی نیاز به تیم دارید؛ اینکه همه افراد با هر سن و جنسیتی می‌توانند فوتبال دستی بازی کنند باعث می‌شود افراد خانواده و دوستان از طریق یک فوتبال دستی خانگی دور هم جمع شوند و بتوانند سرگرمی مفیدی را در کنار هم داشته باشند.

افزایش مهارت‌های رقابتی

ویژگی و ماهیت مسابقه، رقابت است و همین رقابت عاملی برای شیرینی بازی است. افراد در هر تیم با همکاری هم تلاش می‌کنند تا بتوانند در بازی پیروز شوند؛ این دلیلی برای افزایش و تقویت روحیه و مهارت رقابتی در افراد است.

امکان بازی در هر کجا

محیط خانه، حیاط، محل کار، باغ، پارک، کافه و یا غیره هیچ فرقی نمی‌کنند هر زمان که زمان بازی باشد و هر کجا که بتوان تیمی تشکیل داد؛ می‌توان با یک فوتبال دستی کوچک سرگرم شد.

تفریح کنار ورزش

علاوه بر اینکه فوتبال دستی یک ورزش حرفه‌ای محسوب می‌شود؛ اما افراد در سطح مبتدی نیز می‌توانند در کنار ورزش، تفریح مفیدی را نیز در کنار عزیزانشان داشته باشند.

فواید بدنی

پیشرفت فناوری باعث شده تا کودکان فعالیت بدنی کافی نداشته باشند. یک فوتبال دستی کودکانه می‌تواند رغبت لازم را برای فعالیت ایجاد کند. حرکت دائم زانوها، مچ‌ها، شانه‌ها و پاها در جریان بازی موجب تقویت این نواحی در بدن می‌شود.

فواید فوتبال دستی برای کودکان

از قابلیت‌های مهم خرید فوتبال دستی این است که حتی کودکان نیز می‌توانند در بازی شرکت کنند؛ فوتبال دستی ‌های مخصوص کودکان در چندین مدل نیز در بازار موجود است. این بازی نیاز به تجهیزات فراوانی ندارد و با یک بار خرید لوازم فوتبال دستی می‌توان چندین بار لذت، هیجان، تفریح و شادی را تجربه کرد.
فوتبال دستی سبب تقویت رابطه اجتماعی کودک می‌شود و فرزند شما لذت در جمع بودن را احساس می‌کند و به همین خاطر استفاده از این وسیله بازی روحیه او را تقویت می‌کند این لوازم بازی بی خطر هستند و آسیبی به سلامت کودک وارد نمی‌کنند.در این بازی حرکاتی نیز با استفاده از دست انجام می‌شود که سبب تقویت عضلات دست کودک و به عبارتی دست ورزی او خواهد شد. شما می‌توانید، با خرید انواع وسایل بازی مانند  فوتبال دستی و … برای فرزند خود موجبات سلامت او را تأمین کنید.

لوازم همراه فوتبال دستی

بوش، توپ، میله، گل شمار، آدمک، ضربه‌گیر و دسته از سری لوازم مود نیاز یک فوتبال دستی است که با خرید فوتبال دستی آن‌ها را دارید. طریقه نصب فوتبال دستی نیز سخت نیست؛ کافی است طبق این روش عمل کنید؛ ابتدا دسته‌ها را وارد میله می‌کنیم در مرحله دوم باید به گونه‌ای سمت وسیله قرار بگیرید که ردیف‌های اول دوم چهارم و ششم مربوط به یک سمت شود در مرحله سوم باید ضربه‌گیرها را میان هر آدمک و دیواره و همچنین هر استوپر و دیواره قرار دهیم و در صورت متوجه شدن حرکت عرضی و آسیب دیدگی میله‌ها با چکش آن‌ها را به طور آهسته تاب‌گیری و اصلاح می‌کنیم.

فوتبال دستی شیشه ای یکی از انواع مدل های بسیار جذاب و دیدنی است که با استفاده از متریال شیشه تولید می شود. در بدنه و کف زمین بازی و سایر قطعات این محصول از شیشه استفاده شده و از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز است.
نام دیگر فوتبال شیشه ای فوتبال دستی گلس است. یکی از انواع فوتبال دستی شیشه ای، فوتبال دستی کف شیشه ای نام دارد. چرا که فقط در کف زمین بازی از متریال شیشه استفاده شده است.
نوع دیگر آن فوتبال دستی آدمک شیشه ای نام دارد. در واقع در تولید این محصول علاوه بر اینکه در کف آن از متریال شیشه استفاده کرده اند، در تولید آدمک ها هم ترکیب پلاستیک و شیشه را به کار برده اند.

مصارف مختلف فوتبال دستی

فوتبال دستی یکی از بازی‌های بین‌المللی است که سال‌های سال در کشور ما مورد استفاده قرار گرفته است. از این ابزار بازی در بسیاری مراکز استفاده می‌شود. انواع مدل‌های فوتبال دستی برای مصارف مختلفی خریداری می‌شوند. فوتبال دستی قدیمی نیز در مرکز تفریح سازان با سبک طراحی نوستالژیک این لوازم بازی ارائه می‌شود.
از مهم‌ترین مصارف انواع فوتبال دستی استفاده از آن‌ها در خانه‌های بازی کودک است. همچنین برخی از مدارس نیز از این وسایل بازی در راستای ایجاد ورزش‌های گروهی برای دانش آموزان استفاده می‌کنند. شما می‌توانید، انواع این اقلام را به همراه انواع نیمکت پارکی از این مرکز فروش خریداری کنید.

نکاتی برای خرید فوتبال دستی

برای خرید فوتبال دستی و دیگر وسایل بازی کودک مانند الاکلنگ کودک و … همواره باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید تا در هنگام خرید عملکرد مثبتی داشته و در نهایت از خرید خود رضایت داشته باشید. نکته اول توجه به مکان استفاده شما از فوتبال دستی است. اینگونه از محصولات به دو نوع خانگی و باشگاهی تقسیم بندی می شوند بنابراین هنگام خرید دقت کنید که برای چه مکانی قصد خرید فوتبال دستی را دارید.
همچنین مورد بعدی توجه به ابعاد فوتبال دستی است. این گونه از محصولات در ابعاد و سایز های متنوع تولید شده اند لذا میبایست به فضایی که قصد استفاده از آن را دارید توجه کنید. جنس بدنه و میله های فوتبال دستی هم بسیار مهم است. زیرا از متریال های گوناگونی تولید می شوند. در هنگام خرید باید به جنس آدمک ها توجه داشته باشید. زیرا آدمک های فلزی وزن سنگینی دارند. اگر شما به دنبال آدمک های سبک هستید بهتر است آدمک های پلاستیکی را برگزینید. توپ فوتبال دستی سایز کوچکتری از توپ پینگ پنگ دارد.

قیمت انواع فوتبال دستی

قیمت فوتبال دستی لاکچری بر اساس فاکتورها و مؤلفه‌های مختلفی تعیین می‌شود. این محصولات در سال‌های اخیر در مدل‌های متنوعی ارائه شده‌اند و هر یک از آن‌ها از کیفیت و کارایی قابل توجهی برخوردار هستند. این وسایل بازی برای همه رده‌های سنی قابل استفاده هستند و محدودیتی برای خرید آن‌ها وجود ندارد. انواع فوتبال دستی قیمت مناسب با استفاده از متریال به خصوصی تولید می‌شوند. هر یک از مدل‌های آن از جنس به خصوصی برخوردار هستند. کیفیت و استحکام انواع فوتبال دستی شیشه‌ای به متریال سازنده این اقلام بستگی دارد.شما می توانید علاوه بر فوتبال دستی برای رفاه و سرگرمی بیشتر نسبت به خرید سرسره بادی اقدام نمایید.

مزیت خرید فوتبال دستی از سایت تفریح سازان

مجموعه تفریح سازان به عنوان مرکز فروش فوتبال دستی در تهران، انواع فوتبال دستی را با کیفیت بسیار بالا برای مشتریان عزیز ارائه می دهد. در حقیقت قیمت فوتبال دستی لاکچری که مجموعه تفریح سازان تولید می کند کاملا مناسب و مقرون به صرفه است.
برای سایت فروش اینترنتی فوتبال دستی مورد نیاز خود باید نسبت به ویژگی‌های یک فوتبال دستی مناسب و استاندارد آگاهی داشته باشید و با توجه به کاربردتان، نوع مناسب با بودجه خود را خریداری کنید. چند نوع فوتبال دستی داریم؟ فوتبال دستی ‌های ثابت، رومیزی، ترکیبی و ژتون خور از انواع فوتبال دستی ‌اند.