محافظ تشک با ابعاد استاندارد

یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با انواع دسته بندی های محافظ تشک ضد اب بررسی می شود، ابعاد استاندارد این محصولات است. به این ترتیب هر یک از این کاورها به سادگی در اطراف تشک شما قرار می گیرند. با استفاده از یک کاور تشک استاندارد به سادگی می توانید آن ها را در اطراف تشک خود فیکس و ثابت کنید. این موارد از مزایای مهم استفاده از کاورهای تشک به شمار می رود. شما می توانید هر مدل از این کاورها را به سادگی در اطراف انواع تشک ها به کار ببرید. تشک های دو نفره و تشک های یک نفره با استفاده از این کاورها پوشش داده می شوند. در سال های اخیر تنوع قابل توجهی از انواع دسته بندی های این محصولات وارد بازارهای فروش شده اند که هر یک از آن ها برای برخی تشک ها کارایی خواهند داشت. توصیه می کنیم، در راستای استفاده بهتر از این محصولات حتما به ابعاد استاندارد آن ها دقت داشته باشید و بر این اساس خرید خود را تکمیل کنید.

قیمت محافظ های تشک به صرفه است.

محافظ تشک ضد اب با قیمت های به صرفه ای خرید و فروش می شود. شما می توانید هر مدل از این محصولات کاربردی را برای مصارف مختلفی خریداری کنید. هزینه به صرفه هر یک از این محصولات قدرت خرید مشتریان را به شدت افزایش می دهد. شما می توانید هر یک از دسته بندی های این کاورها را بر اساس میزان بودجه خود انتخاب و خریداری کنید. بر این اساس کیفیت خرید شما به شدت افزایش می یابد. در سال های اخیر نرخ خرید هر یک از مدل های این کاورها با تغییراتی همراه بوده است. به همین خاطر باید حتما پیش از خرید خود هزینه آن ها را استعلام کنید. قیمت خرید هر مدل از این کاورهای باکیفیت بر اساس جنس متریال به کار رفته در آن ها و کیفیت دوخت هر یک مشخص خواهد شد. این موارد در رابطه با استفاده از این کاورها مورد توجه قرار می گیرد. در خصوص خرید هر مدل از انواع این محافظ ها باید حتما به کیفیت ساختار آن ها دقت داشته باشید. این محافظ ها در طرح ها و مدل های متنوعی تولید و عرضه می شوند. هر یک از آن ها بر اساس سبک طراحی نیز قیمت گذاری می شوند.

امروزه تولیدی های فروش محافظ تشک مختلفی در حال ارائه انواع روکش تخت هستند که یکی از این مراکز معتبر، فروشگاه یزد نساج است. این تولیدی ارائه کننده لیست قیمت محافظ تشک در انواع مختلف است که به شما در خرید مطمئن کمک می کند. همچنین می توانید در صورت تمایل، قیمت روفرشی را هم از وبسایت یزد نساج مشاهده کنید.

جنس محافظ تشک ضد آب چیست؟

به طور کلی محافظ تشک خوب، از دو جنس وینیل ضد آب، پلی اورتان یا پلاستیک است. هرکدام از این جنس ها دارای ویژگی های خاصی مانند جلوگیری از عبور گرد و غبار و حشرات ریز هستند. همچنین قیمت محافظ تشک ضد آب از این دو جنس با هم فرق دارد. با این وجود اگر به دنبال جنس مقاوم تری برای محافظ تشک ضد آب یکنفره هستید، محافظ پلاستیکی مناسب تر است.

محافظ پلاستیکی ضخامت بیشتری دارد و در برابر نشت مایعات مقاومت خوبی نشان می دهد. همچنین سبب افزایش گرمای بدن می شود و بیشتر برای فصل های پاییز و زمستان مناسب است.

انواع مدل محافظ تشک ضد آب چیست؟

در بیشتر مراکز تولیدی محافظ تشک، این روکش ها به دو صورت دسته بندی می شوند:

انواع محافظ بر اساس اندازه

همانطور که تخت خواب ها در اندازه یک نفره و دو نفره تولید می شوند، روکش های تخت خواب هم در دو دسته محافظ تشک دو نفره ضد آب و یکنفره وجود دارند و خاصیت یکسانی از خود نشان می دهند؛ اما تفاوت آن ها در قیمت است. با توجه به این که قیمت رو تختی دو نفره و یکنفره فرق دارند، محافظ دو نفره و تکنفره هم متفاوت است.