قیمت چرخ و فلک کودک 

قیمت چرخ و فلک کودک به عوامل متعددی بستگی دارد البته این نکته را بدانید چرخ و فلک‌های کوچکی که در پارک‌ها از قدیم وجود دارند قیمت چندانی ندارند؛ ولی ارتفاع آن‌ها می‌تواند روی قیمت آن تأثیرگذار باشد و معمولاً چرخ و فلک‌های کوچک قیمت کم‌تری نسبت به چرخ و فلک‌های بزرگ‌تر خواهند داشت. اما خب قیمت چرخ و فلک کوچک به نسبت بزرگ تر ها تفاوت چندان زیادی ندارد.

ویژگی های چرخ و فلک کودک

 • ضد زنگ بودن
 • مقاومت در برابر تغییرات جوی
 • ظرفیت تحمل تعداد نفرات بیشتر
 • داشتن سرعت قابل قبول
 • داشتن امنیت بسیار بالا
 • داشتن ابعادی استاندارد
 • برخوردار بودن از متریال‌ها و قطعات درجه یک و با کیفیت عالی
 • ارزش اقتصادی معقول و به صرفه

عوامل مؤثر بر کیفیت چرخ و فلک کودک کدام اند؟

باید این نکته مهم را مورد توجه قرار دهید که چرخ و فلک کودک باید از کیفیت خیلی خوبی برخوردار باشد تا ایمنی بچه ها را تأمین کند. از این رو شرکت تولید کننده موارد مختلفی را در ساخت چرخ و فلک مخصوص کودکان مورد بررسی و مدنظر قرار می دهد تا در این صورت بتواند بهترین و مرغوب ترین نوع این وسیله های بازی را در دسترس شما عزیزان قرار دهد. این عوامل مؤثر بر کیفیت چرخ و فلک کودک که در کارخانه تولید کننده مورد بررسی قرار می گیرند به قرار زیر هستند:

 • استفاده از مواد اولیه مرغوب

کارخانه تولید کننده همواره در تلاش است که از فلزات و مواد پلاستیکی درجه یک در تولید این نوع از وسیله های سرگرمی کودکان استفاده کند.

 • استحکام

میزان دوام و استحکام مربوط به این کالاها نیز می تواند در ساخت این چرخ و فلک ها مؤثر واقع شود. به این ترتیب افراد متخصص در روند تولید این وسیله های بازی دخالت دارند و تولید این کالاها را نظارت می کنند و به این صورت است که درجه استحکام این چرخ و فلک ها افزایش پیدا می کند.

 • ابعاد و سایز

باید بدانید که انواع چرخ و فلک های کودک با اندازه های مختلفی در بازار یافت می شوند. افرادی که قصد خرید این نوع از کالاهای مخصوص کودکان را دارند می توانند با توجه به سن بچه ها به انتخاب و در نتیجه به خرید این وسیله ها اقدام کنند.

طراحی

توجه به طرح های مربوط به این کالاها نیز در کارخانه تولید کننده باعث می شوند که متنوع ترین چرخ و فلک های کودکان به بازار ارائه شوند و مشتریان با نمونه های گوناگونی از این وسیله ها در بازار برای خرید رو به رو می شوند.

تأثیر چرخ و فلک کودک بر احساسات کودکان

لازم به ذکر است که چرخ و فلک کودک می تواند باعث برانگیختن احساسات بچه ها شود. به همین دلیل برای این که هیجان های فرزندان خود را کنترل کنید و از طرف دیگر هم بتوانید این امکان را برای آنها فراهم کنید که احساسات پوچ خود را کنار بگذارند نباید از چرخ و فلک کودک غافل شوید و نباید این وسیله بازی بی نظیر را از نظر روان شناختی دست کم بگیرید.

باید بدانید که چرخ و فلک مورد نظر به خوبی می تواند هیجان های کودکان شما را تخلیه کند. با این روند بهتر است که حداقل ماهی یکبار به بچه ها اجازه دهید که از این چرخ و فلک ها برای نشان دادن احساسات و هیجان های خودشان استفاده کنند. به این صورت می توانید انگیزه ادامه زندگی را نیز برای فرزندان خود فراهم کنید. به همین دلیل خرید این محصول و خرید تجهیزات پارکی بسیار ارزنده می باشد.

اصولاً روان شناس ها هم به والدین همواره توصیه می کنند که از تأثیر وسیله های پارکی و سرگرمی از جمله چرخ و فلک بر روحیه و بر هیجان های کودکان غافل نشوند. روان شناس ها بر این باور هستند که استفاده از این وسیله های بازی در زندگی بچه ها ضرورت دارد.

مهم‌ترین نکات خرید چرخ و فلک مهد کودک

در خرید و تهیه چرخ و فلک کودک باید به چند نکته مهم بسیار دقت کرد تا محصولی با کیفیت عالی تهیه و خریداری شود. چرخ و فلک در نزد کودکان بسیار محبوب و پرطرفدار است و بیشترین آمار طرفداران این نوع بازی ما بین کودکان و نوجوانان است. به همین دلیل در تمام خانه های بازی و پارک ها و حتی مهدکودک ها این وسیله پر هیجان وجود دارد. برای استعلام قیمت چرخ و فلک مهد کودک کافیست تا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان محصول ما صحبت کنید

البته ناگفته نماند که باید از بالا بودن سطح امنیت و کیفیت این تجهیزات بسیار اطمینان حاصل کرد تا سطح آسیب پذیری استفاده از این تجهیزات پارکی پرطرفدار را به صفر رساند. ‌ همه ما شاهد اتفاقات و حوادث دردناک از سقوط تجهیزات بازی بودیم که خوشبختانه امروزه با بررسی‌های دقیق‌تر و بالا بردن کیفیت و امنیت این تجهیزات آمار این اتفاقات نزدیک به صفر درصد رسیده است. امنیت بالا این تجهیزات و استاندارد بودن این تجهیزات از مهم‌ترین نکات در انتخاب و خرید این تجهیزات شهر بازی می‌باشند. در حین خرید چرخ و فلک خردسال ابتدا هویت سازنده و امنیت آن دستگاه را بررسی کنید. بهترین نوع این تجهیزات محبوب شهربازی باید از متریال‌های عالی و لوله‌های فلزی بسیار مقاومی تولید شده باشند.

ضدزنگ بودن، کیفیت موتور عالی، ابعاد استاندارد و مناسب، برخورداری از قطعات درجه یک و ارزش اقتصادی مقرون به صرفه از جمله مواردی است که در هنگام بررسی قیمت چرخ و فلک دستی، چرخ و فلک زمینی و چرخ و فلک برقی باید به آن توجه داشته باشید.