شمد نخی یزدی

یکی از دلایل خواب آرام و راحت داشتن یک روانداز مناسبه

شمد نخی یزدی یک روانداز مناسب فصل تابستانه  وجنس آن از الیاف طبیعی ویسکوز که بسیار نرم و لطیف وخنکi و همین امر باعث رضایتمندی و ایجاد حس خوشایند و خوابی دلچسب  برای مصرف کننده میشه.

محصول مورد نظر دارای رنگ 100% ثابت بوده که ویژگی خاصی به محصول بخشیده

سبکی و حجم کم شمد نخی یزدی باعث شده که همراه خوبی برای سفر باشه.

توجه: محصولاتی مانند شمد، حوله پالتویی تن پوش کلاهدار و حوله های استخری (ساحلی) محصولات و حوله های رنگی هستن به این معنی که دارای خطوط با رنگبندی های متفاوت هستن و هنگام ارسال رنگبندی به صورت رندم ارسال می گرد.

 

روانداز تابستانه – شمد یزدی یکی از صنایع دستی پرطرفدار در کشور ما محسوب می شود که بسیاری از مردم در منازل خود از آن استفاده می کنند. این محصولات به عنوان روانداز، زیرانداز و سایر لوازم کاربردی منزل مورد استفاده قرار می گیرند. انواع آن ها با طرح ها و مدل های زیبا ارائه شده و ساختار باکیفیت و مرغوبی دارند. رنگ بندی متنوع و طرح های خاص و زیبای انواع  شمد روانداز تابستانه یزدی توجه هر مشتری را به خود جلب می کند.

مشخصات کیفی روانداز یزدی

روانداز تابستانه – شمد یزدی یا همان روتختی یزدی نخی با الیاف بسیار مرغوبی تولید شده و همین مسئله میزان مقاومت و دوام این محصولات را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. به کار رفتن متریال نخ ویسکوز صد در صدی در ساخت و تولید این مدل رواندازها سبب افزایش کیفیت آن ها شده است. هر یک از آن ها با وجود این مواد اولیه، با بهترین کیفیت ارائه شده و در دسترس مشتریان عزیز قرار می گیرند.

الیاف طبیعی به کار رفته در روانداز تابستانه مانند حوله نخی یزدی، نیز یکی دیگر از نقاط قوت این محصول به شمار می رود. انواع شمد روانداز تابستانه یزدی بدون وجود مواد شیمیایی تولید شده و آسیب های ساختار یک روانداز مصنوعی را به همراه ندارند. حس خنکی هر یک از این رواندازها در فصول گرم سال احساس لذت بخشی به افراد می دهد و گذران روزهای گرم تابستانی را ساده تر می کند.

مزایای استفاده از رواندازهای یزدی

روانداز تابستانه – شمد یزدی با مزایای قابل توجهی شناخته می شود که سبب برتری آن در میان محصولات مشابه شده است. ماندگاری رنگ هر یک از این محصولات یکی از مهم ترین مشخصه های آن ها به شمار می رود و کیفیت الیاف آن ها را بیشتر ثابت می کند.

شمد چهار فصل جنس بسیار نرمی دارد و به همین خاطر برای همه افراد انتخابی مناسب به شمار می رود. استفاده از شمد پارچه‌ای نازک حتی برای پوست لطیف و حساس کودکان نیز کارایی دارد و به پوست ظریف آن ها آسیبی نمی رساند.

روانداز تابستانه – شمد یزدی وزنی سبک دارد و با حجم مناسبی تولید و طراحی شده است. از این رو حمل و نقل و جا به جایی آن برای همه افراد کار ساده ای است. هر یک از این محصولات برای مسافرت های شما نیز انتخابی ایده آل به شمار می روند.

بهترین نوع شمد در یزد یک محصول کاربردی است که در همه مصارف روزانه شما به کار رفته و کیفیت قابل توجهی به همراه دارد. شما می توانید برای استفاده در منزل نیز بهترین نوع شمد در یزد را در دسترس داشته باشید. قیمت فروش شمد یزدی نیز بسیار مناسب است.