سرسره بادی (قلعه بادی)

سرسره بادی کودکان جزو آن دسته از وسایلی می باشد که هم در منزل، هم در شهربازی ها و پارک ها و هم در محیط های تجاری مانند مراکز خرید دیده می شود و به همین علت خرید سرسره بادی هم در این روز ها گسترش زیادی پیدا کرده است.
البته باید بدانید که سرسره بادی (قصر بادی کودک) فقط مختص کودکان نیست بلکه در شهربازی ها و پارک های بزرگ شاهد این هستیم که سرسره بادی شهربازی، از نوع سرسره بادی بزرگسالان نیز می باشد. البته ناگفته نماند که قیمت سرسره بادی شهربازی به نسبت کارایی که دارد بسیار مناسب است.
به طور کلی این وسیله می تواند بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد. به همین علت اکثر افراد علاقمند هستند که لحظات خود را در پارک و شهربازی با سرسره های بادی (قلعه بادی) پر کنند.

 

عوامل مؤثر بر افزایش فروش سرسره بازی

مرکز پخش همواره به دنبال این است که بتواند تعداد هر چه بیشتری از وسیله های بازی و پارکی خود را در بازار به فروش برساند. از این رو در روند فروش این کالاها اعم از سرسره بادی می کوشد که نکته های بسیار مهمی را در نظر بگیرد تا اشخاص زیادی را نیز به سوی محصولات خود سوق دهد. این عوامل به قرار زیر هستند:

 1. طراحی سرسره بادی
  مرکز پخش به طراحی این وسیله بازی توجه می کند و به دنبال ارائه زیباترین و در عین حال متنوع ترین نمونه از سرسره های مورد نظر به مردم است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.
 2. رنگ بندی سرسره بادی
  مرکز فروش رنگ های مختلف سرسره بادی را در بازار به مردم عرضه می کند. به همین دلیل است که افراد خریدار می توانند رنگ های مختلف و شادی از این سرسره ها را برای خرید در نظر داشته باشند.
 3. سایزبندی سرسره بادی
  سرسره های بادی موجود در بازار در اندازه های مختلفی دیده می شوند. سایزبندی متنوع این وسیله ها به شما عزیزان اجازه می دهد تا بتوانید سایز مناسب و دلخواه خود را برای خرید در نظر بگیرید.
 4. درجه کیفی سرسره بادی
  درجه کیفی این وسیله های بازی مخصوص کودک هم از طرف فروشگاه پخش شناخته شده با دقت هر چه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد تا با این عملکرد باکیفیت ترین و بادوام ترین نوع سرسره های بادی در بازار به شما ارائه شوند.
 5. مواد اولیه سرسره بادی
  فروشگاه بزرگ ارائه دهنده همیشه در نظر دارد محصولاتی که با استفاده از مواد اولیه درجه یک تهیه و تولید می شوند را به شما ارائه کند. به این ترتیب است که می توانید نسبت به کیفیت این سرسره های موجود در بازار داخلی کشورمان اطمینان داشته باشید.

راهنمای خرید سرسره بادی

اولین نکته برای خرید سرسره بادی کودک توجه به استاندارد و ایمنی است. همانطور که می دانید سرسره های بادی جزو لوازم بازی کودکان به حساب می آیند. به همین علت باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند تا در هنگام استفاده کودکان نترکند و بادشان خالی نشود. نکته دیگری که در خرید سرسره بادی باید مد نظر قرار بگیرد سایز و ابعاد آن است. اینگونه از محصولات در سایز های بزرگ و کوچک تولید می‌ شوند.
به همین علت شما در هنگام خریدن آنها با دایره انتخاب گسترده تری مواجه هستید.اما نکته دیگر و مدل و طرح سرسره بادی است. انواع سرسره های بادی در طرح های فانتزی بسیار زیبا و در اندازه های مختلف مثلا سرسره بادی بزرگ و سرسره بادی کوچک تولید می‌ شوند. به همین جهت زمانی که به خرید این گونه از محصولات بروید با مدل‌ های متنوعی مواجه می‌ شوید.
اگر قصدتان خرید قلعه بازی برای مراکز بزرگ تری مانند شهربازی ها است می توانید سایز بزرگ و یا سرسره بادی برای استخر را انتخاب کنید چرا که این گونه از محصولات از جمله سرسره بادی خیلی بزرگ و سرسره بادی بزرگسالان به حساب می‌ آیند که چند سرسره دارند.