روفرشی کشدار

فرش‌ها یکی از مهم‌ترین لوازم دکوراسیون خانه بوده که همواره در معرض لکه‌ها، آلودگی، تابش نور خورشید و آسیب های فراوان قرار دارند؛ بخصوص اگر نوزاد یا حیوان خانگی داشته باشید. یکی از دلایل خرابی تار و پود فرش‌ها، شستشوی مکرر و بیش از حد آن است. بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می دهند فرششان را با پوششی به نام روفرشی  پوشانده و آن را از آسیب های احتمالی محافظت کنند.

Image for post
Image for post

روفرشی کشدار

جنس این روفرشی از مخمل ترک می‌باشد. از روی فرش لیز نمی خورد و تنها عیبی که دارد نازک بودن آن و قیمت بالای آن است.

کاور فرش همان طور که از نامش مشخص است، فرش را کاور می‌کند تا از آن در برابر آسیب‌ها محافظت کند و یا جنبه کمک به دکوراسیون را دارد. حال کاور فرش کشدار که طرح‌های مختلفی روی آن چاپ می‌شود، دور تا دورش کشدوزی شده و یک عدد کش کمری و ۴ عدد کش در چهارگوش آن دوخته شده است تا به وسیله آن‌ها روی فرش فیکس شود.

کاور فرش کشدار به صورت وسیع و گسترده‌ای مورد استفاده افراد مختلف قرار می‌گیرد که از دلایل اصلی آن می‌توان به تغییر دکوراسیون خانه و نگه داری و مراقبت از فرش اشاره کرد. شما می‌توانید با خرید کاور فرش، جلوه جدید و خاصی را به یک محیط معمولی با اضافه کردن طرح و رنگ جدید این مدل روفرشی  بدهید.

شما قطعا که روکش فرش کشدار را برای فرش هایی با ابعاد مختلف نیاز دارید؛ از همین رو ما در فروشگاه یزد نساج، انواع کاور فرش را در ابعاد مختلفی تولید کرده ایم. مثلا اگر شما حتی برای قالیچه های کوچک سه متری هم به دنبال کاور قالی کشدار هستید، می توانید طرح و مدل خود را در این فروشگاه انتخا ب کنید.

به طور کلی ابعاد کاور روفرشی کشدار، در ابعاد 3 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید می شود. شما می توانید برای مشاهده مدل کاور فرش جدید در این اندازه ها برای قسمت های مختلف خانه، روی کمک یزد نساج حساب کنید. همچنین با مراجعه به قسمت کاور فرش قیمت هم از قیمت و خرید روفرشی کشدار آگاهی پیدا کنید.

علاوه بر روفرشی، در وبسایت یزدنساج، انواع پرده آماده که به صورت مخمل و حریر هستند نیز موجود می‌باشند که قیمت پرده آماده مخمل و حریر بسته به اندازه و جنس آن متفاوت است.