حوله تن پوش

به طور کلی انواع حوله یزدی، با جنس های مختلفی تولید می شوند که سبب تفاوت قیمت حوله یزدی سنتی می شوند. بنابراین برای آشنایی با برخی از انواع جنس حوله، موارد زیر را بررسی نمایید:

1.جنس پنبه ای

پنبه یکی از بهترین جنس ها برای حوله است؛ چرا که الیاف به کار رفته در آن طبیعی است و منجر به حساسیت های پوستی نمی شود. همچنین نرمی و لطفات این مدل حوله ها بیشتر از حوله های نخی است و مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

اما باید بگوییم که این حوله ها پس از خیس شدن، مدت زمان بیشتری را برای خشک شدن نیاز دارند. همچنین ضخامت حوله های پنبه ای تقریبا زیاد است و برای مسافرت و استخر پیشنهاد نمی شود.

2. حوله ابریشمی

حوله های ابریشمی، جزو حوله های بسیار لوکس شناخته می شوند و موارد استفاده آن ها هم کمتر است. این حوله ها بیشتر برای فصل تابستان مناسب هستند و بافت خیلی نازک و لطیفی دارند؛ ازهمین رو ماندگاری کمتری را باید از آن ها انتظار داشته باشید.

3. حوله نخی

یکی از بهترین و مناسب ترین انواع حوله، از جنس نخ است. حوله نخی یزدی، از نخ های بسیار مرغوب ساخته شده است و قدرت جذب زیادی دارد. البته باید بدانید که حوله های نخی هم در انواع مختلفی وجود دارند؛ مثلا در گذشته از نخ های ساده برای حوله استفاده می کردند.

اما امروزه به منظور جذب بیشتر آب، نخ ویسکوز برای تولید حوله نخی حمام کاربرد بیشتری دارد. توجه داشته باشید که رنگ حوله نخی یزدی به صورت ثابت است؛ بنابراین شما می توانید انواع حوله نخی را برای کاربردهای مختلف در زندگی استفاده کنید.

به طور کلی، قیمت حوله تن پوش یزدی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. مثلا هر چه جنس الیاف یا نخ به کار رفته در حوله بهتر باشد، طبیعتا قیمت آن هم افزایش پیدا می کند. همچنین قیمت حوله نخی یزدی برای بزرگسالان، بیشتر از کودکان است. از طرفی برند تولیدی حوله یزدی هم خیلی مهم است. اگر به دنبال بهترین قیمت روانداز تابستانه و حوله نخی هستید، می توانید محصولات سایت یزد نساج را بررسی کنید.