ایر هاکی

ایرهاکی یکی از ابزارهای بازی است که در سال‌های اخیر مورد توجه رده‌های سنی مختلف قرار گرفته‌اند. هر یک از این وسایل بازی از کارکرد به خصوصی برخوردار هستند. انواع آن‌ها بدنه‌ای مستحکم و مقاوم دارند و به همین خاطر نیز در میان مشتریان به شهرت رسیده‌اند. این محصولات بازی برای همه سنین مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع ایر هاکی در مراکز بازی کودک و نوجوان در دسترس قرار گرفته و نصب می‌شوند. هر یک از آن‌ها با طراحی زیبا و شکیلی در تفریح سازان ارائه می‌شوند.

 

 

به همین خاطر نیز برای استفاده همه رده‌های سنی مناسب خواهد بود. این بازی‌ها اغلب به صورت دو یا چند نفره توسط ایر هاکی ۴ نفره اجرا می‌شوند. بازیکنان این بازی‌ها هر یک به سهولت از صفحه بازی مربوط به ایر هاکی استفاده می‌کنند.
 


ایر هاکی امکانات گسترده‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. امکانات این بازی برای ساعت‌ها سرگرمی کودکان و نوجوانان به کار برده می‌شوند. هر یک از این بازی‌های حرفه‌ای با روش به خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. افراد برای استفاده از این بازی باید مهارت‌های مورد نظر را کسب کنند. به این ترتیب این بازی به یکی از لذت‌بخش‌ترین سرگرمی‌ها تبدیل می‌شود.

 

تاریخچه ایر هاکی

تاریخچه ایر هاکی در سال 1340 میز هاکی دارای سوراخ های نسبتا بزرگی بود که توسط بلبرینگ مسدود می شدند. تا سال 1967، این بازی به عنوان ابزاری برای آموزش فیزیک ابتدایی مورد استفاده قرار می گرفت. روی میز یک تخته فیبر یا صفحات پلکسی گلاس بود که با ساختار لانه زنبوری از هم جدا شده بودند و فضای بین تخته ها با هوای فشرده کم فشار تامین می شد. در حالی که بازی با این میزهای هوایی سرگرم کننده بود، اما هنوز یک بازی کامل نبودند.

در سال 1968 کمپانی سگا یک بازی شبیه به ایر هاکی به نام MotoPolo منتشر کرد. بر اساس چوگان، دو بازیکن موتورهای مینیاتوری را در داخل کابینت جابه جا می کردند و هر بازیکن سعی می کرد توپ ها را به دروازه حریف بکوبد. پس از آن این بازی مجهز به سطحی با اصطکاک کم، یک دیسک نازک، دو مهاجم و رقص نور گردید.

در آن سال هاکی وارد بازار گردید و به مردم فروخته شد. در هر صورت، این بازی یک موفقیت مالی سریع بود و در اواسط دهه 1970 علاقه زیادی به این بازی برای مسابقات پیدا شد تا جایی که امروزه، هاکی حرفه ای توسط مجامع جدی در سراسر جهان، بازیکنان گسترده ای را به خود جلب کرده است. باید بگوییم که قیمت ایرهاکی حرفه ای به نسبت سایر مدل ها کمی متفاوت است. البته در طی سالیان ایر هاکی کودک و ایر هاکی اسباب بازی تولید شد و به عنوان وسایل و تجهیزات خانه بازی در شهربازی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ایر هاکی

ایر هاکی با هزینه و قیمت‌های ویژه‌ای خرید و فروش و تولید می‌شود. هر یک از این میزهای بازی بر اساس نوع متریال به کار رفته قیمت گذاری می‌شوند. قیمت هر یک از این میزها بر اساس نوع کاربرد آن‌ها تعیین می‌شود.
هزینه خرید آن‌ها بر اساس تعداد خرید شما نیز تعیین می‌شود. تفریح سازان در این خصوص طرح‌هایی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که سبب سهولت در روند خرید و فروش این محصولات خواهد شد. انواع دسته بندی‌های این میزها به صورت حرفه‌ای تولید شده‌اند و به همین خاطر نیز قیمت پرداختی آن‌ها توجیه پذیر خواهد بود.
قیمت‌های تعیین شده در مرکز تفریح سازان رقابتی بوده و به همین خاطر بسیار مناسب هستند. انواع آن‌ها بر اساس قیمت‌های مناسبی را به خود اختصاص می‌دهند. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را برای انواع مصارف خود خریداری نمایید. البته باید بگوییم قیمت ایر هاکی بزرگسال نسب به سایر سایز ها و ایر هاکی مخصوص کودکان طبیعتا بیشتر است.

قیمت‌های تعیین شده برای میزهای ایرحاکی برای سهولت در فرایند خرید مشتریان بسیار مناسب هستند. قیمت خرید این میزها بر اساس ابعاد آن‌ها نیز تعیین می‌شود. با افزایش ابعاد و سایز بندی‌های این محصولات قیمت خرید آن‌ها نیز تغییر می‌کند. هزینه‌های تعیین شده برای هر یک بر اساس کیفیت و مرغوبیت متریال ساخت به کار رفته در آن‌ها مشخص می‌شود.
این قیمت‌ها توان خرید مشتریان را تعیین می‌کنند. در صورتی که هزینه‌های تعیین شده خارج از توان مردم باشد، بی شک خرید و فروش این وسایل بازی نیز کاهش می‌یابد. مرکز تفریح سازان با بررسی این موارد خرید و فروش انواع این محصولات را انجام می‌دهد. به این ترتیب قیمت‌های خود را بر این اساس مشخص می‌کند.
ایر هاکی جدید یکی از بازی‌های جدیدی است که در سر تا سر کشور ما به فروش می‌رسد. هر یک از آن‌ها با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسبی ارائه می‌شوند و به همین خاطر نیز مشتریان برای خرید آن‌ها بسیار ترغیب می‌شوند.
این میزهای باکیفیت همه روزه با استفاده از بهترین متریال تولید شده و به ساخت می‌رسند. شما می‌توانید، هر یک از مدل‌های آن‌ها را برای مصارف حرفه‌ای خود خریداری کرده و با استفاده از آن‌ها بهترین سرگرمی‌ها را برای بچه‌ها فراهم کنید.
بچه‌ها با استفاده از این بازی‌ها لحظات شاد و هیجان انگیزی را تجربه می‌کنند. انواع آن‌ها مشتریان بیشتری برای مراکز بازی شما به ارمغان می‌آورند و سود به دست آمده از بازی‌های شهربازی را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند. شما می‌توانید هم اکنون برای خرید این تجهیزات و لوازم بازی اقدام نمایید.

خرید ایرهاکی از تفریح سازان

مجموعه تفریح سازان همواره به فکر مشتریان خود بوده و با ارائه تجهیزات تفریحی و سرگرمی برای کودکان در بهترین کیفیت و ارسال سریع، سعی در جلب اعتماد شما عزیزان است. خوشبختانه امروزه فروشگاه اینترنتی خرید ایر هاکی تفریح سازان با قیمت های عالی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است.

شما می توانید برای خرید آنلاین ایرهاکی خانگی، خرید ایرهاکی کودکان، خرید ایر هاکی بزرگ، خرید ایر هاکی ارزان و خرید ایر هاکی کوچک و تمامی تجهیزات این بازی تفریح سازان را انتخاب کنید و هزینه کالا را در محل پرداخت کنید و یا برای خرید حضوری به فروشگاه بزرگ تفریح سازان در تهران (سایت فروش ایر هاکی) مراجعه کنید.

خرید ایر هاکی با روش‌های آنلاین و سنتی در سرتاسر کشور انجام می‌شود و خوشبختانه باید اظهار داشت که خرید ایر هاکی خانگی ارزان از طریق وب سایت تفریح سازان کار بسیار ساده ای است.

این میزها به سهولت راه اندازی شده و نیازی به بهره گیری از علوم به خصوصی برای نصب آن‌ها در محیط نخواهید داشت. ایر هاکی روش خرید به خصوصی در کشور ما دارد. فروش اینترنتی ایرهاکی بازیکنان و مشتریان این وسیله بازی را خوشحال تر کرده است. زیرا تنها با چند کلیک ساده می توانند محصول مورد نظرشان را سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.
این میزها در مرکز تفریح سازان با ساده‌ترین روش‌های خرید در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند و خرید و فروش آن‌ها مزایای بی شماری خواهد داشت. خرید آن‌ها از روش‌های اینترنتی با سرعت عمل بسیار بالایی صورت می‌گیرد