هدست جدید بی سیم XBOX 

با پیوستن هدست بی‌سیم Xbox، جدیدترین لوازم جانبی به خانواده لوازم جانبی Xbox آینده صوتی بازی تغییر کرده است. هدست رسمی جدید بازی Xbox در تاریخ 16 مارس امسال منتشر شد و از برخی ویژگی‌های چشمگیر برخوردار است.

Image for post
Image for post

این هدست بهترین عملکرد صوتی و مکالمه را در کلاس خود ارائه می‌دهد و به فرهنگ اصلی Xbox در جامعه و بازی‌های آنلاین پایبند است. در این مقاله همه چیزهایی که شما باید در مورد این هدست بدانید آورده  شده است!

اتصال هدست

هدست Xbox به شما این امکان را می‌دهد به صورت بی‌سیم در میان بسیاری از دستگاه‌ها از جمله Xbox Series X | S ،Xbox One و رایانه‌های شخصی Windows 10 بازی کنید. همچنین اتصال به دستگاه‌های تلفن همراه از طریق بلوتوث برای همه علاقه‌مندان به موسیقی مهیا می‌کند.

Image for post
Image for post

تقویت و کیفیت صوتی

در مورد طراحی صوتی این هدست بی سیم بسیار فکر و دقت شده است. بازیهای خود را با صدای بلند و واضح با تأخیر کم و صدای صاف انجام دهید. بلندگوهای 40 میلی‌متری کیفیت صدای استثنایی را ارائه می‌دهند. این هدست همچنین از فناوری‌های صدای فضایی از جمله Windows Sonic  Dolby Atmos و هدفون DTS پشتیبانی می‌کند: ممکن است از خود بپرسید X، به چه معناست؟  تمام این فناوری پیشرو در صنعت، واقع گرایانه و دقت صوتی چشمگیری به ارمغان می‌آورد و به معنای برتری آشکار در برابر رقباست. شما در بازی صداهای حساس و صداهای ظریف خواهید شنید تا بازی خود را با کیفیتی باور نکردنی ببرید!

Image for post
Image for post
Image for post
Image for post

صوتی و میکروفون چَت

هدست بی‌سیم Xbox جدید کیفیت صوتی گپ واضح و دقیق را با عناصر میکروفون که دارای پخش دوگانه هستند، فراهم می‌کند. این عناصر از صدای گفتاری در مقابل تنظیمات نویز پس زمینه و تنظیم صدا جدا می‌شوند که اطمینان می‌دهد هنگام بازی فقط صدای شما بلند می‌شود. هیچ کس نمی‌خواهد صدای پس زمینه را بشنود! در حقیقت، وقتی صحبت نمی‌کنید، ویژگی صامت کردن خودکار میکروفون شما را بی صدا می‌کند و مکالمات شما را واضح نگه می‌دارد. این را می‌توان روشن و خاموش نیز کرد.

Image for post
Image for post

چرخاندن شماره‌های دستی

همچنین می توانید کنترل‌های صوتی خود را به راحتی و با استفاده از صفحه چرخان‌های شنوایی چرخشی به راحتی تنظیم کنید. این امکان برای شما فراهم است تا یک تجربه صوتی سفارشی با ویژگی‌هایی مانند تنظیمات اکولایزر، تقویت باس، حساسیت خودکار بی صدا، نظارت بر میکس و حتی روشنایی نور  و میکروفون بی صدا داشته باشید.

Image for post
Image for post
Image for post
Image for post

عمر باتری

عمر باتری هدست جدید Xbox برای جلسات بازی ماراتن طراحی شده است. فقط با 3 ساعت شارژ می‌توانید به حداکثر 15 ساعت عمر باتری برسید. اگر عجله دارید، فقط 30 دقیقه می‌توانید در حدود 4 ساعت دوام باتری را تامین کنید.

Image for post
Image for post

طراحی ارگونومیک

هدست بی‌سیم Xbox برای ایجاد حداکثر راحتی در طول جلسات بازی طولانی، بدون محدودیت سیم، مهندسی شده است. از نظر طراحی بسیار سبک وزن است و دارای گوش‌های فوق العاده نرم ساخته شده از چرم پلی اورتان است و فشار را به طور مساوی در گوش پخش می‌کند. این هدست همچنین دارای یک هدبند قابل تنظیم با یک بالشتک ضخیم است که به آن امکان می دهد تا به راحتی طیف وسیعی از اندازه سر را پوشش دهد و فشار را حتی در اطراف قسمت بالای سر پخش کند.

Image for post
Image for post

این یک لوازم جانبی کم ارزش و برازنده Xbox است که با ظاهر Xbox Series X و Xbox Series S. مطابقت دارد. بسیاری از فکرها باعث شده است که این هدست مدرن، بدون مزاحمت به نظر برسد و بتواند در فضای بازی یا اتاق نشیمن شما قرار گیرد. بدون نگاه کردن در جای خود. هماه با صدای استثنایی، می توانید با هدست بی سیم رسمی جدید Xbox با صدای بلند و واضح بازی کنید.