ترفندهای برنده شدن در بتل رویال COD موبایل

Image for post
Image for post

برای من بازی ندای وظیفه همانند نسخه‌های کنسول و قدیمی‌تر یک تجربه فوق‌العاده است. تقریبا هر روز از زمان انتشار بازی کردم.

بعد این همه بازی و اشتباهات زیادی که کردم و تجربه‌های زیاد هم بدست آوردم. در زیر بهترین توصیه من برای کسانی است که می‌خواهند در حالت رویال بیشتر پیش بروند و کلن برای بردن بتل‌ها‌ ارائه می‌کنم. پیش از شروع لطفا پروفایل منو فالو کنید و پست‌ها را اشتراک بگذارید تا باقی دوستان هم استفاده کنند. 🙏🙏🙏 امیدوارم لذت ببرید. 

بیرون محوطه

Image for post
Image for post

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که می‌بینم این هست که لیدرها تصمیم می‌گیرند در یک مکان محبوب نقشه بازی فرود بیایند. این قطعا یک تاکتیک خوب به حساب نمیاد.
اگر برای مثال، تیم‌های بیشتری در یک منطقه نزدیک شما فرود بیان، شما قطعا شانس کمتری دارید و کل تیم درگیر این میشن که پیش از دشمن اسلحه بردارند کاری که احتمالا تیم‌های مقابل هم دارند انجام میدن. به عنوان لیدر ممکنه کل اعضای تی رو به کشتن بدید.
من توصیه می‌کنم که درست بیرون از یک منطقه محبوب فرود بیایم. جایی که تعداد زیادی سلاح و اقلام دیگه داشته باشد.

بعدش اجازه بدید شکار شروع بشه!

شکارچی باشید

کمپ زدن اغلب تو نقشه‌های کوچک مولتی‌پلیر کار می‌کنه، (زمانی که بازیکنی که شما کشته‌اید برای انتقام به محل شما برمی‌گرده). طبق تجربه من، کمپ‌زدن تو رویال خیلی خوب جواب نمیده. دلیلش اینه که کسایی که این سبکی بازی میکنن معمولا دوست دارند بصورت فردی بازی کنند که اینجوری تو موقعیت آسیب‌پذیرتری خواهند بود. با این حال بازیکنایی که مثل شکارچی‌ها عمل می‌کنند معمولا بصورت تیمی کنار هم باقی ميمانند و از اینرو قوی‌تر هستند. به قول معروف : زدن هدف متحرک سخت‌تر است.
شما و تیمتان باید به راه خود ادامه دهید و مانند یک دسته گرگ در کمین بازیکنان دیگر باشید. این شخصاً همیشه موفق‌ترین استراتژی برای من بوده است. همچنین اگر یکی از شما کشته شود، هم تیمی‌های شما در نزدیکی شما هستند تا پلاک شما را جمع کنند و دوباره به بازی برگردانند. بسیاری از بازیکنان (از جمله خودم)، برای نجات بازیکنی که تصمیم گرفته به تنهایی  بازی کند، تلاش نمی‌کنند.

Gather Around

همانطور که می دانید، اغلب با هم تیمی‌هایی بر می‌خوردید که نمی خواهند در تیم باقی بمانند. اما سعی کنید با تیم خود در همان منطقه بمانید و آنها را تشویق کنید تا همان کار را انجام دهند.
وقتی در نقشه پراکنده شده‌اید، نمی توانید به یکدیگر کمک کنید و همچنین نباید به بازیکنی که انفرادی است کمک کنید. با علامت گذاری برای آنها، با استفاده از  Gather Around، عجله برای کمک به آنها در هنگام تیراندازی و غیره، هم تیمی‌های خود را به ماندن در همان منطقه تشویق کنید. هر کاری را که می‌توانید انجام دهید تا اوایل بازی رابطه را ایجاد کنید.
شما می توانید چند هم تیمی مناسب و معقول پیدا کنید و به عنوان دوست اضافه کنید، و برای پیروزی در مسابقات بتل رویال در آینده با هم همکاری کنند.

حریص نباش!

Image for post
Image for post

تا کنون، رایجترین اشتباهی که می‌بینم اینه که وقتی بازیکنی در فضای باز دیگری را می‌کشد بدون احساس خطر سریعا از آنها غارت می‌کند و فراموش می‌کند که 3 بازیکن دیگر در آن تیم به دنبال جمع آوری پلاک هم‌تیمیشان خواهند آمد.
هرگز به سوی بازیکنی که تازه كشته‌ايد، عجله نكنيد. در عوض، کمی فرصت دهید و محیط اطراف خود را بررسی کند تا مطمئن شود که غنیمت امن است.
وقتی هم که دیگه چیزی لازم ندارید، پس انقدر حرص نزنید، چنتا تیر ارزش مردن نداره. وقتی کاملاً مجهز شدید، بر زنده ماندن و کشتن تمرکز کنید.
به جای اینکه برای جمع آوری وسایل مدام موقعیت خودتون رو عوض کنید، با تاکتیک به مکان خوبی بروید و برای دیدار بعدی آماده باشید. اجازه ندهید بازیکن دیگری شما را غافلگیر کند و ضربه اول را بخورید.

راحتی کلید اصلی

Image for post
Image for post

وقت بگذارید، وارد تنظیمات شوید و طرح دکمه خود را سفارشی کنید. هر اکشنی رو که استفاده نمی‌کنید حذف یا کوچک کنید و آنچه را که نیاز دارید حفظ کنید. طرح متفاوتی وجود داره در آینده در مورد طرح‌ها سعی می‌کنم حتما پستی رو انتشار بدم. اما کلید اساسی هر طرحی راحتی شما ابعاد صفحه گوشی شما و عادته!
در آخر، میزان تیرگی دکمه های خود کم کنید. این دید محیطی بیشتری به شما می‌دهد.

قدمها

برخلاف مولتی‌پلیر، رویال یک بازی آهسته و بی صدا است. من دوست دارم با گوش دادن به قدم‌ها از این مزیت استفاده کنم.
قدم ها واقعاً می توانند به شما امتیاز دهند. به شما این امکان را می‌دهد که دشمن را قبل از اینکه حتی روی نقشه نشان داده شوند یا از پشت به شما شلیک کنند پیدا کنید.
صدای گوشی را زیاد کنید و به گامهایی که متعلق به شما نیست، گوش دهید. در صورت امکان، از هدفون استفاده کنید. ندای وظیفه عمدتا مربوط به کسی است که برای اولین بار شلیک کند. این لبه یک ثانیه ای ممکن است تمام نیاز شما برای تضمین کشتن باشد

حرف آخر

همانطور که گفته شد، بازی رویال یک بازی آهسته و آرامی است. در این بازی لازم است تاکتیک داشته باشید و هیچ وقت عجله نکنید. با دقت محل فرود خود را انتخاب کنید. تیم خود را بسازید و شکار را شروع کنید تا آخرین کسی باشید که ایستاده‌اید.

Image for post
Image for post