قیمت سکه پارسیان 750

Image for post
Image for post

در این روزها که قیمت سکه های طلا سر به فلک کشیده است برای بسیاری از ما مهم است که از کجا سکه بخریم تا مطمئن باشیم این همه پولی که برای خرید سکه هزینه میکنیم، صرف خرید قیمت سکه های کادویی سبلان زر سکههای تقلبی نشود. حتی می توانید عکس محصولات مشابهی را که قبلا دیده ای برای آن ها بفرستید و یا یک طرح که خودتان روی کاغذ کشیده اید را ارسال کنید تا طراحان گالری نمونه مشابه آن را برای شما طراحی کنند. امروزه به دلیل تنوع زیاد در محصولات کادویی، انتخاب یک هدیه مناسب کمی سخت تر شده، پیشنهاد ما برای تهیه ی هدیه هایی جذاب و البته با قیمت مناسب، سکه های گرمی طلا با طرح هخامنشی(سکه پارسیان) میباشد که در برند ها و وزن های مختلف با عیار ۱۸ یا همان ۷۵۰ تولید و عرضه میگردند. از آن جایی که تنوع در انواع زنجیر و چرم و سنگ بسیار زیاد است، هزینه آن ها جداگانه محاسبه می شود و تاثیر بر هزینه ساخت پلاک نخواهند گذاشت؛ بنابراین اگر از قبل یک زنجیر یا چرمی دارید که فکر می کنید برای پلاک شما مناسب است، می توانید از همان استفاده نمایید تا به این شکل در هزینه های خود صرفه قیمت سکه پارسیان جویی کنید.

پلاک هدیه پارسیان

همانطور که در این مطلب اشاره شد، شما می توانید زنجیر یا چرم دستبند و یا ریسه سنگ را از قبل تهیه کنید و یا از گالری لیلیوم و گزینه های متنوع آن استفاده نمایید. اگر پلاک نسبت به اندازه ای که دارد نازکتر باشد، با کوچکترین آسیب فیزیکی دچار ترک خوردگی و شکستگی می شود و ارزش خود را از دست می دهد. ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در هزینه های ساخت پلاک اسم طلا، از پلاک نازک تری استفاده کنید اما توجه داشته باشید که نسبت اندازه به وزن و ضخامت پلاک باید استاندارد باشد تا پلاک دچار شکستگی نشود. اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت سکه پارسیان کادویی لطفا از سایت ما دیدن کنید. نکته مهم دیگری که در خصوص طراحی پلاک اسم در گالری لیلیوم باید در نظر داشته باشید این است که هیچ کدام از طرح هایی که برای شما ارسال می شوند، از قبل آماده نشده اند؛ و طرح ها با توجه به سلیقه و کاربردی که میخواهید از آن داشته باشید انجام میشوند. از آنجایی که در گالری لیلیوم از طرح های تکراری و از پیش ساخته استفاده نمی شود، همه طرح هایی که به شما ارائه می شوند حاصل کار چند ساعته طراحان حرفه ای طلا و جواهر هستند و به شکل ویژه و اختصاصی برای شما طراحی شده اند.

خرید سکه پارسیان

هزینه هر کدام از این طراحی ها متفاوت است و بستگی به ابعاد و پیچیدگی آن ها و همچنین زبان طراحی دارد. برای آن که درک بهتری از این ابعاد داشته باشید، دانستن این نکته به شما کمک می کند که سایز استاندارد برای پلاک آویزی بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد. در نتیجه برای ساخت پلاک اسم طلا باید به نسبت ضخامت و اندازه آن دقت داشته باشید. ضمنا در بعضی مواقع سکه پارسیان از سکه بانکی بهتره به این دلیل که مثلا برای خرید یک عدد سکه یک گرمی باید ۷۰۰هزار تومن پول بدین در صورتی که ارزش طلای سکه یک گرمی بانکی ۲۴ عیار معادل ۱.۳۳ گرم طلای ۱۸عیار هستش. اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت سکه پارسیان کادویی دیجی کالا لطفا از صفحه ما بخواهید. بعد از ارائه طرح و ایده خود برای طراحی پلاک اسم طلا، تیم طراحی بلافاصله کار طراحی و مدل سازی طرح های پیشنهادی را شروع می کند. مدت زمان ساخت این مدل ها تقریبا یک روز کاری می باشد و تا حدی نیز بستگی به پیک کاری گالری دارد. در نتیجه اندازه یک پلاک اسم معیار دقیقی برای تشخیص قیمت ساخت آن نیست و باید به ضخامت و کیفیت طراحی آن نیز توجه شود. برای شروع کار باید ایده و طرحی را که برای پلاک در نظر دارید ارائه کنید تا طراحان گالری کار طراحی و مدل سازی پلاک را انجام دهند.

عیار سکه های پارسیان

این مدل سکه های طلا با وزن های مختلفی و در وزن های سنگین تر و سبک تر هم موجود است که از ویژگی های آن است و افراد با توجه به بودجه خود وزن مورد نظر را خریداری می کنند. برای هر اسم حداقل هشت مدل متفاوت با توجه به گفته های شما طراحی می شود. به اوراق بهاداری که نشان میدهد مالک آن مقدار معینی سکه طلا در انبار بورس کالای ایران دارد، گواهی سپرده سکه طلا گفته میشود. دیدن یک گردنبند زنگ زده در خواب نشان دهنده حال و احوال کنونی شما است. همچنین اگر جایی طرحی دیدید و برای شما جذاب بود کافیست به ما نشان دهید ما طرح را برایتان پیاده سازی می کنیم. در اینجا روندی را که باید برای سفارش پلاک اسم طلا در گالری لیلیوم طی کنید بررسی می کنیم تا ببینید که چگونه می توانید در کمترین زمان ممکن، بهترین و زیباترین پلاک اسم طلا را تهیه نمایید.

Image for post
Image for post