تابلوسازی و ساخت مدرن ترین تابلوهای تبلیغاتی

تابلوسازی مدرن
تابلوسازی مدرن
تابلوسازی مدرن

تابلوهای تبلیغاتی که سردر مغازه ها یا فروشگاه ها نصب می‌ شوند اولین عامل جذب مشتری و معرفی کسب و کار به دیگران هستند و بدون شک مدرن بودن آن ها تاثیر زیادی در افزایش شهرت و در پی آن افزایش درآمد خواهد داشت. صاحبان کسب و کارها نیز در جستجوی یافتن راه های جدیدتر و مدرن‌تر برای معرفی خود به دیگران و جذب مشتری از این روش هستند. از این رو بحث تابلوهای تبلیغای مدرن اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد. هرچه این تابلوها به روزتر و خوش ساخت تر شوند به تبدیل مشتری بالقوه به مشتری فعال و دائمی کمک شایانی خواهند کرد و نتیجه مطلوب تری به دست خواهد آمد.

در همین راستا، شرکت تابلوسازی نامور با رویکردی مدرن و با بهره گیری از طراحانی خلاق و ایده پرداز و همچنین تحقیق بر روی جدیدترین متریال برای تابلوسازی درصدد رفع نیاز مشتریان و تامین رضایت آنهاست. از این رو در ادامه مطلب به معرفی مدرن ترین تابلوهای تبلیغاتی که موضوع تکنولوژی، ایده پردازی، نوآوری و خلاقیت در آنها کاملا مشهود است خواهیم پرداخت.

انواع تابلو مدرن مغازه

 تابلوهای تبلیغاتی در حال حاضر تنوع نسبتا زیادی دارند و بسته به نوع متریالی که در تولید آن ها به کار می ‌رود، شیوه ساخت، نحوه طراحی و به اصطلاح مدلی که دارند، چگونگی نورپردازی و موارد دیگر به انواع مختلف تقسیم می‌ شوند. یکی از راه های جذب مشتری با تابلو استاده از تابلوهای مدرن است. تابلو های مدرن تبلیغاتی در انواع طرح ها و مدل های مختلفی عرضه می شوند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تابلو چلنیوم پانچ

امروزه حروف های برجسته به شکل های مختلفی ساخته می شوند که یکی از آنها حروف برجسته چلنیوم است و به عنوان یک تابلو تبلیغاتی در دسته تابلوهای پر فروش قرار می گیرد. نکته مهمی که باید در مورد تابلو چلنیوم عنوان کرد تنوع در ساخت آن است که می توان با ایده پردازی در تولید این حروف برجسته به تابلویی مدرن دست یافت.

این تابلو با نام دیگر چلنیوم ستاره ای یکی از مدرن ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به دلیل داشتن آیتم های بصری فراوان طرفداران زیادی دارد. ساخت تابلو چلنیوم پانچ به این صورت است که در هنگام برش، روی پلکسی گلاس اشکال مختلفی مطابق با نوع سفارش مشتری ایجاد شده و بعد از آن مبادرت به ساخت حروف و در نهایت نور پردازی و نصب می شود که این امر باعث رویت نور به شکل درخشان یا ستاره ای خواهد شد.

تابلو لاسوگاسی

تابلو لاس وگاسی یکی دیگر از تابلوهای تبلیغاتی است که با استفاده از لامپ های فلامنتی، حروف فلزی، تابلو نئون، حروف چلنیوم و بسیاری دیگر از متریال های تابلو سازی ساخته می شود که کاربرد هر کدام از آنها کاملا سلیقه ای و مطابق با سفارش مشتری خواهد بود.

این تابلوها را با نام تابلو لامپی یا تابلو لترلایت نیز می شناسند که عنصر نورپردازی و حروف برجسته در آن نقش پررنگی دارد و کارفرمایان از این تابلوها برای سردر مکان های تجاری پر رفت و آمد، رستوران ها، باشگاه های ورزشی، کافه ها و اسباب بازی فروشی ها برای ایجاد حس شور و هیجان زندگی استفاده می کنند.

تابلو استیل نوراندریک

حروف استیل در تابلوهای استیل قابلیت نورپردازی اصلی از روبه رو را ندارند و بهترین و تنها راه نورپردازی این نوع تابلوها استفاده از اس ام دی های بلوکی در پشت حروف برجسته است.

پیاده سازی این روش باعث می شود تا علاوه بر تابیده شدن نور در بخش پشتی حروف استیل، زمینه درخشان وجذابی مقابل دیدگان مشتری نمایش داده شود؛ این نوع تابلو را به همین دلیل تابلو استیل نوراندریک یا بک لایت می نامند و از محبوبیت قابل توجهی در فهرست مدرن ترین تابلوهای فروشگاهی برخوردار است.

تابلو استیل رینگی

یکی از تابلوهای جدید در تابلو سازی حروف برجسته استیل رینگی است که نوعی حروف تلفیقی به شمار می رود و با استفاده از استیل و پلکسی گلاس ساخته می شود.

حروف طراحی شده تابلو استیل باید به شکل رینگ باشد تا بعد از ساخت مطابق تصویر بالا پلکسی گلاس داخل حروف قرار داده شود. در مورد رنگ بندی حروف استیل رینگی نیز باید یاد آور شد که می توان انواع رنگ استیل و پلکسی گلاس را در این حروف برجسته به کار گرفت.

مدرن ترین تابلوها
مدرن ترین تابلوها
مدرن ترین تابلوها

تابلو استیل پلاستیک

استیل و پلکسی گلاس دو متریال پر کاربرد در تابلو سازی هستند که می توان به واسطه آنها تابلوهای مدرنی را تولید نمود. تابلو استیل پلاستیک ازجمله انواع تابلوهای تلفیقی است؛ به این صورت که بعد از ساخت حروف پلکسی گلاس، حروف استیل به صورت رینگی ساخته شده و روی حروف پلاستیک قرار می گیرد که می توان این عمل را در قسمت پشت حروف نیز انجام داد.

تابلو پولکی

تابلو پولکی یکی از مدرن ترین تابلوهای فروشگاهی است. این تابلو با استفاده از تایل های (قطعات) پولکی ساخته می شود. تایل های پولکی که از قبل ساخته شده است در سایزهای مختلفی به فروش می رسد که با کنار هم قرار دادن آنها می توان این تابلو مدرن را تولید نمود.

آینه وار بودن پولک های زمینه، نمایش خیره کننده و سه بعدی از تابلوی فروشگاهتان برپا می کند که نگاه مشتریان روی آن مدت بیشتری می ماند. تایل ها یا دایره ای هستند یا به شکل مربع؛ می توان این پیکسل های متنوع را کنار هم روی زمینه تابلو قرار داد و البته انتخاب رنگ آن هم با سلیقه مشتری خواهد بود.

سفارش تابلو تبلیغاتی مدرن

در دنیای رقابتی امروز، تبلیغات امری حیاتی برای پیشرفت در کار و جذب مشتری است و تابلوسازی یکی از انواع مهم تبلیغات محسوب می‌ شود. اگر به دنبال  بهترین تابلوسازی در تهران هستید تابلوسازی نامور با سال ها تجربه در زمینه ساخت و نصب به روزترین تابلوهای تبلیغاتی آماده خدمت رسانی به مشتریان است. طراحان و تابلوسازان تابلو نامور با توجه به مخاطبان یک کسب و کار و با در نظر گرفتن تبلیغات مفهومی در تابلوسازی بهترین طرح و ترکیب رنگ را برای تابلوها، انتخاب می ‌کنند.

به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی و همچنین ثبت سفارش تابلوی تبلیغاتی؛ می ‌توانید با کارشناسان و مشاوران مجموعه تابلوسازی نامور، از طریق شماره‌های درج شده در وب سایت، تماس بگیرید.