چگونگی خرید قسطی سیم کارت

با توجه به قیمت بسیار بالای سیم کارت ها اپراتورهای مختلف و خطوط رند، بعضی از مراکز آنلاین و حضوری خرید و فروش سیم کارت، اقدام به فروش قسطی کرده و شما می توانید به راحتی با پرداخت اقساط مختلف، اقدام به خرید قسطی سیم کارت می کنند. این عمل سبب شده تا مشتریان و افراد مختلف در زمان خرید قسطی سیم کارت احساس راحتی کنند و راحت تر بتوانند سیم کارت مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

Image for post
Image for post

بهترین و قدیمی ترین وب سایت تخصصی خرید و فروش سیم کارت یعنی رند ( https://rond.ir/ )، امکان خرید قسطی سیم کارت را برای شما عزیزان فراهم می سازد. بنابراین شما می توانید با مراجعه به وب سایت رند، با مشاهده بیش از 1000 خطوط سیم کارت در اقساط متنوع، اقدام به خرید سیم کارت به صورت قسطی کنید. همچنین اگر قصد فروش سیم کارت خود را دارید، می توانید سیم کارت خود را هم به صورت عادی و هم قسطی، به فروش برسانید.

خرید قسطی سیم کارت

همین طور که در ابتدا خاطر نشان کریدم، به دلیل گران بودن سیم کارت های رند و 0912 همراه اول، بسیاری اقدام به خرید قسطی سیم کارت می‌کنند. در ادامه به عواملی پرداختیم که بر روی قیمت سیم کارت تاثیر می گذارد.

·        سیم کارت های رند به دلیل زودتر و بهتر در ذهن به خاطر سپرده شدن گران قیمت تر هستند. همچنین سیم کارت های نو و کم کار کرد که زنگ خور کمتری دارند، به نسبت سیم کارت هایی که زنگ خور بالایی دارند، گران قیمت تر هستند.

·        همچنین پیش شماره 0912 به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین سیم کارت کشور، در کدهای 1،2،3 و4 معمولا قیمت بسیار بالایی دارند.

·        سیم کارت های 0912 به دلیل اینکه بسیار معتبر است و محبوب ترین پیشوند ایران به حساب می آید، گران قیمت است. لازم به ذکر است کد خط نیز در قیمت سیم کارت 0912 تاثیر می گذارد. به عنوان مثال کد سیم کارت های که با 1 شروع می شوند گران تر از کدهایی است که با 0 یا 9 شروع می شوند.

Image for post
Image for post

موارد بالا، از جمله مواردی هستند که در قیمت سیم کارت تاثیرگذار هستند. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید سیم کارت های رند و 0912 را دارید و قصد دارید به صورت اقساطی اقدام به خرید کنید، بهترین گزینه خرید قسطی سیم کارت از سایت ها و مراکز معتبر است.

جمع بندی

ما در این نوشته قصد داشتیم شما را در خرید قسطی سیم کارت راهنمایی کنیم. همانطور که گفتیم عوامل موثر در قیمت سیم کارت عبارت اند از رند بودن، نو بودن و خطوط 0912. معمولا در خریدهای سیم کارت به صورت اقساطی، پس از اتمام تمامی قسط ها، مالکیت سیم کارت به شخص منتقل می شود.

تعرفه ها و اقساط در خرید قسطی سیم کارت نیز معمولا ماهیانه و از 3 تا 24 ماه است که در برخی موارد نیاز به پیش پرداخت داشته و در برخی دیگر نیاز به پیش پرداخت نیست. در پایان ممنونیم که تا این لحظه از مقاله با ما همراه بودید؛ امیدواریم بتوانید بهترین سیم کارت را برای خرید انتخاب کنید.