کدام گرانتر است؟لوازم یدکی کیا یا لوازم یدکی هیوندای؟

به عنوان دارنده یک خوردوی کیا یا هیوندای وقتی که به دنبال خرید قطعات یدکی می روید یکی از مهم ترین معیار های خرید شما قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن است.سوال این است که لوازم یدکی کیا گرانتر است یا لوازم یدکی هیوندای؟

باید بگویم که کاملا به محصولی که خریداری میکنید بستگی دارد و نمی توانگفت که قطعات کدام کمپانی گرانتر است.

 خرید لوازم یدکی کیا و لوازم یدکی هیوندای اصلی و یا تقلبی

یکی از عوامل که قیمت قطعات یدکی به آن وابسته است خرید لوازم یدکی کیا و لوازم یدکی هیوندای اصلی و یا تقلبی است.

قطعه یدکی اصل و اورجینال که از برند جنیون پارت باشد و تولید شده توسط خود کمپانی مد نظر باشد،قطعا می تواند از قیمت بالایی برخوردار باشد اما باید این نکته را مد نظر داشته باشید که قطعات یدکی اصلی سلامتی خودروی شما را تضمین می کنند اما لوازم یدکی فیک یا تقلبی که معلوم نیست از کجا امده اند و چگونه تولید شده اند مطمئنا می توانند موجب آسیب دیدن خودروی شما شوند.

متاسفانه امروزه قطعات یدکی فیک بسیار زیادی در بازار موجود هستند که خریداران را گیج و سردرگم می کند که کدام قطعه را باید خریداری کنند؟

یکی از راه هایی که به شما کمک می کند تا قطعات اصلی را از قطعات تقلبی تشخیص دهید کد فنی محصول است.تمامی لوازم یدکی اورجینال دارای کد فنی قطعه هستند که ثابت می کند این قطعات اصل هستند و توسط خود کمپانی تولید شده اند.یکی از فروشگاه هایی که لوازم یدکی اصلی وارد می کنند و با قیمت بسیار به صرفه به فروش می رساند فروشگاه هیوندای مرکزی است.