تکمیل خودکار گوگل (اتو کامپلیت در سرچ)

اتوکامپلت گوگول
اتوکامپلت گوگول
اتوکامپلت گوگول

بیاموزید که چگونه از تکمیل خودکار گوگل به عنوان بخشی از فرآیندهای تحقیق کلمات کلیدی و موضوع برای استراتژی سئوی هوشمندتر استفاده کنید.

Google Auto Complete یک ویژگی جستجوی بحث برانگیز اما قدرتمند است.

هنگامی که یک کلمه یا حتی یک حرف را در گوگل تایپ می کنید، لیستی از پیشنهادات جستجو را پر می کند. تکمیل خودکار همین است.

متخصصان سئو، بازاریابان جستجوی پولی، بازاریابان محتوا و مدیران رسانه‌های اجتماعی همگی می‌توانند از استفاده از Google Autocomplete برای کمک به پروژه‌های مختلف متمرکز بر کلمه کلیدی و هدفمند بهره ببرند.

از سوی دیگر، Google Autocomplete اغلب اخبار را برای عادات خنده دار، عجیب و غریب یا حتی توهین آمیز (اغلب به روشی منفی) می سازد.

مردم دائماً از تکمیل خودکار استفاده می‌کنند و هزاران ثانیه در روز صرفه‌جویی می‌کنند، اما به دلیل پوشش‌های سیاسی و خراب کردن فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و بازی‌های ویدیویی نیز مقصر شناخته شده‌اند.

تکمیل خودکار گوگل می تواند یک ابزار بازاریابی قدرتمند نیز باشد. متخصصان سئو و سایر بازاریابان دیجیتال سال ها از آن برای اطلاع رسانی استراتژی، دریافت کلمات کلیدی و یافتن سوالات مهمی که مشتریان می پرسند استفاده کرده اند.

آنها می توانند از تکمیل خودکار برای بهینه سازی بهتر ویژگی های دیجیتالی مشتریان و محتوا و پیام هایی که آنها را تشکیل می دهند استفاده کنند.

این راهنما به شما کمک می کند تا قدرت واقعی را که این ویژگی ساده اما فوق العاده مفید می تواند برای کمک به کارهای روزمره شما انجام دهد، درک کنید.

تکمیل خودکار گوگل
تکمیل خودکار گوگل
تکمیل خودکار گوگل

تکمیل خودکار گوگل (Google Autocomplete) چیست؟

به قول خود گوگل، Google Autocomplete «برای سریع‌تر کردن کامل جستجوهایی که شروع به تایپ می‌کنید، طراحی شده است».

در جستجوی Google و سایر ویژگی‌های Alphabet که از Google استفاده می‌کنند، یکپارچه شده است، از جمله در «Omnibox» در Chrome.

گوگل تخمین می زند که در مجموع بیش از 200 سال در تایپ کردن روزانه صرفه جویی می کند و به طور متوسط ​​تایپ کردن را حدود 25 درصد کاهش می دهد.

هدف اصلی فهرست کشویی تکمیل خودکار کاهش زمانی است که کاربر صرف تایپ می کند با ارائه پیش بینی هایی از آنچه کاربر ممکن است تایپ کند – از جمله برای وب سایت هایی که از ویژگی موتور جستجوی سفارشی داخلی گوگل استفاده می کنند.

در حالی که تکمیل خودکار یک ویژگی جستجوی دسکتاپ از اواخر سال 2004 بوده است، به عنوان یک ویژگی صرفه جویی در زمان در دستگاه های تلفن همراه مفیدتر شده است.

تایپ کردن با یک دستگاه تلفن همراه کمی سخت تر از انجام این کار در صفحه کلیدهای بزرگی است که ما با آن ها بزرگ شده ایم و به آنها عادت کرده ایم، بنابراین ابزاری است که برای بسیاری از افراد برای ارائه کمک و صرفه جویی در زمان مورد استقبال قرار می گیرد.

چندین راه مفید دیگر وجود دارد که از این ویژگی می توان برای استفاده از ایده های محتوا، پیشنهادات کلمات کلیدی، کاوش هدف، مدیریت شهرت آنلاین و سایر وظایف مبتنی بر داده استفاده کرد.

 تبلیغ خدمات رخ نت :  طراحی وب سایت در اصفهان

تکمیل خودکار چگونه کار می کند؟

کوین گیبس کارمند سابق گوگل این پروژه را ایجاد کرد که در ابتدا توسط یکی دیگر از کارمندان سابق گوگل، ماریسا مایر، “پیشنهاد گوگل” نام داشت.

گوگل از آن زمان از نام “پیشنهاد” دور شده است زیرا همیشه متفکرانه ترین، دلسوزانه ترین یا مناسب ترین پیش بینی ها را ارائه نمی دهد.

گوگل تکمیل‌هایی را که ارائه می‌کند «پیش‌بینی» می‌نامد، نه «پیشنهاد». این به دلیل نحوه عملکرد تکمیل خودکار است.

تکمیل خودکار قرار است به افراد کمک کند جمله ای را که مد نظرشان بود تکمیل کنند – نه برای پیشنهاد یک هدف جستجو، مانند “من احساس خوشبختی می کنم”. آنها با مشاهده جستجوهای رایج در Google، از جمله جستجوی جستجوهای پرطرفدار که ممکن است مرتبط باشند، پیش بینی ها را تعیین می کنند.

این به تکمیل خودکار اجازه می‌دهد تا به‌سرعت به‌روزرسانی شود و با روندهای جستجو و اخبار جدید سازگار شود.

بیشتر رفتار تکمیل خودکار توسط رایانه تولید می‌شود، با داده‌های جمع‌آوری‌شده از میلیون‌ها جستجوی دیگر Google و نتایج آنها، از جمله محتوای موجود در آن صفحات. همچنین اطلاعاتی را از تاریخچه جستجو، مکان و سایر نقاط داده شما می گیرد.

گوگل همچنین برای جلوگیری از پیشنهادات تکمیل خودکار نامناسب یا توهین آمیز کار زیادی انجام داده است. این بدان معناست که هم رویه‌های حذف خودکار و هم دستی وجود دارد که می‌تواند روی پیشنهادات تکمیل خودکار باقی مانده تأثیر بگذارد.

تکمیل خودکار به Graph دانش نیز مربوط می شود و به خصوص در تلفن همراه، می تواند پیشنهادات Graph دانش را وارد پیش بینی کند.

تا سال 2008 بود که گوگل تکمیل خودکار را در موتور جستجوی پیش‌فرض خود قرار داد (این ویژگی قبلاً یک ویژگی انتخاب کردن بود).

بهترین راه برای استفاده از تکمیل خودکار گوگل

1. تحقیق کلمات کلیدی

این یک کار طولانی، خسته کننده و پرزحمت است، اما همچنین پایه و اساس تمام استراتژی های SEO است – و برای مدت طولانی بوده است.

در حالی که ممکن است دیگر به صراحت کلمات کلیدی را هدف قرار ندهیم، کلمات کلیدی و ایده های مرتبط با آنها همیشه بخش مهمی از بازاریابی جستجو هستند.

تحقیق کلمات کلیدی یکی از اولین کارهایی است که در شروع تعامل انجام می شود – و در طول تعامل انجام می شود – نه فقط برای درک یک نام تجاری و محتوایی که ایجاد می کند، بلکه کاستی های بالقوه آن، نقاط قوت و ضعف وب سایت و شکاف های محتوا را نیز درک کنید.

تکمیل خودکار همه کارها را از نظر تحقیق کلمات کلیدی برای شما انجام نمی دهد، اما مکان بسیار خوبی برای شروع یا استفاده در اوایل و اغلب هنگام توسعه تقویم های محتوا و استراتژی های کلی جستجوی ارگانیک است.

استفاده از آن (همراه با سایر ابزارهای منبع کلمات کلیدی مانند Google Keyword Planner و سایر پایگاه‌های داده کلیدی شخص ثالث) برای به دست آوردن ایده از کلمات کلیدی مناسبی که می‌خواهید با در نظر گرفتن فراوانی جستجوی ماهانه، رقابت و حتی هزینه به ازای هر کلیک (CPC) استفاده کنید. ) قیمت گذاری عدالت استراتژی جستجوی شما را انجام می دهد.

یکی از مزایای درخشان Google Auto Complete توانایی آن در کشف عبارات طولانی با کیفیتی است که معمولاً در سراسر وب جستجو می شوند.

از آنجایی که معیار اصلی تکمیل خودکار محبوبیت است – بر اساس جستجوهای واقعی توسط کاربران در زمان واقعی – ارزش تکمیل خودکار در انبوهی از داده‌های سطح کلمه کلیدی آن نهفته است که اگر سخت و طولانی روی آن کار کنید، می‌توانید آن‌ها را کشف کنید.

مثل همیشه، مطمئن شوید که از سیستم Google خارج شده اید تا اطمینان حاصل شود که شخصی سازی را برای نگاهی بی طرفانه به پیش بینی ها محدود می کنید.

کلمات کلیدی دم دراز به طور باورنکردنی برای رفع شکاف های محتوا مفید هستند، اما از نظر پست های وبلاگ با ارزش و محتوای آموزشی در جایگاه برند، امکانات بی پایانی را نیز ارائه می دهند.

2. کشف قصد کاربر از سرچ  (search intent)

درک هدف کاربر مهم است زیرا هدف صفحه، پیام‌رسانی، طرح‌بندی و حتی تصاویر را هدایت می‌کند. ما می دانیم که صفحات زمانی بهترین عملکرد را دارند که به طور کامل هدف کاربر از یک عبارت جستجو را برآورده کنند.

می‌توانید از تکمیل خودکار برای درک بهتر مقصود کاربر استفاده کنید، اما انجام این کار می‌تواند دشوار و دشوار باشد. وقت گذاشتن برای بازدید از بسیاری از صفحات وب مختلف در نتایج جستجوی مرتبط با پیش‌بینی‌های خاص، به زمان، تمرکز و مصرف محتوا نیاز دارد. اما اطلاعاتی که می توانید از این روش استخراج کنید بسیار ارزشمند است.

کلمات کلیدی با مراحل مختلف قصد کاربر همپوشانی دارند، و بدون زمینه کلمات کلیدی بیشتر، درک هدف می تواند دشوار باشد.

تکمیل خودکار به شما کمک می‌کند تا نه تنها کلمات کلیدی متفاوت و با ارزش بالا و هدف اطراف آن‌ها را درک کنید، بلکه به بازاریابان کمک می‌کند تا حجم محتوا را در مراحل خاصی از هدف و همچنین عبارات طولانی و مراحل هدف را تشخیص دهند. به عنوان اولویت بالاتر بهینه شود.

البته، برای کلمات کلیدی با ارزش – دم بلند یا عبارات سنتی یک، دو و سه کلمه ای – مهم است که تمام مراحل هدف را برآورده کنید زیرا آنها به کلمات کلیدی با ارزش مرتبط هستند.

این ایده پشت یک استراتژی جستجوی همه جانبه و با کیفیت است. و تکمیل خودکار می تواند به شما کمک کند تا به آنجا برسید.

3. مدیریت شهرت آنلاین

تکمیل خودکار در حوزه مدیریت شهرت آنلاین نیز قابل توجه بوده است.

به یاد داشته باشید، هنگامی که کاربر نام شما یا نام تجاری شما را جستجو می کند، اولین چیزی که حتی قبل از سایت شما در SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) می بیند، پیش بینی های تکمیل خودکار مرتبط با آن نام است.

اگر این پیش‌بینی‌ها منفی باشند، یا حتی اگر فقط یکی از آنها منفی باشد، می‌تواند تأثیر واقعی بر عملکرد کسب‌وکار شما داشته باشد.

در مورد آن فکر کنید. شما [Dog Washers Inc] را جستجو می‌کنید و اولین پیش‌بینی با «سگ از دست می‌دهد» به پایان می‌رسد، احتمالاً چندان تمایلی به آوردن سگ خود برای حمام بعدی‌اش ندارید.

برای رستوران هم همینطور. اگر [Ted’s Seaford Spot] را جستجو کنید و پیش‌بینی با «e. کولی، “من ایده بسیار خوبی از آنچه امشب نمی خورید دارم.

تکمیل خودکار بخش مهمی از مدیریت شهرت آنلاین (ORM) را تشکیل می‌دهد و نمی‌توان آن را هنگام کار برای متعادل کردن تمام ارتباطات منفی ایجاد شده با برندها نادیده گرفت.

مانند بسیاری از استراتژی های ORM باید هوشیار بود. چندین راه که مارک ها می توانند برای جبران پیش بینی های تکمیل خودکار منفی کار کنند عبارتند از:

 • برای اطمینان از برقراری ارتباط صحیح در تکمیل خودکار Google، مکالمات برند خود را کنترل کنید.
 • بهینه سازی حساب رسانه های اجتماعی ارتباطات مثبتی را که ممکن است تحت الشعاع ارتباطات منفی قرار گیرند، تقویت می کند.
 • محتوای رسانه‌های اجتماعی، پیام‌رسانی و تعامل با بهینه‌سازی‌های بالا و صدا و لحن برند مطابقت دارد.
 • نام تجاری و پیام‌رسانی مداوم برای وب‌سایت‌های نمایه با ارتباط مثبت کلمات کلیدی در جاهای دیگر استفاده می‌شود
 • شروع کوچک و تأثیرگذاری با جستجوی ارتباطات مثبت برای برند از مکان‌های مختلف. بدیهی است که هر چه تعداد افراد بیشتر باشد، بهتر است. اما از تأثیری که می تواند داشته باشد شگفت زده خواهید شد.
 • ایجاد بک لینک به SERP های گوگل برای ارتباط مثبت کلمات کلیدی با نام شما. چیزهایی مانند [sam hollingsworth seo writer] و [sam hollingsworth handicapper] برای شخصی مثل من شروع بسیار خوبی خواهد بود.
 • اگر پیشنهادات تکمیل خودکار منفی وجود دارد، مطمئن شوید که استراتژی نحوه رسیدگی به آنها را دارید.

4. تولید و کاوش محتوا

همچنین اکنون می توانید از تکمیل خودکار برای تولید محتوا و کاوش در محتوای رقیب برای ایده های محتوای خود استفاده کنید. استفاده از تکمیل خودکار در کنار سایر ابزارهای نوشتاری آنلاین آسان و جالب است تا بفهمید کاربران وب به دنبال چه چیزی هستند.

سوالات متداول

فقط نگاه کردن به «چه کسی»، «چه چیزی»، «کجا»، «چه زمانی» و «چرا» با چند سؤال مرتبط با برند می‌تواند سؤالات زیادی را برای سؤالات متداول برای شما به ارمغان بیاورد – سؤالاتی که ممکن است افراد قبلاً در جستجوی آنها باشند.

کلمات کلیدی مرتبط

به دلایل زیادی می توانید این کار را به روش های مختلف انجام دهید. یکی از موارد آسان “نام تجاری در مقابل” است – گوگل به صورت خودکار با رقبا پر می کند. همچنین می‌توانید به «نام تجاری و» نگاه کنید و ببینید تکمیل خودکار چه چیزی را در آنجا پیدا می‌کند – یافتن راه‌هایی برای گسترش نام تجاری خود.

اگر بتوانید پیشنهادهای تکمیل خودکار را برای موضوعات مرتبط بیابید، که در موضوع اصلی شما پوشش داده نمی‌شود، ممکن است از مزیتی برای رشد محتوایی در آن حوزه برخوردار باشید.

پرس و جوهایی مانند “چگونه * کار می کند” می تواند ارزشمند باشد، تکمیل خودکار فضای عام با پیشنهادات. همچنین می‌توانید این کار را برای یافتن سؤالاتی در مورد نام تجاری خود، سؤالاتی برای بازاریابی محتوا، یافتن مشکلاتی که مشتریان بالقوه به دنبال آن هستند، و حتی دریابید که آیا کاربران به دنبال حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خاصی هستند یا خیر، این کار را انجام دهید.

Image for post
Image for post

خط مشی ها و قوانین تکمیل خودکار

با سابقه واکنش های منفی به دلیل برخی از پیش بینی های جستجوی خود، Google به صورت دستی کار می کند تا از پیش بینی های تکمیل خودکار نامناسب در موارد زیر جلوگیری کند:

 • پیش بینی های صریح جنسی
 • پیش بینی های نفرت انگیز علیه گروه ها و افراد.
 • پیش بینی های خشونت آمیز
 • فعالیت های خطرناک و مضر در پیش بینی ها.

همچنین ممکن است پیش‌بینی‌هایی را که می‌توانند هرزنامه تلقی شوند حذف کند، دزدی دریایی را تسهیل یا حمایت کند، یا اگر درخواست قانونی برای انجام آن داده شود.

Google روشن می‌کند که پیش‌بینی‌های مربوط به هر یک از موقعیت‌های ذکر شده در بالا را حذف می‌کند، مگر اینکه حاوی اصطلاحات پزشکی یا علمی باشد که مخرب نباشد.

 آشنایی با خدمات رخ نت :  قیمت سئو اصفهان

به دنبال بازخورد باشید

برای کنترل بهتر پیش‌بینی‌های تکمیل خودکار نامناسب، گوگل ابزار بازخورد خود را راه‌اندازی کرد و از داده‌ها برای بهبود مداوم استفاده می‌کند.

به عنوان مثال، لازم نیست جمعیت شناسی خاصی وجود داشته باشد که توسط چیزی نفرت انگیز مورد هدف قرار گیرد. و بازخورد کمک می کند تا آن را سریعتر و آسان تر کشف کنید.

ادامه مقاله در لینک زیر :