بهترین بازی های ویدئویی سال 2021 بر اساس امتیاز سایت metacritic 

بازی های کامپیوتری 2021 از نظر منتقدین

در این مقاله به بررسی بهترین بازی های 2021 از نظر منتقدین سایت metacritic.com پرداختیم. لیست برترین ها و به طور کلی برای همه پلتفورم ها (PC/PLAYSTATION/XBOX/NINTENDO).

*این لیست آپدیت خواهد شد.

Image for post
Image for post

رتبه اول بازی های ویدیویی منتشر شده در سال 2021

1. بازی Disco Elysium - The Final Cut

Image for post
Image for post

یک بازی جذاب نقش آفرینی و جهان باز است که شما را در نقش یک کاراگاه با مهارت های منحصر به فرد قرار می دهد. یک شهر به صورت کامل در اختیار شما است و باید بتوانید مسیر رسیدن به جرم و جنایت و پاکسازی انها را پیش بگیرید. شخصیت های بازی فراموش نشدنی هستند و در طول داستان همه آنها را مورد بازجویی قرار خواهید داد. قاتلان زنجیره ای و رشوه بگیران را شناسایی کنید و پس از مدتی خواهید دید که تبدیل به یک قهرمان شده اید.

بازی آزادی بی سابقه ای به شخصیت شما داده است و می توانید هرطور که خواستید به سراغ مجرمین شهر بروید. متوسل شدن به خشونت یا استفاده از منطق و آرامی به خود شما بستگی دارد و حالت میانه ای هم می توان برای آن متصور شد. معمای زندگی مردم را حل کنید و فراموش نکنید که شما در حال تجربه یکی از وفادارترین بازی های ویدئویی به ژانر مخصوص خودش هستید.

تریلر بازی Disco Elysium The Final Cut

و اما امتیاز

با 10 نقد این بازی توانسته امتیاز 97 را بدست آورد، با کمترین امتیاز 90 و بیشترین 100

امتیاز مردمی هم 8.3 از 10 است بر اساس 363 رای

Image for post
Image for post

دانلود بازی Disco Elysium The Final Cut

بازی Disco Elysium The Final Cut برای تمامی پلتفورم ها منتشر شده است از PC و پلی استیشن و ایکس باکس تا نینتندو و آیپد و آیفون.

در لینک های زیر میتوانید برترین بازی سال 2021 را دانلود کنید

برای کامپیوتر میتوانید از این سایت های ایرانی استفاده کنید : سایت 1 / سایت 2

خرید بازی در استیم با تخفیف 45 درصدی 

لیست 10 بازی برتر سال 2021

در ادامه، نام و امتیاز بازی های رتبه 2 تا 10 برترین ها را میتوانید ببینید

Image for post
Image for post

پایان :)

سخنی با خوانندگان:

سلام من رشاد نوری هستم، نویسنده مقالات داستان وایرال شدن ویدیو های پربازدید اینترنت. داستان اینکه ویدیو های وایرال چطور ساخته و به اشتراک گذاشته شدند، چه حواشی ایجاد کردند و ... این لینک اولین مقاله ای است که نوشتم ، داستان ویدیوی وایرال چارلی منو گاز گرفت و این هم لینک تمامی مقالات داستانی ، خوشحال میشم نظرات و پیشنهاداتتون رو بدونم. :)