نکاتی که باید هنگام خرید آبسردکن به آن توجه کنید

آبسردکن های استیل موجود در لیتراژ مختلف مناسب برای اماکن عمومی میباشد، که میتوانید انواع آن را از صنایع برودتی اورانوس همراه با گارانتی 18ماهه و بدنه تمام استیل تهیه کنید 

Image for post
Image for post

انواع آبسردکن ها

1.آبسردکن تک شیر

2.آبسردکن دو شیر

3.آبسردکن سه شیر

4.آبسردکن چهار شیر

استفاده از آب سرد کن های تک شیر در محیط های کوچک و کم رفت و آمد بهترین گزینه است، که بنابر حجم کم و لیتراژ کم برای اماکن کوچک مناسب می باشد. یکی از قابلیت های مهم آب سرد کن تک شیر اتصال آن به آب شهری می باشد که به راحتی در هر مکانی قابل استفاده می باشد.

یکی دیگر از بهترین دستاوردهای صنایع برودتی اورانوس تولید آب سرد کن های ۲شیر با گنجایش ۲۰ لیتر است، که برای ادارات و مکان های نسبتا خلوت مناسب می باشد. جنس آب سرد کن ۲شیر تمام استیل می باشد که در مکان های با رطوبت بالا بسیار مقاوم است.

Image for post
Image for post

به کارگیری لوله های مسی وعایق تزریق فوم در آب سردکن های ۳شیر سبب حفظ دمای داخل دستگاه می شود و آب در گردش دائما خنک می باشد. در محیط های شلوغ استفاده از آب سرد کن با ۳ شیر مجزا بسیار کارآمد است. این دستگاه مجهز به چرخ می باشد که جابه جایی و حمل آن را آسان نموده است.

دربیمارستان ها، مساجد، مدارس، خیابان های شلوغ و شهرهای گرمسیر از آب سرد کن های ۴شیر استفاده می شود. صنایع برودتی اورانوس با تولید آب سرد کن ۴شیر با جنس تمام استیل نگیر این امکان را در شهر های گرمسیر و مرطوب فراهم نموده از این جهت که استیل نگیر در این اماکن بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان زنگ نمی زند.

 

مشخصات فنی آبسردکن 

جنس بدنه:استیل نگیر

عایق بندی:تزریق فوم پلی یورتان

جنس لوله های داخلی: مسی

قابلیت اتصال به آب شهری: دارد

لیتراژ و تعداد شیر: مختلف 

گارانتی: 18 ماه

 

 

آبسردکن استیل
آبسردکن استیل
آبسردکن استیل

منبع: