قیمت کفپوش اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی متری چند؟

کفپوش نمای داخلی کف ساختمان را شکل می دهد و باید در برابر ترافیک های رفت و آمد مورد انتظار در آن ساختمان استحکام کافی داشته باشد. یکی از مهم ترین عوامل موثر در انتخاب کفپوش مناسب، قیمت کفپوش اپوکسی و بودجه ی در نظر گرفته شده برای آن است. اما قیمت کفپوش تحت تاثیر چه عواملی تعیین می شود؟

در این مقاله در خصوص قیمت کفپوش اپوکسی متری چند؟ - لیست قیمت کفپوش اپوکسی و عوامل تاثیر گذار در قیمت ارائه شده است.

قیمت کفپوش اپوکسی

همانطور که می توان حدس زد قیمت کفپوش براساس نوع کفپوش (کفپوش پی وی سی، کفپوش رزینی مانند کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی یورتان، کفپوش رولی و تایل لینئولئوم، سنگ، سرامیک، کفپوش تارکت و ...)، متراژ و مساحت کفسازی، هزینه های حمل تا محل نصب کفپوش، هزینه های نصب شامل ابزار آلات، نیروی کار و ... تعیین می شود.
در میان انواع کفپوش های نام برده شده در این مقاله به بررسی قیمت کفپوش رزینی مانند قیمت کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی یورتان و کفپوش MMA و عوامل موثر بر تعیین قیمت آن پرداخته می شود.

(پایه رزین مصرفی کفپوش (اپوکسی، پلی یورتان، متیل متاکریلات یا MMA)) طراحی نهایی کفپوش (کفپوش اپوکسی سه بعدی، کقپوش طرح کالر فلیک، دکو دیزاین، کفپوش طرح سنگ و ...) و ضخامت کفپوش رزینی (پوشش کف رزینی با ضخامت 300 میکرون تا کفپوش با کارایی سنگین و ضخامت بالای 5 میلیمتر) مهم ترین عواملی هستند که قیمت کفپوش رزینی را تعیین می کنند.