از کجا بیت کوین را ارزان‌تر بخریم؟

کمتر از یک دهه است که بیت کوین به یک ارز دیجیتال محبوب برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. مردم این رمز ارز را به عنوان یک روش پرداخت و ذخیره ارزش می‌دانند.

در ادامه قصد داریم بهترین پلتفرم‌ها برای خرید ارزانتر بیت کوین را معرفی کنیم. خرید بیت کوین و سایر رمز ارزها یک فرآیند ساده است که در مدت زمان کوتاهی  انجام می‌شود.

تنها کاری که برای آن باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری در صرافی یا بازار معاملاتی است. شما باید در هنگام انتخاب صرافی، پلتفرمی را نتخاب کنید که کارمزد کمتری نسبت به بقیه دریافت می‌کند.

اگر شما هم به دنبال خرید بیت کوین هستید و می‌خواهید بدانید که از کجا بیت کوین ارزانتر بخریم احتمالا به دنبال یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی مانند اوکی اکسچنج، نوبیتکس و یا پینگی  هستید.

روش‌های خرید ارزان بیت کوین

 

  1. خرید بیت کوین با قیمت ارزان از ماینرها

یکی از روش‌های مطمئن برای خرید بیت کوین ارزان، خرید آن به صورت مستقیم از ماینر‌ها است. خرید از صرافی‌های ارز دیجیتال یکی از مطمئن ترین و رایج‌ترین روش‌ها است، اما باید توجه داشته باشید که شما برای خرید ارز دیجیتال بیت کوین از پلتفرم‌های معاملاتی باید مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت کنید.

اگر نمی‌خواهید هزینه‌ی اضافی پرداخت کنید می‌توانید مستقیما ارز بیت کوین را استخراج کنندگان دریافت کنید.

  1. خرید بیت کوین از افراد حقیقی: این روش توصیه نمی‌شود

یکی دیگر از روش‌های خرید بیت کوین، خرید به صورت مستقیم از افراد حقیقی است. با توجه به محبوبیت ارزهای دیجیتال شما در گروه‌های تلگرامی و یا سایر شبکه‌های اجتماعی می‌توانید افراد حقیقی را برای خرید بیت کوین پیدا کنید.

البته این روش مطمئن نیست، زیرا با توجه به ارزشی که این روزها ارزهای دیجیتال در میان مردم پیدا کرده‌اند بسیاری از افراد سودجو در کمین هک کردن و بدست آوردن دارایی‌های شما هستند.