یخچال فریزر خوابیده چیست و چه انواعی دارد؟

فریزر خوابیده صندوقی زئوس برودت

فریزر های صندوقی که در لیتراژ متفاوت تولید می گردند و با توجه به  ساختاری که دارند علاوه بر اینکه فضای کمتری نسب فریزر های ایستاده اشغال می کنند جاد دار تر نیز هستند و با تعبیه سبد های توری در این دستگاه شما می توانید فصای طبفه بندی شده نیز داشته باشید تا به راحتی به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید  همچنین استفاده از استیل ضد زنگ در این محصول باعث شده تا فضای داخل آن زنگ نزد و این از نظر بهداشتی یکی از فاکتور های اصلی به حساب می آید.
از دیگر مزیت های فریزر صندوقی زئوس برودت استفاده از درب های سکوریت نشکن می باشد که این امکان را برای مشتری فراهم می کنند تا به آسانی کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند،از دیگر مزیت های این فریزر  داشتن چرخ می باشد که باعث سهولت در جابه جایی محصول برای کاربران است. همینطور فریزر های خوابیده به عنوان فریزر های بدون برفک نیز شناخته می شوند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

Image for post
Image for post

 انواع فریزر های صندوقی

فریزر صندوقی هایپری

فریزر های سوپرمارکتی  در4 لیتراژ متفاوت 300 لیتری ، 400 لیتری ، 500 لیتری و 650 لیتر قابل ساخت می باشد واغلب برای نگهداری  بستنی و مواد غذایی بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند که با نام های یخچال بستنی ویترینی، یخچال بستنی میهن و فریزر بستنی نیز در بین مردم شناخته می شوند.

Image for post
Image for post

فریزر خوابیده خانگی کوچک

این محصول مناسب برای استفاده در منازل مسکونی، کارگاه های کوچک و... می باشد.از ویژگی ها این محصول به داشتن درب های مگنتی و جهت حفظ بهتر محصولات قفل و کلید بر روی کار میتوان اشاره کرد .نوع ترموستات به‌کاررفته در فریزرهای صندوقی خانگی دیجیتالی می‌باشد و مجهز به سیستم برفک زدایی بسیار قدرتمندی درون آن به‌کار رفته است همچنین دارای ۳ عدد سبد در درون یخچال بوده و فریزر قابل تولید در سه رنگ آبی سفید و زرشکی بوده و با توجه به نیاز مشتریان  در دو نوع فریزر صندوقی خانگی تک درب و فریزر صندوقی خانگی دو درب و با گنجایش 260 لیتر تولید می شود.

Image for post
Image for post

فریزر صندوقی استیل طرح قدیم

این فریزر صندوقی مناسب نگهداری و فریز کردن انواع محصولات مانند مرغ، گوشت، ماهی و هر نوع محصولی که احتیاج به دمای زیر صفر دارند استفاده می‌شود و این محصول در تعداد درب‌های دو ،چهار و شش در تولید می‌شوند و جنس بدنه به‌کاررفته در این محصولات استیل نگیر (ضد زنگ ) است و عایق‌بندی که در آن به‌کاررفته شده مانع از برودت سرما به بیرون می‌شود و در مصرف انرژی کم‌مصرف هستند و این فریزرها بدون برفک تولید می‌شوند.

Image for post
Image for post

نکات مهم در خرید فریزر صندوقی 

فریزر های صندوقی با توجه به اینکه در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد می تواند گنجایش ها متفاوتی داشته باشد در نتیجه اولین نکته انتخاب لیتراژ مناسب بسیار حائز اهمیت است نکته بعدی در خرید فریزر صندوقی دفعات استفاده از آن است که در صورت زیاد بودن حتما با از فریزر صندوقی بدون برفک استفاده شود.

Image for post
Image for post

بهترین مارک فریزر صندوقی کدام است؟

فریزر های صندوقی با برند های متفاوتی در بازار موجود هستند که هر کدام به دلیلی از دید مشتریان خود بهترین نوع فریزر صندوقی شناخته می شوند.که در ادامه چند برند صنایع برودتی زئوس جزع بهترین تولیدکنندگان فریزر خوابیده می باشد.

منبع