لیست قیمت یخچال پرده هوا(فروشگاهی)

یخچال پرده هوا که نوعی از یخچال صنعتی و مدرن و بدون درب است که به یخچال روباز فروشگاهی هم معروف است که از سیستم تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در ساخت آن استفاده می شود و علاوه بر کارایی بالا، با چیدمان زیبای محصولات برای وسوسه کردن و تشویق مشتریان به خرید بیشتر برخوردارند؛ چون مشتریان می توانند به راحتی محصولات مد نظرشان را با فرصت کافی، انتخاب نمایند که فروشگاه ها و هایپر ها استفاده میشوند که شرکت صنایع برودتی اورست یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید و فروش این یخچال ها است.

Image for post
Image for post

یخچال پرده هوا

یخچال روباز فروشگاهی، پرده هوای خنک و سرد ایجاد می نماید و مشتریان به راحتی می توانند محصولات دلخواهشان را بردارند.
یخچال پرده هوا برای نگهداری محصولات غذایی مانند مواد پروتیئنی، مواد لبنی مانند ماست و کره و پنیر و... که روزانه تهیه و به مصرف می رسند، استفاده می شود.
با توجه به وجود مدل های گوناگون یخچال پرده هوا، انتخاب مدل دلخواه با توجه به کارایی آن کمی سخت به نظر می رسد، اما نگران نباشید شما با آگاهی هایی که در این مقاله بدست می آورید به راحتی می توانید یخچال پرده هوا مطابق با مکان و کاربرد مورد نیاز خود را تهیه نمایید با ما همراه شوید تا به هر آنچه که باید درباره یخچال پرده هوا بدانید دست یابید.این سیستم ها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به محیط های بزرگ و کوچک میدهند ، بلکه پیشرفت علم و تکنولوژی هم باعث پیشرفته تر شدن آنها شده و قابلیت های زیادی درون آنها ایجاد کرده است.

Image for post
Image for post

نکاتی که قبل خرید باید به آن توجه داشته باشید:

  • برچسب انرژی گزینه‌ای است که شما را برای مصرف برق و بهینه‌سازی مصرف انرژی بسیار راهنمایی می‌کند.
  • اندازه یخچال که بر حسب فوت تعیین می‌شود، یکی از معیارهای اصلی انتخاب یخچال است. شما باید بسته فضایی که در اختیار دارید و حجم موادی که قرار است در یخچال جای دهید، بهترین یخچال را انتخاب کنید.
  • جابجایی یخچال یکی از معضلات مهم مخصوصاً برای یخچال های بزرگ می‌باشد. داشتن چرخ می‌تواند یک برتری برجسته برای یخچال محسوب شود.
  • بررسی نوع روشنایی سیستم و عمر مفید آن ها که اکثرا از نوع SMD می باشد.
  • بررسی برند قطعات مصرفی
  • بررسی شکل ظاهری مانند رنگ محصول که مطابق به چیدمان فروشگاه باشد.
Image for post
Image for post

منبع