لیست قیمت فر پیتزا

فر پیتزا و یخچال ساندویچی یکی از تجهیزات کاربردی برای راه اندازی یک ساندویچ فروشی یا فست فودی می باشد.  این فرپیتزا به دلیل قدرت موتور بالایی که دارد با نمونه های خانگی و معمولی خود متفاوت است و پیتزا را در کم ترین زمان آماده می کند. فر صنعتی پیتزا دارای قابلیت برنامه ریزی می باشد که این ویژگی به شما امکان این را می دهد تا بتوانید انواع پیتزا را در آن پخت کنید. با مجله والی همراه باشید تا با انواع فر پیتزا بیشتر آشنا شوید. برای خرید فر پیتزا شرکت های ایرانی و داخلی بسیار خوبی وجود داردند که در زمینه ی فروش فر پیتزا فعالیت می کنند و می توانند شما را در خریدی آسان کمک کنند.

Image for post
Image for post

فر پیتزا

دستگاه فر پیتزا در ابعاد و انواع مختلفی مانند: ریلی، آجری، سنگی، گردون، صندوقی و تنوری  و در ظرفیت های مختلفی از 6 تا 12 بشقاب طراحی و تولید می شود. فر پیتزا ریلی اقلب از جنس فولاد ضد زنگ ساخته می شود که قابلیت بالایی  دارد. قیمت فر پیتزا به عوامل متعددی بشتگی دارد که در ادامه ی این مقاله در این باره بیشتر توضیح می دهیم.

فر پیتزا قیمت

پیتزا پز صنعتی به دلیل اینکه تنوع بالایی در انواع و ابعاد دارد دارای قیمت های متفاوت با یکدیگر می باشد و قیمت آن ها وابسته به عواملی مانند: جنس بدنه، قدرت موتور، تعداد بشقاب و ... بستگی دارد. همچنین لازم به ذکر است که نوسانات موجود در بازار نیز از اصلی ترین عواملی می باشد که قیمت ها متغییر هستند.

Image for post
Image for post

ویژگی های فر پیتزا

جنس فر های پیتزا اغلب از جنس فولاد ضد زنگ

برای تنظیم دقیق دما ترمومتر دیجیتالی استفاده شده

از قطع کن به منظور جلوگیری از مصرف گاز استفاده شده است

تنظیم تلورانس دما برای یکنواخت ماندن دمای پخت

از توری حمل بشقاب دارای جنس استیل

دارای چرخ برای سهولت جابه جایی

Image for post
Image for post

منبع