قیمت یخچال مرغ فروشی

یخچال مرغ فروشی چیست؟

Image for post
Image for post


یخچال مرغ فروشی  یکی دیگر از  انواع یخچال صنعتی می باشد. از این یخچال در پروتئینی ها و مرغ فروشی ها استفاده می کنند. و به جهت کاربردی که دارد باید مکانیزمی متفاوت تر به نسبت یخچال های دیگر داشته باشد. البته این تفاوت فقط در یخچال های خوابیده مرغ فروشی مشاهده می شود. 

Image for post
Image for post

قیمت یخچال مرغ فروشی

Image for post
Image for post

از عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت یخچال برای مرغ فروشی می توان به تعداد درب ها، جنس بدنه، نوع موتور، تاج دار یا بدون تاج دار بودن آن ها، جنس شیشه ها و نوع عایق بندی و... اشاره کرد. جهت اطلاع از لیست قیمت یخچال مرغ فروشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکات مهم هنگام خرید یخچال مرغ فروشی

این نوع از یخچال ها می توانند از نوع ایستاده، خوابیده، و یا به صورت یخچال جزیره و یا به صورت یخچال پرده هوا طراحی شوند. پرکاربردترین نوع آن ها در مرغ فروشی ها یخچال ایستاده درب دار می باشد. این یخچال های ایستاده در فروشگاه های پروتئینی، گوشت، مرغ و ماهی مورد استفاده قرار می گیرند، و دارای درب شیشه ای دو جداره است، و همین موضوع باعث می شود، تا همه ی محصولات به خوبی قابل مشاهده باشد، به همین خاطر مشتریان به راحتی قبل از باز کردن درب محصول خود را انتخاب و از هدر رفتن بیش از حد انرژی جلوگیری می کنند.

در کف ویترین مرغ فروشی جهت جمع آوری چکه‌ های مایع یک سینی تعبیه قرار داده شده است. در داخل یخچال برای مرغ فروشی، نوعی فن برای خنک‌ سازی قرار می‌ گیرد. هم چنین داخل این یخچال ها قابلیت نصب چراغ LED و خارج از آن امکان نصب صفحه نمایش تنظیم دما وجود دارد. جنس بدنه ی یخچال مرغی استنلس استیل می باشد، به همین خاطر در برابر زنگ زدگی ها و پوسیدگی ها بسیار مقاوم می باشند.

در داخل یخچال ماهی فروشی جهت جلوگیری از اتلاف انرژی از عایق بندی پلی اورتان استفاده شده است.

Image for post
Image for post

منبع