دکوراسیون و زیبا سازی خانه با رنگ قهوه ای 

لازم است بدانید که چه رنگی با قهوه ای به راحتی ست می شود و می توان آنرا در دکوراسیون منزل به کار برد . بهتر است آگاهی لازم را در این زمینه داشته باشید که این ترکیبات رنگی بسیار زیبا و متمایزی هستند . هر کدام از این ترکیبات به حالت خاصی نیز اشاره می کند .  بطور معمول شما قادر هستید با استفاده از ترکیب رنگی مختلف این محیط را برای خود و عزیزان دلبندتان خاص و زیبا کنید . نکته ای که وجود دارد و باید بدان نیز توجه داشته باشید اینست که این ترکیب رنگی های دلچسب و دوست داشتنی بسیار الهام بخش، دنج و فوق العاده جذاب هستند . ابتدا بهتر است ، خصوصیات هر رنگ را بطور دقیق بررسی کنید و سپس از آنها استفاده نمائید . 

اکثریت شما سروران گرامی می دانید که قهوه ای یک سایه خنثی است که بسیار گرم و همه کاره است، در واقع زمانی که تصمیم بگیرید آن را با رنگ های مناسب نیز ترکیب کنید، دنیایی از امکانات را برای شما باز می کند . بنابراین با شما همراه هستیم تا بگوییم چه ترکیب رنگی هایی مناسب و شایسته دکوراسیون منزل است . 


Image for post
Image for post

کاربن های مکمل قهوه ای برای دکوراسیون خانه 

همان طور که خدمتتان عرض کردیم ، میدانید که قهوه ای می تواند از ترکیب رنگهای مختلف زیادی نیز حاصل شود ، به همین علت بیشتر رنگها با قهوه ای همنشینی نزدیکی دارند . بهتر است بدانید که قهوه ای تیره ، خودنمایی خاصی دارد و اشیاء و اسباب در کنار آن زیباتر دیده می شود . جالب است بدانید که ترکیب قهوه ای با سفید باعث خلوص و آرامش محیط می شود . در واقع از آنجایی که قهوه ای رنگ چوب است و برای دوستداران و علاقه مندان طبیعت و حتی کسانی که می خواهند حس طبیعی و ساده به اتاق شان بدهند ، این رنگ مرسوم بهترین نوع گزینه برای طراحی دکوراسیون منزل است .

 در ادامه این مبحث پرکاربرد می خواهیم رنگهای مکمل قهوه ای را برایتان توضیح دهیم تا بتوانید بهترین و جذاب ترین ایده ها را برای دکوراسیون خانه خود در نظر بگیرید .

ترکیب رنگ سفید و شکلاتی 

جالب است بدانید ، زمانی که قهوه ای تیره با سایه سفید ترد ترکیب شود ، همه تجهیزات به شدت خاص و لاکچری می شود . طبیعتا این سایه متضاد ساده و تمیز به طرز حیرت انگیزی با قهوه ای شکلاتی تیره جفت می شود تا هوای اعجاب آمیزی از جذابیت سنتی را به هر اتاق اضافه کند. درنهایت می خواهیم بگوئیم که این ترکیب رنگ محیط کار و فعالیت شما را شیک و زیباتر می کند . توجه داشته باشید که بازی با این رنگ های خاص ، انرژی درونی شما را افزایش می دهد . 

ترکیب رنگ آبی و قهوه ای 

در حقیقت اگر دوست دارید که ظاهری مدرن‌ و شیک داشته باشید که به‌ طرز باورنکردنی ای آرامش‌بخش و مد روز است ، پیشنهاد ما اینست که قهوه‌ای را با آبی ترکیب کنید . زیرا قهوه‌ای و آبی برای یکدیگر ساخته شده‌اند و زیبایی خاصی را به ارمغان می آورد . این دو رنگ  به آسانی و راحتی با هم ترکیب می شوند . شما می توانید اتاق نشیمن ، بهتر است که برای زیباتر شدن اتاق خواب و حتی حمام خود را با این ترکیب رنگ آرام بپوشانید تا تعادل خوبی بین فضای سنتی و مدرن ایجاد شود  .

ترکیب رنگ زرد و نسکافه ای 

مسلما همه ما می دانیم که رنگ زرد به خوبی رنگ قهوه ای را تکمیل می کند . با این ترکیب رنگ زیبا و دوست داشتنی  محیط خاص تر و لاکچری تر دیده می شود . درمجموع ترکیب صحیح و اصولی این دو رنگ با هم محیط زندگی شما را شادتر می کند . به مراتب رنگ های زرد در قفسه کتاب و مبلمان روشن در اتاق به طرز شگفت انگیزی در برابر پس زمینه خنثی ظاهر می شود . با این ترکیب رنگ شما قادر هستید یک ظاهر سنتی و به دل نشینی  را برای خود و عزیزانتان طراحی کنید . 

ترکیب رنگ طلایی و قهوه ای 

هم اکنون رسیدیم به رنگ زیبا و پرطرفدار رنگ طلایی که به خودی خود دارای ویژگی های فوق العاده جسورانه و جادویی است . با این وجود ، این سایه روشن و بی نهایت جذاب را می توان با سایه تیره قهوه ای ترکیب کرد . این ترکیب رنگی اتاق شما را خاص و زیباتر  می کند . ترکیب این دو رنگ ظاهری لوکس و مجلل را برای شما عزیزانتان ایجاد می کند . در اینصورت بهتر است که از رنگ‌های طلایی برای دکوراسیون چراغ رومیزی و لوستر های دیواری استفاده کنید .