کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل چیست ؟

Image for post
Image for post

پایگاه داده شماره موبایل
منظور از تبلیغات این است که بتوانیم محصولات و خدمات خود را با استفاده از بانک اطلاعاتی شماره موبایل دقیق از شماره موبایل به مشتریان ارائه کنیم و آنها را تشویق به خرید و استفاده از خدمات خود کنیم. تبلیغات البته باید از هر نظر به درستی انجام شود تا اثربخش باشد و می توان آن را یکی از مهم ترین وسایل ارتباطی در تجارت دانست.


به همین دلیل تبلیغات نقش بسیار مهمی در کسب و کار دارد و می تواند راهی برای انتقال پیام به مخاطبان هدف باشد. اگر می خواهید تبلیغات به طور موثر و مقرون به صرفه انجام شود، باید فعالیت های تبلیغاتی به عنوان یک برنامه خوب انجام شود. در ادامه می توانید با یکی از بهترین روش های تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید.


مهم ترین نکته ای که اطلاعات بانکی و شماره موبایل تجاری بانک118 را از سایر سایت ها متمایز می کند، به روز رسانی مداوم و پشتیبانی 24 ساعته است. هر محصولی را که از سایت Bank118 خریداری می کنید، به محض ارائه آپدیت های بعدی، می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود و منوی دانلود، آپدیت های بعدی را به صورت رایگان دانلود کنید. محصولات این دسته شامل کل شماره تلفن و اطلاعات تکمیلی کامل می باشد و بیشتر برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و هدفمند استفاده می شود.

 

Image for post
Image for post


مشاغل موبایل بانک
امروزه شما نیاز به آرشیو شماره موبایل کسب و کار و بازار هدف خود دارید تا بتوانید تبلیغات انبوه خدمات و محصولات را به بازار هدف خود ارسال کنید. بنابراین می توانید از کل آرشیو وب سایت موبایل بانک بانک118 برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و هدفمند به بازار هدف خود و همچنین بازاریابی تلفنی استفاده کنید. اکثر مشاغل ارائه شده در وب سایت Bank118 حاوی اطلاعات دقیق هستند. برای مشاهده جزئیات کامل بر روی تصویر محصول مورد نظر کلیک کرده و در ستون سمت راست می توانید مشخصات محصول را مشاهده کنید. علاوه بر این، برای مشاهده مجموعه کامل محصولات و اسامی، بر روی بانک اطلاعات مشاغل کلیک کنید یا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.


تجارت خود را با پایگاه داده شماره تلفن همراه گسترش دهید!
پایگاه داده شماره تلفن همراه به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را دریافت کنید. در هر رده شغلی و حرفه ای، با ایجاد بانک اطلاعاتی از شماره تلفن های همراه برای آن شغل یا حرفه، به همه همسالان خود از دستاوردهای جدید خود اطلاع می دهید و کسب و کار خود را گسترش می دهید.


پایگاه داده شماره تلفن های همراه به شما امکان می دهد مقادیر زیادی پیامک ارسال کنید. برای ارسال این پیامک به شماره تلفن همه این افراد نیاز دارید که بانک شماره تلفن همراه این شماره ها را در اختیار شما قرار می دهد.


در تهیه بانک اطلاعاتی اعداد دقت کنید.
آنچه مهم است شماره تلفن های به روز و معتبر است. بنابراین، باید اقدامات لازم را برای دریافت پایگاه داده شماره تلفن همراه از یک مرجع معتبر انجام دهید که: دائماً شماره ها را به روز می کند و شماره های قدیمی را حذف می کند. بانک 118 همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.


بانک 118 یک پایگاه مرجع جامع، جامع و کاملاً به روز از شماره های مربوط به کلیه مشاغل اعم از پزشکان، مدیران بازرگانی، مدیران صنعتی و کارخانه ها، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم یدکی خودرو و لوازم یدکی، اداری، ارتباطات، اطلاعات است. مشاغل فناوری، املاک، پوشاک، چاپ و تبلیغات و هر شغل دیگری که بخواهید.


علاوه بر این، ممکن است شرایط و نیازهای شما فقط مستلزم برقراری ارتباط با مردم شهر یا شهرستان باشد، نه با مشاغل و سازمان ها. 118 بانک هم همین فکر را کردند! بدین ترتیب، پایگاه داده برای تمامی استان های کشور از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ارائه شده است.