بهترين دكتر ايمپلنت در رشت

ایمپلنت دندان چندین مزیت دارد:

ظاهر طبیعی

ایمپلنت به گونه ای طراحی شده است که ظاهر، احساس و عملکردی شبیه دندان های طبیعی شما ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی در فعالیت ‌های اجتماعی شرکت نمایید بدون اینکه نگران ظاهر یا افتادن دندان مصنوعی خود باشید

طولانی مدت و قابل اعتماد

با مراقبت و نگهداری مناسب، ایمپلنت ‌ها به اندازه ترمیم ‌های معمولی روی دندان‌ها ماندگاری داشته و نتایج قابل پیش ‌بینی دارند

درصد موفقیت بالا

از آنجایی که برنامه ریزی برای انجام ایمپلنت دندان با دقت و به گونه ای سفارشی انجام می شود، درصد موفقیت آن معمولا نسبت به سایر گزینه ‌های جایگزینی دندان بسیار بالاتر خواهد بود. بهترين دكتر ايمپلنت در رشت افرادی که از سلامت خوبی برخوردار هستند، بهترین شانس را برای کاشت ایمپلنت موفق دارند.

بهبود توانایی خوردن و جویدن

ایمپلنت دندان مانند دندان های طبیعی در استخوان فک شما قرار می گیرند. آنها با گذشت زمان به حفظ استخوان فک و کاهش قابل توجه تحلیل استخوان کمک کرده و به شما این امکان را می دهد که غذای خود را بهتر بجوید و واضح تر صحبت کنید.

     5. بهبود ویژگی های صورت و استخوان

این گزینه خارق العاده بدون نیاز به برش دندان های مجاور، بافت طبیعی دندان را حفظ می کنند. آنها همچنین استخوان را حفظ نموده و به طور قابل توجهی تحلیل استخوان و زوال را کاهش می دهند. ایمپلنت همچنین به ترمیم ساختار استخوان فک شما کمک می نماید زیرا بار روی ساختارهای دهانی باقیمانده دندان ها را کاهش و بافت طبیعی دندان را حفظ می کنند.

کاشت ایمپلنت دندان ، فقط قرار دادن دندان های مصنوعی در دهان نیست. کاشت ایمپلنت های دندانی نیز مانند با هر نوع جراحی جزئی دیگر است.اگر شما با فرآیند های دندانپزشکی آشنا نیستید (که اکثر مردم نیستند)، ممکن است کاملا ندانید که عمل جراحی کاشت ایمپلنت دندان چیست.

اساسا، جراحی ایمپلنت دندان جایگزینی دندان ها و ریشه های خراب یا آسیب دیده با دندان ها و ریشه های مصنوعی است. ایمپلنت ها می توانند یک جایگزین راحت تر برای پروتزهای سنتی دهان و دندان باشند.