برترین ها جالب ترین ها در کدام مجلات اینترنتی هستند؟

برترین ها جالب ترین ها را در کدام یک از مجلات اینترنتی می‌توان یافت؟ اگر شما نیز به دنبال مطالعه مطالب جالب و سرگرم‌ کننده هستید و قصد دارید مجله‌ای را پیدا کنید تا تمامی وقایع و اتفاقات جالب و هیجان‌انگیز را بصورت یکجا و بروز گرد آوری کند، می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید. در این مقاله تعدادی از مجلات اینترنتی ایرانی که در زمینه انتشار مطالب هیجان‌انگیز و جالب فعالیت دارند، بصورت لیست کامل به همراه آدرس url به شما عزیزان معرفی می‌شود. با ما همراه باشید.

معرفی سایت‌های دارای سرگرمی و مطالب جالب

سایت کادای – آدرس سایت: https://kadaymag.com

مجله کادای با معرفی برترین ها و جالب ترین ها در زمینه های گوناگون همچون مد و پوشاک، گردشگری و ... به یکی از بهترین مجلات در ایم حوزه تبدیل شده است. علاوه بر این بخشی به اسم مجله سرگرمی در کادای وجود دارد. کادای یکی از مجلات اینترنتی ایرانی است که بسیار پر طرفدار بوده و دائما در حال بروز رسانی است. 

مجله برترین ها و جالب ترین های کادای
مجله برترین ها و جالب ترین های کادای
مجله برترین ها و جالب ترین های کادای

سایت برترین‌ها – آدرس سایت: https://www.bartarinha.ir

یکی از مجلات اینترنتی ایرانی که بسیار معروف و پر طرفدار است و در زمینه برترین ها جالب ترین ها مشغول به انتشار مطالب مفید و هیجان‌انگیزی می‌باشد، سایت برترین‌ها است. این سایت دارای رتبه الکسای 145 در ایران است و جزو مجلات اینترتی و اخبار در کشور محسوب می‌شود. این سایت دارای دسته‌بندی موضوعی مختلفی در زمینه‌های اخبار روز، سلامت و سبک زندگی، گردشگری، فرهنگ و هنر، سینما و موسیقی، رابطه و ازدواج، مد و پوشاک، دکوراسیون و آشپزی، جملات زیبا، طنز، جالب‌ترین‌ها، موفقیت، خودرو، دانش و فناوری است.

اگر به دنبال سایت معتبری که دائما در حال به روز رسانی مطالب است می‌باشید توصیه می‌شود به سایت برترین‌ها مراجعه کنید. در این سایت روزانه بیشتر از 400 خبر و مطلب جدید منتشر می‌شود و مطالب سرگرم‌کننده و جالبی در هر زمینه‌ای در بخش سرگرمی سایت منتشر می‌شود که کاربران می‌توانند با مراجعه به این بخش مطالب مورد نظر خود را مطالعه کنند. 

Image for post
Image for post

سایت مجله آلامتو – آدرس سایت: www.alamto.com

یکی از بهترین مجلات اینترنتی ایرانی که در زمینه برترین ها جالب ترین ها نیز فعالیت دارد، مجله آلامتو است. این مجله علاوه بر دانستنی‌های هیجان‌انگیز و جالب در بخش‌های دیگری نیز به تولید محتوا می‌پردازد. این مجله خصوصا در حوزه سلامت محبوبیت زیادی دارد. این سایت دارای انواع و اقسام مطالب مرتبط به سبک زندگی، تغذیه، سلامت و بهداشت، دانستنی و سرگرمی می‌باشد که بسیار مفید و کاربردی هستند. در مطالب این سایت از تصاویر با کیفیت و جذابی برای ارائه مطالب استفاده شده است که کاربران را به سوی خود جلب می‌کند. از دیگر مطالب موجود در این سایت می‌توان به سرگرمی، آشپزی، مجله زنان، موفقیت و ... اشاره کرد که هر یک دارای مطالب آموزنده‌ای هستند.

Image for post
Image for post

مجله دانش و سرگرمی پیکاک – آدرس سایت: www.pikakco.com

یکی از بهترین مجلات اینترنتی ایرانی که در زمینه برترین ها جالب ترین ها دارای مطالب مفید و سرگرم‌کننده‌ای می‌باشد، مجله اینترنتی پیکاک است که دارای طرفداران و بازدیدکنندگان زیادی می‌باشد. این سایت محبوب در بخشی به نام دانستنی‌ها هر روز به انتشار مطلب جدید و هیجان‌انگیز می‌پردازد. این سایت همچنین در زمینه‌های مختلف بازی، سینما و تلویزیون، کتاب، کمیک، مقاله‌های عمومی، ویدیو کلیپ و سرگرمی فعالیت دارد.

Image for post
Image for post

دیگر مجلاتی که در زمینه معرفی بهترین ها و جالب ترین ها فعالیت میکنند عبارتند از:

مجله سرگرمی تصویر زندگی – آدرس سایت: www.tasvirezendegi.com

مجله جالب سرگرمی ویستا – آدرس سایت: www.vista.ir

مجله زیبایی زیبامون – آدرس سایت: https://www.zibamoon.com/

مجله سرگرمی نمناک – آدرس سایت: https://namnak.com/

 شما چه مجله ای را پیشنهاد می‌دهید؟ 

مجلات پیشنهادی خود که در زمینه جالب ترین ها و بهترین ها کاربران را سرگرم کنند کدامند؟ شما از کدام مجله بیشتر لذت می‌برید؟ برای ما و خوانندگان این مقاله بنویسید :)