قیمت یخچال ایستاده تک درب ویترینی چقدر است؟

یخچال ویترینی تک درب

تولید انواع یخچال ایستاده تک درب که جز یخچال های صنعتی می باشند.این یخچال ایستاده فروشگاهی دارای کمپرسور کم مصرف وهمچنین رده مصرفی انرژی A می باشد ودارنده ی عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان که مانع ازاتلاف انرژی یخچال است. که این یخچال فروشگاهی مناسب برای مغازه های سوپرمارکت، کبابی، لبنیاتی، بستنی و آبمیوه فروشی می باشد در ادامه به انواع و قیمت آن پرداخته ایم.

Image for post
Image for post

لیست قیمت انواع یخچال ویترینی تک درب

Image for post
Image for post

مشخصات فنی  یخچال ویترینی

جنس بدنه گالوانیزه 
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان 
دارای نور پردازی LED 
شیشه های درب یخچال سکوریت ( نشکن) 
دارای سرما دهی بالا 
دارای ترموستات دیجیتال 

قیمت یخچال ایستاده

Image for post
Image for post

در تعیین قیمت یخچال های ایستاده عوامل مختلفی اعم از تعداد درب ها، جنس بدنه، نوع موتور، تاج دار یا بدون تاج دار بودن آن ها، جنس شیشه ها و نوع عایق بندی، در صورتی که اطلاعات و تخصص کافی و لازم را در انتخاب و خرید یخچال ایستاده، یخچال ایستاده رستورانی، یخچال ایستاده شرکتی و... ندارید، با کارشناسان صنایع برودتی ونوس تماس حاصل نمایید.

یخچال ایستاده تک درب پپسی

Image for post
Image for post

جنس بدنه این یخچال ها از نوع استیل یا گالوانیزه است که به سفارش مشتری قابل تغییر است همچنین یخچال ها دارای نور پردازی LED می باشد، که این امر باعث می شود محصولات داخل یخچال ایستاده نوشیدنی نمای بهتری داشته باشد تا مشتریان بتوانند محصول مورد نظر خود را بدون باز کردن درب مشاهده و انتخاب نمایند.درب یخچال فروشگاهی از شیشه سکوریت نشکن می باشد.