یادگیری سئو را از کجا شروع کنیم

سئو تخصصی نیست که کل مطالب را به یکباره یاد بگیریم بلکه نیازمند تجربه و تلاش است . در این مقاله قصد داریم به طور خلاصه بیان کنیم تا در عین شروع یادگیری سئو از ابتدا بتوانید از اینجا به بعدبه خودتان مسلط شوید و در واقع بتوانید این علم را به طور نسبی کسب کنید . فراموش نکنید که همه این مطالبی که در این مقاله متذکر میشویم میتواند کمکتان کند نه این که به طور کامل این علم را یادبگیرید.

سئو چیست؟ سئو تخصصی می باشد که به افزایش بازدید کننده های یک وب سایت منجر می شود . به افرادی که در این حوزه فعالیت میکنند اصطلاحا سئوکار گفته می شود . آموزش سئو و اصول آن برای بسیاری از افراد مثل مدیران سایت ها ، علاقه مندان دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویس ها ضروری می باشد اگر از یک سئو کار حرفه ای بپرسید که چطور اصول سئو را یاد گرفته است احتمالا تجربه را مهم ترین فاکتور خودش میداند اما این به آن معنی نمی باشد که آموزش های خوب و مناسبی در این حوزه وجود ندارد

چه کسی برای آموزش سئو مناسب می باشد؟

در کشور ما متخصصان خیلی زیادی وجود دارند و در این حوزه مشغول فعالیت هستند که خیلی از آن ها از مهارت های خوب در این زمینه برخوردارند اما همه این افراد برای آموزش سئو مناسب نیستند . مدرس سئو باید ضمن این که بتواند تسلط عملی بر مفاهیم سئو توانایی آموزش و انتقال مفاهیم را دارا باشد و بتواند به ساده ترین شکل ممکن مفاهیم را به علاقه مندان در هر سطح از آگاهی منتقل کند.

دوره سئو شامل چه مهارت هایی می باشد ؟

یک دوره آموزش سئو شامل مهارت های زیر است که سعی کردیم آن ها را به طور خلاصه برای شما بازگو کنیم :

  1. فراگیری نقش سئو در بازاریابی داخلی

2. سئو صفحات داخلی

3. سئو خارج از سایت

4. گوگل آنالیتیکس

5. تحلیل رقیبان

6. لینک بیلدینگ ( لینک سازی)