نصب سیستم صوتی خودرو در تهران

برای مدت طولانی ، سیستم های صوتی خودرو محدود به برنامه هایی مانند اتومبیل های رده بالا ، لیموزین و وسایل تفریحی بود. سیستم های چند رسانه ای  اتومبیل عمدتاً محدود به واحدهای گران قیمت ویدیویی و حجیم VCR- یا DVD-in-a- بود. امروزه ، با نصب سیستم صوتی خودرو در تهران از طریق سیستم های سرگرمی OEM ، پخش کننده ها و صفحه نمایش های قابل حمل DVD و انواع دیگر تنظیمات ، می توانید از چند رسانه ای درون اتومبیل خصوصا برای سرگرمی فرزندان خود بهره مند شوید. 

روش هایی برای پیکربندی یک سیستم چندرسانه ای ماشین تقریباً محدودیتی ندارد و تنها نکته مطمئن این است که برای پخش در سیستم خود به یک مؤلفه صوتی ، یک مؤلفه ویدیویی و برخی از انواع رسانه نیاز دارید. در مجموعه ایران کار آدیو با سفارش نصب سیستم صوتی خودرو خود در تهران از این امکانات در داخل ماشین برای خود و فرزندانتان فراهم کنید.

در سیستم چند رسانه ای خودرو قطعات و تجهیزات زیادی با هم نصب شده  و با یکدیگر کار کنند ، اما همه آنها در سه دسته اصلی قرار می گیرند:

  1. تجهیزات صوتی خودرو:  این تجهیزات استریو سنتی اتومبیل است که برای همیشه در آن وجود داشته است. شما به یک واحد سر و حداقل بلندگوها  نیاز دارید و واحد هد باید بتواند ورودی های ویدیویی را اداره کند.
  2. تجهیزات ویدئویی: مؤلفه ویدیویی یک سیستم چندرسانه ای درون اتومبیل می تواند اشکال مختلفی را به خود بگیرد. پیاده سازی های متداول شامل واحدهای سر ویدیویی ، صفحه های نصب شده روی پایه و صفحه نمایش های دارای سقف می باشد.
  3. منابع رسانه ای: یک سیستم چندرسانه ای درون اتومبیل می تواند کاملاً به رسانه های فیزیکی متکی باشد ، مانند دی وی دی و دیسک های Blu-ray ، می توانید به صورت دیجیتال یا هیبریدی از این دو استفاده کنید.

این ها توضیح کوتاه برای نصب سیتم صوتی خودرو در تهران بوده برای افرادی که داراری فرزند هستند سرگرم کردن فرزندان در اتومبیل کار سختی است و با نصب این وسیله سفر با ارامشی خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب سیستم صوتی خودرو در تهران به سایت ایران کارآدیو به آدرس www.irancaraudio.com مراجعه فرمایید.