نحوه اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری یا ویدئو وال ها که امروزه کاربردهای زیادی برای نمایش در فضاهای عمومی و خصوصی پیدا می کنند، طرفداران زیادی دارند. این تلویزیون ها که صفحه نمایش های هوشمند و بزرگ هستند از دیودهای ساطع نور (LED) ساخته شده اند.

تلویزیون های شهری را می توان در اماکن تجاری و حتی ادارات استفاده کرد. بیشتر این تلویزیون ها برای مقاصد تبلیغاتی و اطلاع رسانی استفاده می شوند. برای تهیه این تلویزیون ها بسته به محل و نوع استفاده مواردی مانند ضد آب بودن، ضد ضربه بودن، شفافیت در مقابل نور مستقیم خورشید، ورودی های مختلف و قطعات اولیه با کیفیت را در نظر بگیرید.

از آنجایی که خرید تلویزیون شهری به دلیل هزینه بالای آن غیر منطقی و غیر اصولی است، می توانید برای استفاده بهتر از این دستگاه، اجاره تلویزیون شهری و اجاره ویدئو وال را مد نظر قرار دهید.

نور و نما یکی از بهترین مراکزی است که می توانید تلویزیون های ال ای دی شهری را اجاره کنید و همچنین از مشاوره مجرب ترین کارشناسان ما که در اجاره صفحه نمایش شهری تخصص کامل دارند بهره مند شوید.

انواع تلویزیون شهری در سایت نور و نما:

  • تلویزیون شهری دات پیچ 4
  • تلویزیون شهری دات پیچ 6
  • تلویزیون شهری دات پیچ 12
  • دیوار تصویری (ویدئو وال)
    اگر قرار است مراسم خود را در فضای بسته برگزار کنید و مخاطبان از تلویزیون فاصله چندانی نداشته باشند، تلویزیون نقطه 4 شهری گزینه بسیار مناسبی است، اما اگر برنامه شما در خارج از خانه پخش می شود، تلویزیون دات پیچ 6 مناسب است. این تلویزیون برای استفاده در شب بسیار مفید است.

اجاره ویترین شهری
اجاره یک صفحه نمایش شهری برای زمانی که می خواهید تصویری را در فضای باز یا حتی زیر نور خورشید پخش کنید بسیار مفید است.
برای اجاره صفحه نمایش شهری و استفاده از آن در فضای باز، مراقب باشید، برخی از تلویزیون های شهری ضد آب هستند و داشتن ماسک مانع از رسیدن مستقیم نور به پیکسل ها می شود و تصویری با کیفیت بالا در زیر نور مستقیم خورشید ارائه می دهد.

برای اجاره تلویزیون ال ای دی شهری پس از انتخاب نوع مکان و کاربرد با کارشناسان ما مشورت کنید تا بتوانید از بهترین نوع تلویزیون شهری استفاده کنید و نتیجه ای عالی بگیرید.

نور و نما یک پلت فرم اجاره تجهیزات نمایشگاهی و تجهیزات مراسم در تهران است. شما می توانید با اجاره تجهیزات به راحتی از این سایت هر آنچه برای اجرای یک مراسم ایده آل یا نمایش مناسب نیاز دارید تهیه کنید.

برای تجهیز غرفه نمایشگاهی خود می توانید از امکان اجاره تجهیزات نمایشگاهی در این سایت از جمله اجاره سیستم صوتی، اجاره فلش نوار، اجاره بلندگو، اجاره میکروفون، اجاره فضا، اجاره تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، اجاره میز و صندلی، تلویزیون استفاده کنید. اجاره، اجاره ال ای دی، اجاره ال سی دی، اجاره کامپیوتر، اجاره لپ تاپ و تبلت، اجاره پیشخوان، اجاره ویترین و کاتالوگ، اجاره تلویزیون شهری، اجاره دیوار ال ای دی، اجاره ویدئو پروژکتور ، اجاره نمایشگر شهری، اجاره صفحه نمایش لمسی و اجاره تجهیزات اداری نمایشگاهی را شامل می شود.

علاوه بر اینها یکی از خدمات نور و نما علاوه بر اجاره تجهیزات رویداد و تجهیزات نمایشگاهی در تهران این است که می توانید با اجاره سازه های فلزی و اجاره غرفه، مراحل نصب و مونتاژ را به ما بسپارید. می توانید با خیال راحت آن را مدیریت کنید برای سایر قسمت های مراسم یا نمایشگاه خود پرداخت کنید.

یکی از مهم ترین مزیت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی و رویدادی از نور و نما، تجربه طولانی کارشناسان حاذق و باتجربه ما است که در تمامی مراحل اعم از انتخاب، تحویل و نصب تجهیزات و برگزاری مراسم به صورت یکسان در کنار شما هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون شهری و نحوه خرید و اجاره به سایت نور و نما در لینک زیر مراجعه نمایید.

https://noronama.com