بهترین مدل های دوربین مخفی لامپی

محافظت از منزل با دوربین لامپی
محافظت از منزل با دوربین لامپی
محافظت از منزل با دوربین لامپی

دوربین های لامپی یک فناوری جدید هستند که قرار دادن دوربین امنیتی را در لامپ را میسر می کند. دوربین لامپی روشی نامحسوس برای نظارت بر خانه شما برای ایمن نگه داشتن شما و خانواده شما هستند، اما می توانند در بسیاری از راه های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرند. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال Wi-Fi و یک گوشی هوشمند است تا از بهترین دوربین های لامپی از لیست زیر در خانه خود استفاده کنید. برای مشاهده بیشتر دوربین های امنیتی اینجا کلیک کنید.

بهترین بررسی 7 دوربین لامپ نوری 2022

1- دوربین لامپی سونیو (Sonew Light Bulb)

دوربین لامپی سونیو
دوربین لامپی سونیو
دوربین لامپی سونیو

دوربین لامپ سونیو یک دوربین لامپی است که به دلیل طراحی و اندازه جمع و جور و کوچکش در بازار متمایز است. این یک دوربین امنیتی با ظاهر یک لامپ هوشمند، در طراحی زیبا و مقاوم‌تر از سایرین در نوع خود پیشی گرفته است.

دستگاه Sonew دوربینی مجهز به یک سنسور تشخیص حرکت قدرتمند است که در صورت تشخیص سیگنال های ناخواسته، روشی برای گرفتن عکس و فیلم فعال می کند که تمام اطلاعات را به گوشی هوشمند متصل به دستگاه ارسال می کند. دارای اتصال Wi-Fi که آن را به یکی از کارآمدترین سیستم‌های امنیتی تبدیل می‌کند، زیرا مشکلات کابل‌کشی دستگاهی را حل می‌کند که از کارت‌های MicroSD 128 گیگابایتی برای حافظه داخلی پشتیبانی می‌کند.

یکی از عوامل اصلی که مدل Sonew را به بهترین گزینه امنیتی تبدیل می کند، فناوری HD Night Vision با فیلترهای متعدد است. در میدان دید تا فاصله 20 متری با انبوهی از اسکنرهای نور شب کار می کند. محصول Sonew که به قدرت آن اضافه شده است، ضبط ویدیو است، یک سیستم صوتی دو طرفه دارد که صداها را در میکروفون با شفافیت و کیفیت صدا بالا تشخیص می دهد.

  • کیفیت فیلمبرداری : 1080P
  • سرعت فیلمبرداری : 25 فریم در ثانیه
  • مموری کارت : 128 GB (supported, not included)
  • منطقه دید : 20 متر، 360 درجه

برای مشاهده ادامه مقاله میتوانید از این لینک استفاده نمایید.