تولید کاتن خرما

Image for post
Image for post

گروه کارتن سازی باکس یزد تولید کننده انواع بسته بندی برای محصولات مختلف در استان یزد فعالیت می کند و دارای چندین گروه تولید کارتن از جمله کارخانه های تولید کارتن خرما می باشد. تمرکز اصلی شرکت یزدباکس همه چیز مربوط به مشاوره بسته بندی، تامین، بهینه سازی و تولید است. گروه تولیدی محصولات بسته بندی باکس یزد تمام تلاش خود را برای تولید کارتن های مرغوب به کار می گیرد تا محصولات ایرانی را در بازارهای داخلی و خارجی برای خریداران جذاب کند. شما می توانید طرح مورد نظر خود را از بین آنچه موجود است انتخاب کنید و یا با خرید کارتن با چاپ مخصوص طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. می توانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.
اهمیت کارتن سازی عناب
خرما یکی از محصولات گرمسیری کشور عزیزمان ایران است. خرمای با ارزش ایرانی در بازار داخلی و همچنین محصولات صادراتی در بازارهای خارجی تقاضای بالایی دارد. با توجه به اهمیت آن، بهتر است محصولات خرمای ایرانی درجه یک در بسته بندی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد. از آنجایی که محصولات خرما گاهی نیاز به حمل و نقل طولانی به مقصد دارند، بسته بندی مناسب می تواند سلامت، کیفیت و بهداشت محصولات را تضمین کند. به همین دلایل تصمیم گرفتیم کارخانه تولید کارتن خرما را راه اندازی کنیم.

وجود جعبه های کاغذی عناب با کیفیت، استاندارد و جذاب نیز به جذب مشتری و افزایش فروش محصول کمک می کند. طبق آمار منتشر شده، حدود 65 درصد از خریدارانی که برای اولین بار محصول شما را خریداری می کنند، این کار را به دلیل بسته بندی انجام می دهند، زیرا هنوز به خوبی از کیفیت محصول آگاه نیستند. در واقع بسته بندی اولین و مهم ترین اطلاعاتی است که مشتریان از یک محصول به دست می آورند و قضاوت اولیه در اولین نگاه به محصول شکل می گیرد. اگر کیفیت بسته بندی ایده آل نباشد، احتمال خرید بسیار کاهش می یابد.

ویژگی های کارخانه جعبه کاغذ خرما شرکت یزد باکس
دانش بنیان یزد باکس ضمن درک کامل اهمیت بسته بندی عناب، کارخانه تولید کارتن عناب را با تکنسین های حرفه ای و تجهیزات پیشرفته بر اساس دانش روز تاسیس کرد. جعبه های کاغذی خرما را می توانید با خیال راحت از مجموعه یزد باکس خریداری کنید. در زیر به بررسی ویژگی های خط تولید کارتن خرما یزد باکس می پردازیم:

تولید محصولات دانش
هر نوع محصول نیاز به بسته بندی خاصی دارد. بسته بندی اقلام غیرخوراکی با مواد غذایی متفاوت است و بسته بندی محصولاتی که در مسافت های طولانی تا مقصد نهایی حمل می شوند باید دارای ویژگی های خاصی از جمله تهویه مناسب، مقاومت بالا و ... باشد که برای این امر لازم است حمل شود. انجام تحقیقات علمی دقیق در مورد تولید گروه یزد باکس با بهره گیری از توان متخصصین داخلی محصولات بسته بندی خرما را به دقت بررسی و آزمایش می کند تا از هر گونه آسیبی جلوگیری کند. پس از اطمینان و گذراندن تست های علمی، تولید انبوه کارتن های مربوطه انجام خواهد شد.

مواد اولیه با کیفیت بالا
محصول نهایی از مواد اولیه مرغوب کارخانه کارتن خرما تولید می شود. یکی از موارد مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد، کاغذ مورد استفاده در کارخانه کارتن خرما می باشد. طول و عرض مقوای اصلی باید متناسب با محصول مورد نظر باشد و هنگام تهیه کارتن عناب، وزن آن زیاد نباشد. لازم به ذکر است که مواد اولیه با قیمت بسته بندی رابطه مستقیم دارد.

نیروی کار متخصص و با تجربه
پرسنل شاغل در مدیریت، تست، طراحی، تولید، کنترل کیفیت و سایر بخش های کارخانه کارتن عناب باید تجربه و مهارت کافی در این زمینه داشته باشند تا بتوانند از مواد اولیه و ماشین آلات کارخانه برای بسته بندی استفاده کامل کنند. تولید. بسته بندی باکیفیت دریافت کنید. خوشبختانه شرکت یزد باکس از حضور متخصصان در بخش تست، طراحی، تولید و کنترل کیفیت و مدیریت و برنامه ریزی دقیق بهره می برد.

بهره مندی از تکنولوژی روز
یکی دیگر از ویژگی های کارخانه تولید کارتن خرما شرکت یزد باکس استفاده از دستگاه های حرفه ای چاپ و تولید بر اساس تکنولوژی روز می باشد. همچنین در قسمت طراحی محصول از نرم افزارهای حرفه ای در این زمینه برای طراحی کارتن و چاپ لیبل اطلاعات محصول استفاده می کنیم تا بتوانیم با کمترین زحمت و زمان و اتلاف مواد اولیه بهترین کارتن ها را برای بسته بندی خرماهای مختلف تولید کنیم. 

کنترل کیفیت کارتن
کلیه محصولات تولیدی کارخانه تولید جعبه کاغذ عناب توسط کارشناسان کنترل کیفی جعبه عناب بررسی و اندازه گیری می شود تا از سلامت، استحکام و سایر استانداردهای لازم مرتبط با کیفیت کارتن های بسته بندی محصول عناب اطمینان حاصل شود. علاوه بر این، برچسب محصولات باید حاوی اطلاعاتی باشد که برای مصرف کنندگان دقیق و مفید باشد. ما معتقدیم وقتی کاری را شروع می کنیم باید آن را تا انتهای مسیر و بیرون از دروازه کارخانه ارزیابی کنیم.

ایده ها در یزد باکس
خلاقیت را هرگز نباید نادیده گرفت. کلیدی که رمز موفقیت در بازار پر رقابت داخلی و بین المللی نخل خرما محسوب می شود، خلاقیت در تولید بسته بندی های مختلف است. شرکت یزد باکس تلاش می کند تا از خلاقیت به عنوان عنصری مهم در طراحی، تولید و عرضه بسته بندی در خط کارخانه خود استفاده کند. ایده های استفاده شده همچنین فروش محصول را برای مشتریانی که به مجموعه یزد باکس اعتماد دارند، افزایش می دهد.

با تشکر از اعتماد شما
هر محصولی برای حضور پر رنگ، برندسازی و موفقیت در بازار داخلی و همچنین صادرات و حضور در بازارهای خارجی به بسته بندی شیک، جذاب، خلاقانه و زیبا نیاز دارد. بسته بندی مناسب همچنین می تواند منجر به یک محصول باکیفیت برای کسب و کاری شود که فعال است اما با افزایش فروش و رونق رونق دارد.

طراحی و تولید بسته‌بندی باکیفیت برای محصولات مختلف، فرآیندی علمی و دانش‌بنیان تلقی می‌شود، زیرا برای بررسی دقیق و ارزیابی تقاضای محصول و شرایط ارسال آن، نیاز به تحقیقات علمی است. تنها با تحقیق دقیق می توانیم کارتن های بسته بندی با کیفیت و استاندارد را برای حفظ سلامت و تسهیل حمل و نقل محصولات مختلف تولید کنیم. البته نمی توان مسائل روانی در ساخت و طراحی بسته بندی محصولات مختلف را نادیده گرفت چرا که تناسب، زیبایی و جذابیت بسته بندی از مهم ترین عوامل معرفی محصولات به مشتریان به شمار می رود. شرکت یزد باکس با راه اندازی کارخانه تولید کارتن تاریخ گذاری در تلاش است گامی موثر در تحول صنعت بسته بندی کشور بردارد.