تجربه من از برنده شدن در جشنواره کوینکس (حتما بخوانید)

تجربه شخصی بنده از شرکت در جشنواره کوینکس
تجربه شخصی بنده از شرکت در جشنواره کوینکس
تجربه شخصی بنده از شرکت در جشنواره کوینکس

با عرض سلام خدمت شما عزیزان، در این نوشته قصد دارم تجربه شخصی خودم را از جشنواره کوینکس کیف پول های 300 هزار دلاری برایتان بنویسم شاید توانسته باشم کمکی به شما عزیزان که مثل من زمانی سردرگم بودم، کرده باشم.

جشنواره کوینکس در شبکه های اجتماعی

ممکن است هر کدام از شما دوستان مثل من تبلیغ جشنواره کوینکس را در سایت ها و یا شبکه های اجتماعی دیده باشید، نمیدونم حدودا فکر کنم ساعت 1 شب بود، که داشتم داخل اینستاگرام میچرخیدم، اگر اشتباه نکنم این جشنواره را در پیج استاد امید فدوی دیدم، که واقعا بنده هم از آموزهاشون استفاده کردم و نتایج فوق العاده ای گرفتم و هم این استوری که زندگیمو متحول کرد!

استوری جشنواره کوینکس که زندگیمو متحول کرد

بعد از دیدن این استوری به یاد، ایردراپ aptos افتادم که چند وقت پیش برگزار شده بودو تبلیغش رو خیلی از فعالان حوضه ارزهای دیجیتال منتشر کرده بودن و پیشنهاد کرده بودن که در ایردارپ شرکت کنیم کخ من شرکت نکرده بودم، حتی همکارمم با دوتا حساب درخواست ثبت کرده بود و 2 بار ایردراپ رو گرفته بود، ولی خب من هم از روی بی توجهی و باورهای قدیمیم که آره پنیر مفت تو تله موشه اصلا سمت این موارد نه رفتم و نه میرفتم. (من داخل کارخانه‌ی گندله‌سازی فولاد خوزستان کار میکردم)

و خب وقتی دیدم همکارم این ایردراپ رو گرفته خیلی حسرت خوردم ولی تصمیم گرفتم در مورد این مسائل اینقدر گارد نداشته باشم و اگر فرصت دیگه ای به وجود اومد حتما ازش استفاده کنم.

شرکت در جشنواره کوینکس

خب استوری جشنواره کوینکس رو دیدم و زدم روی لینک و وارد سایت ارزدیجیتال شدم و اونجا توسط آموزشی ویدئویی که بود داخل جشنواره شرکت کردم (ویدئو رو نمیتونم اینجا بزارم ولی آموزش به صورت تصویر رو دانلود کردم و اینجا میزارم)

شرکت در جشنواره کوینکس
شرکت در جشنواره کوینکس
شرکت در جشنواره کوینکس

ایمیل و اسمم رو وارد کردم و گردونه رو چرخوندم و کلید گردونه روی عدد 300,000$ وایستاد!!! اونجا ی نیش خند اومد روی لبام ( انگار یک جورایی به صورت غریزی فهمیده بودم این شروع تحولِ و انگار که خدا بهم داخل این بدبختیا نگاه کرده) و خب کلید روی عدد 300 هزار دلار وایستاد و بعد از چند ثانیه وارد یک صفحه دیگه شدم! از اونجایی که انگلیسیم خوب نبود با ترنسلیت متن رو ترجمه کردم و متوجه شدم که یکی از برندگان جشنواره کوینکس شدم، حدود 30 ثانیه بعد هم ایمیل برام اومد و اطلاعات کیف پول برام ارسال شده بود.

برگشتم به سایت ارزدیجیتال و ویدئو آموزش برداشت رو نگاه کردم، مرحله به مرحله پیش رفتم؛ وارد کیف پول شدم و زدم رو تتر و مراحل انتقال رو تا آخر رفتم و در آخر متوجه شدم که برای انتقال نیاز به gass fee یا کارمزد شبکه دارم! که در ویدئو هم توضیح داده شده بود.

نمیدونستم چیه که به پشتیبان وب سایت ارز دیجیتال (خانوم احمدیان) پیام دادم، و در موردش سوال کردم چون زیاد با این موارد آشناییت نداشتم بنده خدا، جواب مبتدی ترین و سطح پایین ترین سوالاتم رو با حوصله میدادن، خدا خیرشون بده در این مسیر خیلی کمکم کردن، بعد متوجه شدم که نیاز به گس فی دارم که بریم به شما هم بگم چی هست:

گس فی در جشنواره کوینکس چیست؟

گس فی در انتقال جایزه کوینکس
گس فی در انتقال جایزه کوینکس
گس فی در انتقال جایزه کوینکس

در حقیقت باید گفت که منظور از گس نوعی کارمزد است. اما از نظر تعریف گس در شبکه اتریوم به واحدی اطلاق می‌شود که میزان تلاش محاسباتی مورد نیاز برای اجرای عملیاتی خاص در شبکه اتریوم را مشخص می کند. بنابراین هر زمان که کاربر قصد انتقال مقدار مشخصی اتر داشته باشد باید مقداری گس را به عنوان سوخت شبکه پرداخت کند تا معامله مورد نظر به بلاک‌چین اضافه شود. هزینه گس عموماً با اتر پرداخت می‌شود و به منظور سهولت کار برای کاربران به جی وی تبدیل می‌شود.

خلاصش همون کارمزدی هست که برای انتقال ارزهای دیجیتال بهش نیاز داریم (ارزهایی که روی شبکه اتریوم هستن) یا مثل همون انتقال پول که یک مقدار هزینه تراکنش برداشت میشه.

باقیشو خلاصه میکنم:

از صرافی بیت برگ مقدار کارمزد رو خریداری کردم و انتقال دادم به کیف پول کوینکس و بعد مراحل انتقال رو انجام دادم (که قصد داشتم انتقال بدم به کیف پول تراست ولتم - خب مراحل رو گذروندم و خدارو شکر در گام اول تونستم پول رو انتقال بدم به تراست ولتم (نتیجش رو در پایین مشاهده کنید) که اینجا دیگه خیالممم راحت شد.

برداشت جایزه جشنواره کوینکس
برداشت جایزه جشنواره کوینکس
برداشت جایزه جشنواره کوینکس

ساعت ها داشتم از خدا شکرگذاری میکردم حتی باورتون نمیشه من چقدر اون لحظه خوش حال بودم، بقدری حس خوب داشتم که اصلا واسم قابل توصیف نیست فکر کردن بهش هم باز حالمو خوب میکنه...

چنج جایزه جشنواره کوینکس

داخل ویدئو پیشنهاد خود مجموعه ارزدیجیتال این بود که ارز رو مستقیم به صرافی انتقال بدیم که من اینجاشو متوجه نشدم و ترجیح دادم اول انتقال بدم تراست ولت بعد از اونجا انتقال بدم صرافی که همین کارو به درستی انجام دادم، و دلیل این پیشنهاد هم این بود که یکبار GASS FEE پرداخت بشه که فقط در کیف پول کوینکس هزینه انتقال کمی زیاد بود و در تراست کلا 18 دلار هزینه انتقال شد (انتقال ارز از تراست والت به صرافی).

و در آخر هم درخواست فروش ارز رو داخل صرافی بیت برگ (BitBarg) ثبت کردم و ارز رو انتقال دادم و همچی به درستی انجام شد و خدارو شکر تسویه هم در فردای آن روز انجام شد (در کل باید تسویه همون روز انجام میشد ولی به دلیل کمبود نقدینگی صرافی فردا باهام تسویه کرد)

تبدیل جایزه جشنواره کوینکس به ریال
تبدیل جایزه جشنواره کوینکس به ریال
تبدیل جایزه جشنواره کوینکس به ریال

تبدیل جایزه جشنواره کوینکس به ریال

خواستم از تجربه ای که داشتم براتون بنویستم و لطفا به نکته ای که در زیر میگم توجه کنید (اگر برنده شدید به نکته زیر توجه کنید)

به هیچ عنوان نام کاربری و رمز عبورتان را به کسی نفرستید، فرایند برای منی که حتی زیاد با بازار کریپتو آشنایی نداشتم هم ساده بود و تونستم با موفقیت اینکارو انجام بدم، اگر کسی گفت مشخصات کیف پولتو بده و من برات انجام میدمو ... اینکارو نکنید، یا حتی میتونید به پشتیبان محترم ارزدیجیتال پیام بدید اگر سوالی داشته باشید بهتون پاسخ میدن و اگر خواستید در آخر میتونید یک مبلغی را مثل بنده به مجموعه دونات کنید.


حقیقتش بنده هم یکم شک داشتم و با سرچ داخل اینترنت در مورد این جشنواره مطمئن شدم که اوکی هست و مطالبی که باهاش برخوردم رو برای شما هم با ذکر منبع قرار میدم؛

آیا جشنواره کوینکس کلاهبرداری است یا واقعیت؟

ممکن است شما هم تبلیغات جشنواره کوینکس را در صفحه رسمی رویداد کوینکس و یا در پست و استوری افراد تاثیر گذار در حوضه ارزهای دیجیتال مانند امیر رمزعلی، امیدفدوی، آرش کهنگی، حسین عظیمی، آدام مرادی و افراد دیگر دیده باشید و این سوال به ذهنتان بیاید که آیا جشنواره کوینکس با جوایز 300 هزار دلاری کلاهبرداری است یا واقعیت!

دنیای رمزارزها پر از فرصت هاست ولی در کنار این فرصت ها موارد کلاهبرداری زیادی از شت کوین ها گرفته تا پامپ و دامپ ها و دوره های میلیونی بی ارزش و... وجود دارد، و حتما شما باید قبل از استفاده از سرویس و یا سرمایه گذاری در پروژه ای و یا حتی خرید دوره آموزشی در مورد آن خوب تحقیق کنید، و الان که شما این مقاله را میخوانید مانند افرادی هستید که قبل از هر کاری خوب تحقیق میکنند، و بدون شک فرصت ها در دنیای زیبای ارزهای دیجیتال برای این افراد است.

درواقع جشنواره کوینکس 100 درصد واقعی و مطمئن میباشد، با اینکه مدت زیادی از شروع جشنواره نگذشته است، افراد زیادی حتی در ایران موفق شدند این جایزه را به راحتی دریافت کنند و شما هم میتوانید یکی از این افرادی باشید که این جایزه را دریافت میکنند.

جشنواره کوینکس و جوایز 300 هزار دلاری
جشنواره کوینکس و جوایز 300 هزار دلاری
جشنواره کوینکس و جوایز 300 هزار دلاری

شرکت در جشنواره کوینکس با جوایز 300 هزار دلاری

شما با وارد شدن به وب سایت جشنواره کوینکس به آدرس coinex.gift به راحتی میتوانید با وارد کردن نام و ایمیل خود در این جشنواره شرکت کنید و با چرخواندن گردونه درون سایت شانستان را برای یکی از این کیف پول های 300 هزار دلاری امتحان کنید، که در ادامه آموزش شرکت در جشنواره را به شما میدهیم.

شروع جشنواره جشنواره کوینکس با جوایز 300 هزار دلاری

در واقع این جشنواره از ماه ها پیش توسط صرافی بزرگ و معتبر کوینکس در حال آماده سازی بود که مراحل آماده سازی در صفحه رسمی توییتر کوینکس در حال انتشار بود و پس از مدتی در صفحه رسمی رویداد و جشنواره های کوینکس (Coinex_festival) از این جشنواره رونمایی شد:

رونمایی از جشنواره کوینکس ؛ کیف پول های 300 هزار دلاری
رونمایی از جشنواره کوینکس ؛ کیف پول های 300 هزار دلاری
رونمایی از جشنواره کوینکس ؛ کیف پول های 300 هزار دلاری

مزایا شرکت جشنواره کوینکس:

  • همه میتوانند در این جشنواره شرکت کنند (لزوما نباید از کاربران کوینکس باشید)
  • برای شرکت در جشنواره نیاز به احراز هویت ندارید
  • برندگان؛ برای برداشت نیاز به احراز هویت ندارید
  • شرکت در جشنواره بسیار ساده است و نیاز به انجام و گذراندن مراحل سخت و پیچیده نیست
  • جوایز ارزنده: اصولاً اگر جشنواره ای هم توسط صرافی ها اجرا بشه نهایت در حد یک ایردراپ چنصد دلاری میباشد ولی جشنواره کوینکس با جایزه های 300 هزار دلاری از برندگان خود استقبال میکند
  • امکان برداشت آنی جایزه
  • امکان ترید در صرافی کوینگس با جایزه برنده شده (مستقیم در کیف پول) در حالت معمولی و فیوچرز
  • بدون نیاز به فی-لتر شکن ها