چند راهکار برای آبرسانی به پوست

ما تلاش می کنیم تا اطلاعات لازم برای بهترین مراقبت از پوست ممکن را در اختیار دانش آموزان خود قرار دهیم. این امر می تواند به آماده سازی آن ها برای یک حرفه موفق در زیبایی شناسی کمک کند. برای آموزش و خواندن مطالب تخصصی تر به سایت مروارید مراجعه فرمایید.

Image for post
Image for post

لایه برداری به طور منظم

لایه برداری منظم می تواند فوق العاده مفید برای پوست شما است. هنگامی که شما اغلب به اندازه کافی لایه برداری نمی کنید, پوست شما تجمع سلول های پوست مرده می شود. این سلول های پوست آن را دشوار برای محصولات مراقبت از پوست به طور موثر با پوست شما کار می کنند. هنگامی که پوست خود را لایه برداری می کنید، می توانید اطمینان حاصل کنید که مرطوب کننده شما بسیار موثرتر است. به طور کلی توصیه می شود که هر هفته یک یا دو بار لایه برداری کنید. 

Image for post
Image for post

استفاده از کرم ضد آفتاب

با استفاده از کرم ضد آفتاب برای محافظت از پوست شما می تواند راه طولانی به سمت اجازه می دهد آن را به ماندن هیدراته بروید. بدون کرم ضد آفتاب، آسیب دیدن پوست به دلیل قرار گرفتن در معرض خورشید آسان است. هنگامی که این اتفاق می افتد، این احتمال وجود دارد که پوست شما زمان سختی برای حفظ رطوبت داشته باشد. با استفاده از کرم ضدآفتاب می توانید به جلوگیری از آسیب به پوست خود کمک کنید.

Image for post
Image for post

استفاده از ماسک صورت

ماسک صورت می تواند برای پوست خشک مفید باشد. این مهم است که اطمینان حاصل شود که شما با استفاده از ماسک صورت است که به طور خاص برای اضافه کردن رطوبت به پوست شما طراحی شده است. هنگامی که شما تصمیم به استفاده از ماسک صورت, شما باید ماسک صورت پس از دوش گرفتن به جای قبل از دوش گرفتن اعمال می شود.

Image for post
Image for post