میکرونیدلینگ پوست چیست؟

هر متخصص پوست که با او مصاحبه ميکنيم نميتونه از صحبت کردن در مورد منافع میکرونیدلینگ دست برداره درمان حداقل تهاجمی می تواند در سراسر بدن استفاده می شود از پوست سر به مچ پا برای بهبود ظاهر زخم, افزایش کلاژن, و یا تشویق رشد مو. همچنین یک درمان استاندارد برای خطوط خوب و چین و چروک، آسیب خورشید، و علائم کشش است. برای خواندن مطالب بیشتر و کسب اطلاعات تخصصی تر به سایت مروارید مراجعه فرمایید.

Image for post
Image for post

در نتیجه، ستاره های فرایند mesmerizing (هر چند خونین) در ده ها هزار فیلم. در اینجا، متخصص پوست ماکرین آلکسیادس، MD، دکترا، که تحقیقات گسترده ای در مورد میکرونیدلینگ منتشر کرده است، و استاد بالینی ییل و متخصص پوست مونا گوهارا، MD، درمان چند منظوره را از بین می برد.

میکرونیدلینگ سوراخ های میکروسکوپی را در پوست ایجاد می کند.

به عبارت ساده تر، میکروسوزن قرار دادن سوزن های کوتاه و عقیم شده بسیار خوب به پوست برای جوان سازی است، ماکرین را توضیح می دهد. هنگامی که پوست احساس می کند این pinpricks, بدن شما به طور طبیعی عجله به آنها را شفا, و در نتیجه چاق و چله, ظاهر جوان تر. محبوب ترین (و مقرون به صرفه) دستگاه microneedling، dermaroller، شامل سوزن های ریز است که در قطر از 0.5 و 2.5 میلی متر محدوده. اما، اگر چشم انداز زخم های سوزنی متعدد برای شما کمی شوم به نظر می رسد، بدانید که سوراخ ها بیشتر شبیه سنجاقک هایی هستند که تنها وارد عمق سطح می شوند.

"از میکرونیدلینگ به تنهایی، شما چاق و چله، صورتی، و نورانی برای چند هفته به نظر می رسد. به صورت کوتاه مدت پوست را چاق و چله می کند و باعث می شود پوست از التهاب و تورم بسیار سطحی درخشنده تر به نظر رسد.» با این حال، به دلیل اینکه اثربخشی میکرونیدلینگ از خود بهبود پوست می آید، برخی افراد ممکن است تنها پس از چند جلسه نتایج شدیدی را ببینند.

Image for post
Image for post

اما میکرونیدلینگ همچنین وعده بهبود در طول زمان را می دهد.

بر اساس یک مطالعه در سال ۲۰۰۸، پوست درمان شده با چهار جلسه میکرونیدلینگ که یک ماه از هم فاصله داشتند، شش ماه پس از اتمام درمان تا ۴۰۰٪ افزایش کلاژن و الاستین تولید کردند.

شما می توانید آن را با یک سرم فوق العاده شارژ کنید.

گوهارا می گوید: «من عاشق استفاده از سرم هیدراتینگ با اسید هیالورونیک با درمارولر هستم.» "من در فرصت رانندگی در هیدراتاسیون revel. آنتی اکسیدان ها و نیاسین آمید نیز مورد علاقه هستند."

Image for post
Image for post