برترین برندهای ساعت مچی 

کیفیت هیچ ساعت مچی با دیگری برابر نیست. در حقیقت، برخی در سطح بسیار بالایی هستند. ساعتهای لوکس و زیبا با ساخت ظریف و فوق العاده بسیار پر طرفدار هستند.

Image for post
Image for post

جای تعجب نیست که چرا نامهایی مانند رولکس احساس خاصی را در نه فقط طرفدارانش بلکه در همه ایجاد می کنند. بنابراین، اگر به دنبال یک ساعت کاری هستید که سال ها عملکرد خوبی داشته باشد، این نام ها به دلیل طراحی های پیچیده و ساخت دقیق، اعتبار و شکوه را از خود نمایان می کنند. در اینجا بهترین مارک های ساعت مچی لوکس را که می شناسم گردآوری کرده‌ام.

1- Audemars Piguet

Audemars Piguet در سال ۱۸۷۵ توسط ژول لوئیس Audemars و ادوارد آگوست پیگوت تأسیس شد ، ۳۶۰۰۰ از ساعت های معتبر خود را در سال تولید می کند. این مارک ساعت لوکس همچنین به دلیل ایجاد اولین ساعت ورزشی لوکس فولادی نیز مشهور شده است. این نام در سال ۱۹۷۲ به Royal Oak لقب گرفت. بعدها ، در سال ۱۹۹۳ ، این برند اولین ساعت بزرگ را با نام Royal Oak Offshore ایجاد کرد.

2- Vacheron Constantin

یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان ساعتهای لوکس ، Vacheron Constantin ، توسط ژان مارک Vacheron در سال ۱۷۵۵ در ژنو سوئیس تأسیس شد. این مارک ساعت زیبا عضو گروه ریچمونت است. ساعتهای واچرون کنستانتین واقعاً میراث آنها را منعکس می کند. این ساعت ها با جزییات دقیق در کنار شکل های سنتی و یک ظاهر زیبا طراحی شده ، برخلاف دیگران هستند. گفته می شود که ناپلئون بناپارت ساعت آن ها را به همراه دیگر شخصیت های برجسته تاریخی مانند هری ترومن و پاپ پیوس IX استفاده کرد است.

Image for post
Image for post

3- Patek Phillipe

نام تجاری سوئیسی ، Patek Phillipe & Co در سال ۱۸۵۱ تأسیس شد. این ساعت دارای مکانیک پیچیده و یک ظاهر سنتی می باشد و در طول تاریخ توسط خانواده سلطنتی استفاده شده اند. این برند الهام بخش سبک کلاسیک و منحصر به فرد و خاص خود ، بازاریابی خود را مطابق با استایل خود انجام می دهند.

 

۴- Blancpain

یک شرکت از گروه Swatchاست، برند تماشایی Blancpain تقریباً مانند سایر مارک های تأسیس شده در دوره خود بود. بلانکپین با رشد و شکوفایی خود در قرن ۱۹ ، تحولات بزرگی را متحمل شد و تولید و نوآوری ساعت آنها را به روز کرد. Blancpain طیف گسترده ای از ساعت هایی مختلف را در دسترس دارد. از جمله طرح های مینیمالیستی و همچنین ساعت هایی با ظاهری ظریف تر.

5- Chopard

Chopard که به خاطر ساعت های سوئیسی خود مشهور است ، نه تنها به خاطر ساعت های منحصر به فردشان بلکه برای جواهرات خود نیز شناخته شده است. Chopard که در سال ۱۸۶۰ توسط لوئیس الیسه چوپارد ، یک ساعت ساز سوئیسی تأسیس شد ، به دلیل ظاهر کلاسیک و زیبا خوب مشهور شد است.
Chopard با یک طراحی واضح و زیبا و ابتکاری ، به یک برند لوکس ساعت در سراسر جهان تبدیل شده است.

Image for post
Image for post

 

6- IWC Schaffhausen

IWC Schaffhausen که در سال ۱۸۶۸ تأسیس شده است در ساخت ساعت ممتاز سوئیس تخصص دارد. این تولید کننده ساعت مهندسی دقیق را با طراحی منحصر به فرد ترکیب می کند و ساعات کاری آن با توجه به شکل کلاسیک و مواد اولیه برتر مشهور است است. جالب اینجاست که این برند ضمن پاسخگویی به چالش های زیست محیطی امروز و همچنین پشتیبانی از پروژه های برجسته در سراسر جهان ، تمایل به ایجاد ساعت هایی با استانداردهای برتر را دارد.

7- Rolex

رولکس یکی از شناخته شده ترین مارک های ساعت مچی لوکس است و در سطح بین المللی مورد تحسین و تمجید جامعه است. با توجه به فرم و عملکرد آن، ساعت رولکس در فرهنگ عامه رواج دارد. ریشه انگلیسی آن هنوز هم در طرح های کلاسیک این مارک نشان داده شده است. رولکس بین المللی شناخته شده است و در لیست Forbes از قدرتمندترین مارک های جهانی در جهان قرار گرفته است. Rolex هم چنین بزرگترین مارک ساعت لوکس است که روزانه ،۲۰۰۰ ساعت تولید می کند.

Image for post
Image for post

8- Ulysse Nardin

از زمان تأسیس در سال ۱۸۴۶ در تولید مستمر است. ساعت Ulysse Nardin نیز به دلیل استفاده از مواد مدرن و ساخت زیبا مشهور است.