سرمربی لیورپول از حذف ترنت الکساندر- آرنولد شوکه شد

یورگن کلوپ، مدیر لیورپول گفت که از حذف ترنت الکساندر-آرنولد در ترکیب انگلیس شوکه شده است و این تصمیم را درک نکرده است.

Image for post
Image for post

این بازیکن 22 ساله در مسابقات مقدماتی جام جهانی مقابل سن مارینو، آلبانی و لهستان کنار گذاشته شد. گرت ساوت گیت، سرمربی انگلیس گفت که مدافع راست در این فصل نظیر سا‌‌ل‌های اخیر عملکردی نداشته است.

کلوپ گفت: "اگر ترنت الکساندر-آرنولد در ترکیب نیست، انگلیس باید یک تیم فوق العاده خوب داشته باشد."

من وقتی او تماس نگرفت تعجب کردم. من به تصمیم احترام می گذارم و البته که آن را انجام می دهم. من خودم مدیر هستم، هر روز، و در هر آخر هفته در مورد انتخاب تیم تصمیم می گیرم. ما همیشه تصمیماتی می گیریم که دیگران احتمالاً نمی فهمند.

"من احترام می گذارم كه گرت تصمیمات خودش را می‌گیرد ، اما به هر حال من آن را درک نکردم چون ترنت الكساندر-آرنولد حداقل در دو فصل گذشته بود، بگذارید بگویم فصل قبل و فصل قبل از آن،  دفاع راست در فوتبال جهان برجسته است - این یک حقیقت است و در سنین جوانی باور نکردنی است.

"او این فصل را با کرونا آغاز کرد و می توانید تصور کنید که مدتی طول کشید تا وارد این فصل شود، اما از لحظه حضور در این فصل یکی از ثابت ترین بازیکنان ما بود و یک بازیکن برجسته بود.

"او می تواند همیشه و در همه موقعیت‌ها در سطح بالا بازی کند ، بنابراین این دلیل نمی شود که او در تیم نباشد."

الكساندر-آرنولد یكی از بازیکنان لیورپول بوده است كه به دلیل از دست دادن فرم در طول مبارزه برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر ، مورد انتقاد قرار گرفت.

قرمزها - فصل گذشته با 18 امتیاز قهرمان - در این دوره هفتم هستند و 25 امتیاز از منچسترسیتی رهبر عقب هستند.

آنها روز شنبه در لیگ برتر با یک سفر با  آرسنال روبرو می شوند.