گل نخل ماداگاسکار در زمستان

گل نخل ماداگاسکار در زمستان

امروزه با نزدیک شدن بهفصل زمستان گیاهان شما نیازمند مراقبت بیشتری می باشند چرا که این گیاهان در جا به جایی فصل ها شوک بهشون وارد می شود و برای اینکه در امان بمانند نیازمند نور غیر مستقیم می باشند.

با درخت نخل ماداگاسکار، اشنا باشیم

ما در مورد تعداد گل نخل ماداگاسکار صحبت می کنیم و شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مشابه این است که این درختان نخل نامی شناخته شده دارند. از نظر علمی شناخته شده است که Pachypodium نام خانواده Apocynaceae است که از نام Pachyderm ماداگاسکار و آفریقای جنوبی گرفته شده است. به همین دلیل است که این بیماری با نام های Pachypodium lamerei و Pachypodium geayi شناخته می شود. ماداگاسکار از ساقه‌های باکیفیت با تاج‌های بلند و ده‌ها ساقه از این قبیل که بسیار باریک هستند، در ابعاد بزرگ و تا 6 سانتی‌متر ساخته شده‌اند. این دستگاه از 1.5 تا 6 متر طول دارد که برای اندازه گیری دقیق تر و برای اندازه گیری عمق حافظه شما و همچنین تا حدی که شما باید دقت بیشتری داشته باشید دقیق تر است.

Image for post
Image for post

نگهداری گیاه نخل ماداگاسکار

این گل نیز همانند گیاهان کاکتوس به نگهداری دارد تا از افات ممکن در فصل زمستان در امان باشد. ابیار یان گیاه را بهتر است از 7 الی 10 روز یکبار انجام بدهید. کود اهن بررای این گیاه مناسب می باشد و باعث رشد بهتر این گیاه می شود.

فراموش نکنید که ماداگاسکار را در یک مکان مناسب نگهداری کنید

اولین چیزی که در مورد نخل ماداگاسکار باید بدانید نور غیر مستقیم می باشد. خاکی برای این گیاه مناسب می باشد که زهکشی بالای داشته باشد از شن و ماسه هم می توانید برای زنده ماندن این گیاه استفاده کنید. خاک مخصوص کاکتوس برای این گیاه ایده ال می باشد و خیل راحت می توانند در ان رشد کنند برای تکثیر این گیاه از طریق پاجوش می توانید استفاده کنید.

 

Image for post
Image for post

گیاه شناسی نخل ماداگاسکار

نخل ماداگاسکار یکی از گیاهان بومی جزایر ماداگاسکار واقع در شرق آفریقا است. این درخت که به دلیل شباهتش به درخت خرما نامگذاری شده است، در واقع به خانواده Apocynaceae تعلق دارد. نخل ماداگاسکار دارای تنه ای طویل و خاکستری نقره ای، برگ های باریک بلند در انتهای بالایی تنه و تیغه های تیز در تنه است. این گیاه در برخی از فصول سال دارای گل های سفید معطر در بالای گیاه است اما به ندرت در داخل و اطراف آپارتمان شکوفا می شود.

 

اکثر مردم نخل ماداسگر را بدون تنه بزرگ و به عنوان گیاه کوچک خریداری می کنند. در حالی که این نوع کاکتوس می تواند به ارتفاع نزدیک به 6 متر برسد. اگر شرایط رشد درخت نخل مادسگر مناسب باشد، به سرعت رشد می کند. 180 سانتی متر در 2 سال می تواند یک رشد عالی برای یک گیاه خانگی باشد.

طول برگ های نخل مادسگر در فصل بهار به حدود 40 سانتی متر و عرض آن به حدود 10 سانتی متر می رسد. این برگ ها در زمستان می ریزند اما در فصل جدید دوباره رشد می کنند.

Image for post
Image for post

ارتفاع نخل ماداگاسکار در فصل زمستان به چقدر می رسد؟

ارتفاع این گل می توانند در فصل زمستان تا 6 متر برسد هر چند نیازمند نگهداری این گل بسیار اسان می باشد و شما با رعایت چند نکته می توانید این گیاه را به راحتی در خانه های خود نگهداری کنید.