از تابلو لایت باکس چه میدانید؟ بررسی کامل

به دنبال راهی برای جلب توجه بیشتر به برند خود هستید؟ تابلوهای لایت باکس برای جلب توجه مخاطب به پیام های تجاری، لوگوها و تابلوهای داخل و خارج فروشگاه موثر است. تابلو ها یا پست های نور در فضای باز می توانند بلافاصله توجه را به خود جلب کنند، به خصوص اگر در مناطق پر رفت و آمد قرار گیرند. از طرفی در داخل فروشگاه لایت باکس ها می توانند جلوه برندینگ بسیار خوبی بر روی میزهای پذیرایی، پیشخوان ها و بالای ویترین ها ایجاد کنند.

شما با استفاده از نصب تابلو لایت باکس تبلیغاتی میتوانید به رونق کارتان بهبود دهید و به همین امر نیز اگر نیازمند به نصب تابلو لایت باکس داشتید میتوانید برای شرکت های بزرگ درخواست خود را ارسال کنید که یکی از آنان را شرکت گروه صنعتی کسا است که ما برای شما پیشنهاد میدهیم با توجه به تجربه و کیفیت کاری که دارند.
 

لایت باکس
لایت باکس
لایت باکس

تابلو لایت باکس چیست؟

اصطلاح لایت باکس به تابلو های نورانی اطلاق می شود که صفحه های فیلم گرافیکی با نور پس زمینه را با تصاویر چاپ شده که معمولاً در محیط های تجاری یافت می شود نگه می دارند و نمایش می دهند. لایت باکس ها برای انتقال نور از طریق فیلم برای حداکثر روشنایی تصویر، کنتراست و اشباع رنگ طراحی شده اند. اساساً لایت باکس مانند یک علامت بزرگ و روشن است. محبوب ترین لایت باکس ها عبارتند از:

 • تابلوهای سه بعدی نورانی
 • حروف سه بعدی با حالت نورانی
 • چراغ های مرکز خرید
 • تابلوهای مدرسه
 • تابلوهای LED دار
 • لایت باکس های سفارشی
 • تابلوهای حروف برجسته
 • لایت باکس های آویزان
 • تابلو نئون

جالب است بدانید یکی از موثر ترین جذب مشتری داشتن تابلو های جذاب و کیفیت بالا است البته یادتان نرود که همه چیز فقط یک تابلو با کیفیت نیست بلکه با تبلیغی که در تابلو خود میگذارید هم جز عوامل موثر به حساب می آید.

لایت باکس نورانی
لایت باکس نورانی
لایت باکس نورانی

بهترین مکان برای نصب لایت باکس کجاست؟

لایت باکس ها اغلب در مناطق پرتردد مانند زیر سقف یا دیوار بیرونی یک مؤسسه تجاری، ساختمان شرکت ها و مراکز مشابه دیده می شوند.
از لایت باکس ها نیز اغلب به عنوان علائم اطلاعاتی استفاده می شود، به عنوان مثال در صندوق فروشگاه، در فرودگاه ها برای نشان دادن مسیرها، به عنوان تابلوی اعلانات در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها، یا حتی به عنوان منو و علامت برای رستوران ها، یکی از مناسب ترین گزینه ها تولید است.

بیشتر بخوانید: روش ساخت تابلو لایک باکس تبلیغاتی

محل نصب لایت باکس
محل نصب لایت باکس
 محل نصب لایت باکس

چرا ساخت لایت باکس مهم است؟

لایت باکس نسبت به سایر تابلو ها مزایایی دارد. از مزایا و دلایل ساخت و تولید تابلو های لایت باکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نورپردازی بسیار خوب و ساده در پنل های روشن
 • مصرف برق متعادل
 • دوام و طول عمر پنل های لایت باکس
 • امنیت بیشتر پنل های لایت باکس بسته به محل نصب
 • نصب آسان پنل های لایت باکس به دلیل سبکی
 • قرابت بالا با محیط زیست

جالب است بدانید در سال های اخیر بیشتر مشاغل کسب کار به دنبال تابلو لایت باکس یا انواع تابلو های مغازه بودند که این به این معناست رونق بخشی از کار را میتوان به تابلو ها اختصاص داد.

چرا لایت باکس LED برای تبلیغات در فضای باز مناسب هستند؟

لایت باکس ها فضای باز یک راه بسیار موثر برای تبلیغ هر کسب و کاری هستند. آنها در شب برجسته می شوند، توجه را به خود جلب می کنند و مشتریان را جذب می کنند. به طور کلی،  تابلو لایت باکس همه کاره و قابل خواندن هستند و هر پیامی را با رنگ کامل و جزئیات واضح نمایش می دهند.

تابلو لایت باکس در شب
تابلو لایت باکس در شب
تابلو لایت باکس در شب

امکان تبلیغ برند شما در 24 ساعت شبانه روز با لایت باکس

مردم به طور طبیعی جذب نور و رنگ می شوند، که باعث می شود علامت نور به جشنی برای چشم ها تبدیل شود. حتی پس از ساعات کاری، لایت باکس ها در طول شب به تبلیغ برند ادامه می دهند. نکته ای که در مورد هر چیزی که یک لایت باکس است باید به آن توجه کرد این است که این علائم نورانی بسیار روشن هستند و حتی از راه دور به راحتی قابل مشاهده هستند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا آگاهی از برند را افزایش دهند و به افراد بیشتری دسترسی داشته باشند، چه در حال پیاده‌روی باشند یا از کنار تابلوی نور رانندگی کنند.

لایت باکس در پیاده رو ها
لایت باکس در پیاده رو ها
لایت باکس در پیاده رو ها

داشتن دید در دو جهت یکی از ویژگی های مهم تابلو لایت باکس است

لایت باکس ها می توانند یک طرفه یا دو طرفه باشند. اگر مغازه در انتهای یک کوچه باشد، تابلوی بیرونی یک طرفه کار می کند. با این حال، اگر شرکت در مرکز شهر واقع شده باشد، لایت باکس دو طرفه قطعا از همه طرف جلب توجه می کند.

بهتر است بدانید یکی از عوامل موثر در جذب مشتری نصب تابلو در محلی مناسب و پر رفت آمد میباشد و به همین امر یادتان نرود در زمان نصب تابلو لایت باکس باید این را هم در نظر گرفت محل نصب تابلو باید در مکان عمومی و شلوغ قرار داد.

قابلیت به روزرسانی حالت گرافیکی تابلو نورانی

لایت باکس های تجاری قابل برنامه ریزی کامپیوتری هستند، بنابراین گزینه های زیادی برای گرافیک و انیمیشن برای تبلیغ یک تجارت وجود دارد. فناوری مدرن حتی اجازه می دهد تا محتوا از طریق تلفن هوشمند یا تبلت به روز شود. تابلو لایت باکس نیز آماده Wi-Fi هستند و به اپراتورها اجازه می‌دهند فیدهای رسانه‌های اجتماعی را در زمان واقعی نمایش دهند.

تابلو لایت باکس نورانی
تابلو لایت باکس نورانی
تابلو لایت باکس نورانی

انطباق پذیری بالای تابلو لایت باکس

لایت باکس های ال ای دی ثابت کرده اند که ابزار تبلیغاتی همه کاره هستند، به خصوص زمانی که زیر سقف نصب می شوند. در طول روز، صفحه نمایش مانند یک تابلوی سقف معمولی به نظر می رسد، اما در شب، نورها و رنگ های روشن بالا می روند. تابلوهای لایت باکس سقفی در جلب توجه به برندها یا لوگوهای نصب شده در بالای جاده یا کنار جاده موثر هستند.

تابلو نورانی چگونه ساخته می شود و کار می کند؟

لایت باکس ها معمولاً دارای اکستروژن های آلومینیومی در اطراف لبه علامت و مهاربندی داخلی هستند که جعبه را در برابر عناصر تقویت می کند. داخل جعبه یک فیلم وینیل شفاف با کیفیت بالا قرار دارد که مخصوصاً برای روشن کردن صورت شما به طور یکنواخت و مداوم طراحی شده است.
لایت باکس LED قالب های بسیار انعطاف پذیر با تصاویر چاپ شده دیجیتالی هستند که با ورق های اکریلیک یا پلی کربنات اوپالسنت روشن می شوند و آنها را 100٪ قابل تنظیم می کند. گزینه‌های سفارشی‌سازی برای جعبه‌های نور LED بی‌پایان است: حروف سه بعدی روشن، کلمات درخشان یا چراغ‌های چند رنگ را اضافه کنید تا یک جعبه نور مدرن ایجاد کنید که توجه مشتریان را به خود جلب کند.

تابلو لایت باکس LED
تابلو لایت باکس LED
تابلو لایت باکس LED

راهنما خرید تابلو لایت باکس

راهنمایی کامل خرید تابلو لایت باکس که ممکن است برایتان بسیار مهم باشد، در ادامه مقاله ما در نظر گرفتن چند عوامل مهم در زمان خرید تابلو لایت باکس برای شما در نظر گرفته ایم که میتوانید در ادامه بخوانید:

 • یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید لایت لایت باکس باید به آن توجه کنید؛ اندازه است
 • انتخاب یک مرکز تولید تابلو قابل اعتماد برای سفارش پانل های لایت باکس
 • مشاوره در مورد انتخاب بهترین مکان برای نصب تابلو نورانی
 • یکی دیگر از موارد مهم در خرید لایت باکس قیمت این انواع است.

جمع بندی

در این مقاله همه چیز در مورد لایت برد یا لایت باکس بررسی شده است تا بتوانید بسته به قیمت، طراحی، محل نصب و ... بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.