نکات طلایی انتخاب مدل مانتو برای افراد شکم دار

نکات طلایی انتخاب مدل مانتو برای افراد شکم دار

مانتوهایی با برش کاملا راسته از مدل‌های مناسب برای خانم‌های شکم‌دار هستند. این مانتوها فیت بدن هستند و خیلی گشاد نیستند تا سایز شما را بیشتر از حالت معمول نشان دهند. از طرفی آنقدر چسبان نیستند که شکم شما به چشم بیاید.

مانتوهای دکمه‌دار و جلو بسته یکی از انواع لباس‌های مناسب افراد شکم‌دار، مانتوهای دکمه‌دار و جلوبسته هستند. این مانتوها هیکل را جمع می‌کنند و در نتیجه شکم زیاد به چشم نمی‌آید.

پیراهن‌ها و مانتوهای یقه هفت برای خانم‌هایی که شکم دارند مناسب هستند.

مانتوهای چپ و راستی به صورتی هستند که یک سمت آن‌ها روی سمت دیگر قرار می‌گیرد. این مدل مانتو برای افراد شکم دار، به‌راحتی بزرگی شکم را می‌پوشاند.

مانتو و لباس‌هایی که کمر آن‌ها زیر سینه قرار دارد. قسمت زیر سینه لاغرتر از شکم است و به همین دلیل با ایجاد خطای دید، شکم شما را کوچک‌تر نشان می‌دهد.

در خرید مدل مانتو برای افراد شکم دار، مانتوهایی را انتخاب کنید که یقه‌های پهن و بزرگی دارند. یقه‌های برگردان و پهن توجه‌ها را به خود جلب می‌کنند و از شکم شما در برابر نگاه‌ها محافظت می‌کنند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلب چه لباسی به شما می‌آید؟ را بخوانید.

خرید لباس های باکیفیت از تولیدی پوشاک زنانه وارد شوید.

از فرم بدن خود آگاه باشید

فرقی ندارد که شکم داشته باشید یا نه، مهم‌ترین نکته پیش از انتخاب لباس برای تمام خانم‌ها این است که با فرم بدن خود آشنا باشند. با شناخت بدن خود می‌توانید راحت و در زمان کوتاه‌تری مانتو بخرید. وقتی بدانید در کدام گروه از ۵ نوع قالب بدنی که داریم قرار دارید، بهتر می‌توانید برای انتخاب لباس مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

رنگ‌های تیره در مدل مانتو برای افراد شکم دار

اگر دوست دارید شکم شما خیلی به چشم نیاید، می‌توانید لباس‌هایی با رنگ‌های تیره انتخاب کنید. این رنگ‌ها خطای چشمی ایجاد می‌کنند و باعث می‌شوند شکم شما زیاد دیده نشود. رنگ‌هایی مثل مشکی، سرمه‌ای، قهوه‌ای و زرشکی از این رنگ‌ها هستند.

لباس‌هایی با راه‌راه‌های عمودی را جدی بگیرید

از جمله لباس‌های مناسب افراد شکم‌دار، لباس‌هایی با راه‌راه عمودی هستند. لباس‌هایی که راه‌راه‌های عمودی دارند شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند و باعث می‌شوند شکم دیده نشود. اگر لباس‌های رنگ روشن دوست دارید اما می‌ترسید در آن‌ها خوب به‌نظر نرسید، لباس‌های رنگ روشن راه‌راه انتخاب کنید.