کیف پول YFI

کیف پول YFI ، همانطور که می دانید برای ذخیره رمز ارز ها باید از کیف پول های دیجیتال استفاده کنید. در مقالات سایت زوم ارز ما به صورت کامل درباره کیف پول بعضی از رمز ارز ها صحبت کرده ایم. اگر در حال حاضر در نظر دارید تا با کیف پول های رمز ارز مورد نظرتان آشنا شوید، کافیست تنها در سایت زوم ارز اقدام به جستجوی کیف پول های رمز ارز مورد نظر کنید. در این مقاله نیز قصد داریم تا به شما کیف پول های یکی دیگر از رمز ارز هایی که این روزها سر و صدای زیادی کرده است را معرفی کنیم.

اگر تا به کنون نتوانستید با کیف پول های توکن " YFI " یا " یرن فایننس " آشنا شوید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید چراکه در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل درباره کیف پول های این توکن  با شما عزیزان گفتگو و معرفی کنیم. قبل از اینکه بخواهیم شروع به معرفی کیف پول های این توکن  کنیم، لازم است کمی با آن آشنا شویم تا اگر کاربری به صورت تصادفی وارد این مقاله شد در ابتدا با این توکن آشنا شود. در ادامه همراه ما باشید.


نیم نگاهی به توکن YFI

[caption id="attachment_22121" align="aligncenter" width="600"]

 بررسی توکن yfi[/caption]

احتمالا در چند وقت اخیر، نام این توکن را زیاد شنیده باشید. در چندوقت گدشته این توکن سودهای بسیاری به کاربران خود داده است و به همین دلیل نیز کاربران بسیاری به سراغ این توکن رفته اند. یکی از دلایلی که باعث شهرت بسیار زیاد این توکن شد دقیقا سود بسیار آن می باشد. تقریبا می توان گفت که این توکن در یک روز بیش از 300 درصد به کاربران خود سود داد.

این توکن توسط آندره کرونیه ایجاد شده است. شما می توانید همانند دیگر توکن ها، این توکن را نیز خرید و فروش کنید و از آن سود دریافت کنید. به همین راحتی شما می توانید این کار را انجام دهید. آندره می خواهد بیشتر بر روی امنیت و همچنین تجربه مخاطب تمرکز کند تا بتواند این توکن را به بهترین نحو اداره کند.

اگر برای بار اول است که با این توکن آشنا می شوید و یا اینکه برای بار اول است که نام این توکن را می شنوید، شاید قیمت این توکن را نمی دانید. در حال حاضر قیمت این توکن از قیمت بیت کوین که پادشاه ارز های دیجیتال نامیده می شود، بیشتر است. این توکن هم اکنون ( در زمان نگارش این مقاله ) در صرافی ها با قیمتی معادل 27.175.00 هزار دلار معامله می شود. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که اگر قیمت این توکن از بیت کوین بیشتر است، پس دلیل اینکه همانند بیت کوین محبوب نمی باشد چیست؟

بیت کوین اولین رمز ارز بود که به وجود آمد همچنین بیت کوین بسیار کامل تر می باشد و افراد بیشتری به آن اعتماد دارند. از جمله دلایلی که می توان برای این موضوع عنوان کرد دقیقا همین بحث می باشد. اگر قصد دارید تا درباره این ارز بیشتر بدانید، به شما پیشنهاد می کنیم که سری به مطلب اختصاصی سایت زوم ارز در این باره بزنید. ما در این سایت به صورت کامل توکن YFI را مورد بررسی قرار داده ایم. شما می توانید با جستجوی نام این توکن در سایت زوم ارز به راحتی به مقاله اختصاصی آن دسترسی پیدا کنید.

همانطور که در ابتدا گفتیم، قصد داریم تا در این مقاله درباره کیف پول های توکن YFI با شما عزیزان گفتگو کنیم. در ادامه اگر قصد آشنایی با کیف پول های این توکن را دارید همراه ما باشید.


نکاتی که باید در هنگام انتخاب کیف پول به آن ها دقت کنیم چیست؟

حال که با توکن YFI آشنا شدید، بهتر است قبل از شناخت کیف پول های این توکن با نکاتی آشنا شوید که بتوانید با کمک این نکات بهتر کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این قسمت از مقاله دقیقا ما قصد داریم تا به شما این نکات را معرفی کنیم و سپس به سراغ معرفی کیف پول ها برویم. همراه ما باشید.

نکاتی که برای انتخاب کیف پول باید به آن دقت کنید عبارت اند از:

امنیت:

امنیت از جمله مواردی است که حتما باید در هنگام انتخاب کیف پول به آن توجه کنید. امنیت در ارز های دیجیتال به صورت کلی مهم ترین بحثی است که تمام افراد باید به آن دقت کنند. زمانی که قصد انتخاب یک کیف پول را دارید، حتما کمی درباره امنیت آن مطالعه کنید تا اطلاعات کاملتری کسب کنید.

بحث امنیت در کیف پول های دیجیتال به دو بخش تقسیم می شود. در ادامه این دو بخش را به صورت کامل به شما معرفی خواهیم کرد.

بخش یک:

در بخش اول، قسمتی از برقراری امنیت کیف پول به عهده توسعه دهنده می باشد. به طور کلی، توسعه دهنده کیف پول موظف است تمامی باگ های موجود در کیف پول را حل کند تا هیچ راهی برای نفوذ هکرها وجود نداشته باشد. اگر توسعه دهنده نتواند باگ های کیف پول را حل کند، قطعا هکر ها و یا سواستفاده گران می توانند با نفوذ به کیف پول، اقدام به دزدی کنند. در صورتی که توسعه دهندگان کیف پول مشکلات کیف پول را حل کنند دیگر موضوعی باقی نمی ماند و در بخش دوم کاربر وظیفه تامین امنیت را دارد که در قسمت بعد با این موضوع آشنا می شویم.

بخش دو:

همانطور که در قسمت قبل شاره کردیم، بخش دوم امنیت در کیف پول ها بر عهده کاربران است و کاربران موظف اند تا امنیت را به خوبی رعایت کنند. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که کاربران به چه مواردی برای برقراری امنیت باید توجه کنند؟

کاربر باید به موارد زیادی توجه کند. از جمله این موارد می توان به حفاظت گفتار اشاره کرد. هیچ کدام از اطلاعات شما نباید در مکانی فاش شود چراکه ممکن است برایتان مشکلات گوناگونی ازجمله از دست رفتن سرمایه تان پیش بیاید. هیچگاه نباید فرد و یا افرادی از عبارات بازیابی شما و ... با خبر شود چراکه این موضوع می تواند برایتان همانطور که گفتیم دردسر ایجاد کند. به هیچ عنوان اطلاعاتتان را در مکانی فاش نکنید.

رابط کاربری و امکانات:

کیف پول خوب، کیف پولی است که در کنار تمامی موارد، رابط کاربری مناسب و همچنین امکانات گسترده ای داشته باشد. زمانی که رابط کاربری یک کیف پول مناسب باشد تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. از کاربران مبتدی گرفته است تا کاربران حرفه ای.

وقتی کیف پول مورد نظر شما در کنار رابط کاربری جذاب، امکانات گسترده ای نیز داشته باشد، باز هم می توانیم بگوئیم که برای استفاده مناسب است. شاید برایتان این سوال پیش بی آید که منظور از امکانات گسترده چیست؟

هر کیف پول باید امکانات امنیتی را به صورت کلی شامل باشد اما گاها برخی از کیف پول ها بعضی از امکانات امنیتی را شامل می شوند که باز هم با این وجود موردی ندارد اما حداقل امکانات امنیتی در این کیف پول باید لحاظ شود. برای مثال یکی از امکانات امنیتی موجود که بیشتر برنامه ها و یا کیف  پول ها از آن پشتیبانی می کنند، تایید دو مرحله ای می باشد. با استفاده از تایید دو مرحله ای می توانید امنیت کیف پولتان را تا حدی بالا ببرید و خیالتان را تقریبا از ورود افراد ناشناس راحت کنید. در صورتی که کیف پول انتخابی شما از این امکان پشتیبانی می کند، حتما آن را فعالسازی کنید.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید در صورتی که کیف پول مورد نظرمان از امکانات امنیتی پشتیبانی نکند، تکلیف چیست؟

در این صورت باید بگوئیم که اگر اجبار به استفاده از این کیف پول هستید، حتما موارد امنیتی را خودتان رعایت کنید و یا اینکه سرمایه زیادی در آن نگهداری نکنید که اگر روزی برایتان مشکلی به وجود آمد سرمایه تان از بین برود. همیشه سعی کنید که از این نوع کیف پول ها برای ذخیره در مدت محدود استفاده کنید.

اعتبار:

اگر کیف پول انتخابی شما معتبر باشد، قطعا امنیت مناسبی نیز دارد و خیالتان از دو جهت راحت می شود. سعی کنید کیف پولی را انتخاب کنید که معتبر است و شما می توانید با خیال راحت در آن اقدام به ذخیره رمز ارز هایتان کنید. اگر کیف پول انتخابی شما معتبر نیست، به صورت بیخیال استفاده از آن شوید و به سراغ یک کیف پول دیگر بروید.

تا به این قسمت از مقاله، با موارد مختلفی آشنا شدید. در قسمت بعدی قصد داریم تا به شما چند کیف پول، از معتبر ترین کیف پول های توکن YFI معرفی کنیم. اگر قصد دارید تا با کیف پول های این توکن آشنا شوید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید

امنیت کیف پول های دیجیتال | آموزش جلوگیری از هک شدن کیف پول دیجیتال


معرفی بهترین کیف پول های توکن YFI یا یرن فایننس

تمامی کیف پول هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد بهترین هستند و به نوعی پرطرفدار ترین کیف پول های موجود نامیده می شوند. اینکه کئدام یک از این کیف پول ها را انتخاب کنید بستگی به خودتان دارد. شما می توانید هر کدام از این کیف پول ها را که خواستید انتخاب کنید و درباره آن مطالعاتی انجام دهید. در نهاییت انتخاب خود را انجام دهید. تمام کیف پول هایی که در ادامه به شما معرفی می شود به صورت کامل و اختصاصی در سایت زوم ارز وجود دارند و شما می توانید اطلاعات کیف پول را به صورت کامل کسب کنید.

کیف پول های YFI عبارت اند از:

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس ( Ledger nano S ) :

 1. [caption id="attachment_22122" align="aligncenter" width="600"]
 2.  کیف پول لجر نانو اس[/caption]

کیف پول سخت افزاری Ledger nano S، اولین کیف پول سخت افزاری کمپانی لجر می باشد که به بازار عرضه شد. در این کیف پول سخت افزاری شما می توانید انواع رمز ارز ها را ذخیره کنید. همانطور که احتمالا می دانید کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار هستند و شما می توانید با خیال راحت اقدام به ذخیره رمز ارز هایتان کنید.

اگر تا کنون درباره کیف پول های سخت افزاری اطلاعاتی نداشتید، می توانید با مراجعه به سایت زوم ارز اقدام به کسب اطلاعات در این زمینه کنید. ما در زمینه کیف پول های سخت افزاری، هرآنچه که نیاز بود را به شما عزیزان آموزش داده ایم. شما می توانید در کیف پول های سخت افزاری به راحتی همانطور که گفتیم رمز ارز های خود را ذخیره کنید. کیف پول Ledger nano S از یک صفحه نمایش بر خوردار می باشد که شما می توانید دارایی هایتان را در همان صفحه نمایش چک کنید اما توجه داشته باشید که برای ارسال و یا دریافت کوین حتما باید از نرم افزار مخصوص استفاده کنید. اگر برایتان سوال است که چه نرم افزاری را باید مورد استفاده قرار دهیم می توانید با مراجعه به سایت زوم ارز آموزش کاملی را در این رابطه مطالعه کنید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس ( Ledger Nano X ) :

 1. [caption id="attachment_22123" align="aligncenter" width="600"]
 2.  کیف پول لجر نانو ایکس[/caption]

بعد از کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس، کمپانی لجر کیف پول Ledger Nano X را وارد بازار کرد. این کیف پول نسخه جدید کیف پول قبلی بود که امکانات بیشتری نسبت به آن داشت. شما نیز در این کیف پول می توانید رمز ارز های مخاتلفی را ذخیره کنید و از آن ها نیز استفاده کنید. در این کیف پول شما می توانید توکن های اتریوم که مجموعه توکن های ERC20 می باشند را ذخیره کنید. در این بین، امکان ذخیره سازی توکن YFI نیز به شما داده می شود و شما می توانید این توکن را نیز به راحتی در آن ذخیره و سپس استفاده کنید. اگر به تصویر این کیف پول نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که از کیف پول لجر نانو ایکس برتر است چراکه صفحه نمایشی که در این کیف پول قرار گرفته شده است بهتر از آن صفحه نمایش می باشد. همچنین امکانات متعدد تر این کیف پول باعث برتری Ledger Nano X نسبت به Ledger Nano S شده است. اگر قصد دارید تا با این کیف پول بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله ی اختصاصی که در این بابت در سایت قرار داده ایم مراجعه و مطالعه کنید.

کیف پول سخت افزاری کیپ کی ( KeepKey ) :

 1. [caption id="attachment_22124" align="aligncenter" width="600"]
 2.  کیف پول کیپ کی[/caption]

کیپ کی یا KeepKey از دیگر کیف پول های سخت افزاری شناخته شده می باشند که شما می توانید از آن استفاده و به راحتی با آن کار کنید. این کیف پول از توکن یرن فایننس نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی این توکن را در آن ذخیره سازی کنید. کیف پول KeepKey در سال 2016 وارد بازار شد و به مرور زمان طرفداران زیادی پیدا کرد و هم اکنون همانطور که گفته شد جزء بهترین کیف پول های سخت افزاری می باشد. اگر شما یک تریدر هستید، دیگر نیازی به استفاده از صرافی نیست چراکه این کیف پول از یک صرافی داخلی پشتیبانی می کند و شما می توانید از داخل کیف پول اقدام به خرید فروش رمز ارز ها کنید. در حال حاضر کیف پول KeepKey از صرافی " Shapeshift " پشتیبانی می کند.

شما می توانید با متصل نمودن این کیف پول به گوشی های موبایل خود و یا کامپیوتر اقدام به استفاده از آن و ذخیره رمز ارز هایتان کنید. این کیف پول متاسفانه امکانات امنیتی همانند چند امضایی بودن ندارد. پیشنهاد ما این است که از حداقل امکانات امنیتی موجود استفاده کنید و یا در نهایت حواستان بسیار به بحث امنیت باشد.

کیف پول نرم افزاری اتمیک ( Atomic ) :

 1. [caption id="attachment_22125" align="aligncenter" width="600"]
 2.  کیف پول اتمیک[/caption]

احتمالا نام این کیف پول را زیاد شنیده باشید. کیف پول اتمیک از دیگر کیف پول های نرم افزاری است که به شما اجازه ذخیره، خرید و فروش رمز ارز ها را می دهد. اگر مبتدی هستید شاید برایتان جالب باشد که چگونه این موضوع پیش می آید و شما می توانید در این کیف پول رمز ارز هایتان را خرید و فروش کنید؟

کیف پول اتمیک از صرافی داخلی پشتیبانی می کند و شما می توانید با استفاده از صرافی داخلی موجود در این کیف پول اقدام به خرید و فروش رمز ارز هایتان کنید. در حال حاضر اکثر کیف پول های دیجیتال از صرافی های داخلی پشتیبانی می کنند. در کیف پول اتمیک شما می توانید رمز ارز های زیادی را ذخیره کنید و به راحتی با تمام آن ها کار کنید. از جمله این رمز ارز ها می توان به: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و همچنین توکن یرن فایننس اشاره کرد. تقریبا می توان گفت که شما می توانید در این کیف پول به ذخیره بیش از 300 توکن و یا کوین بپردازید.

خوشبختانه این کیف پول رابط گرافیکی مناسبی دارد و شما می توانید از این کیف پول به راحتی استفاده کنید. رابط کاربری آسان این کیف پول باعث شده است تا کار با آن کمی راحت تر باشد و هنگام کار با کیف پول با مشکل رو به رو نشوید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که امنیت این کیف پول چگونه است؟ کیف پول اتمیک خوشبختانه از امنیت مناسبی بر خرودار است و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

کیف پول نرم افزاری کوینومی ( Coinomi ) :

 1. [caption id="attachment_22126" align="aligncenter" width="600"]
 2.  کیف پول کوینومی[/caption]

کوینومی از قدیمی ترین و همچنین پردطرفدار ترین کیف پول های ارز دیجیتال به حساب می آید. بیشتر افراد این کیف پول را به دلیل امنیت بالا قبول دارند. شما می توانید به راحتی از این کیف پول استفاده کنید و رمز ارز هایتان را در آن ذخیره سازی کنید. تمامی عبارات خصوصی کیف پول به صورت افلاین بر روی سیستم شما ذخیره می شود و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. امکان استفاده از کیف پول کوینومی در سیستم عامل های کامپیوتری همانند ویندوز، مک، لینوکس و سیستم عامل های موبایلی همانند اندروید، ای او اس می باشد.

کوینومی نیز از صرافی داخلی پشتیبانی می کند و شما می توانید با خیال راحت رمز ارز هایتان را در این صرافی خرید و فروش و یا تعویض کنید. برای مثال اگر اتریوم دارید و حالا می خواهید به بیت کوین تغییر دهید دیگر نیازی نیست تا به صرافی مراجعه کنید و شما می توانید از داخل همان کیف پول با استفاده از صرافی های داخلی این کار را به راحتی انجام دهید.

در کیف پول کوینومی امکان ذخیره سازی رمز ارز های بسیاری است. برای مثال شما می توانید در این کیف پول اقدام به  ذخیره سازی رمز ارز هایی همانند: بیت کوین، اترویم، بیت کوش کش و همچنین توکن های مختلفی مثل یرن فایننس کنید. اگر قصد دارید تا با این کیف پول بیشتر آشنا شوید و درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به مقاله اختصاصی این موضوع در سایت زوم ارز مراجعه کنید. شما می توانید در مقاله مربوط به آموزش کیف پول کوینومی جز کسب اطلاعات بیشتر درباره این کیف پولف طریقه راه اندازی و همچنین کار با آن را به صورت تصویری مطالعه کنید.

کیف پول متامسک ( MetaMask ) :

 1. [caption id="attachment_22127" align="aligncenter" width="600"]
 2.  کیف پول متامسک[/caption]

کیف پول متامسک، از دیگر کیف پول های دیجیتال می باشد. شما می توانید این کیف پول را به راحتی نصب و همچنین از آن استفاده کنید. کیف پول متامسک از دیگر کیف پول های دیجیتال است که به شما امکان استفاده به صورت کاملا آزادانه را می دهد. شاید برایتان این سوال پیش بی آید که منظور از استفاده کاملا آزادانه چیست؟

منظور از این مووضع این است که شما می توانید در هر سیستم عاملی به راحتی از این کیف پول استفاده کنید. حتی شما قادر هستید تا از کیف پول متامسک به صورت یک افزونه در مرورگر کروم و یا موزیلا خود استفاده کنید. به همین راحتی این امکان برای شما برقرار می باشد. کیف پول متامسک از رمز ارز های زیادی پشتیبانی می کند. توکن یرن فایننس از جمله توکن هایی است که شما می توانید در این کیف پول آن را ذخیره کنید. متاسفانه این کیف پول از ارز دیجیتال بیت کوین پشتیبانی نمی کند. اگر شما قصد ذخیره ارز دیجیتال بیت کوین را دارید، نمی توانید از این کیف پول استفاده کنید چراکه این امکان برای شما برقرار نمی باشد.

کار با کیف پول متامسک در تمام سیستم عامل ها راحت است و شما می توانید با خیالی مطمئن از آن استفاده کنید. در صورتی که برای استفاده از کیف پول متامسک نیاز به آموزش داشتید می توانید با مراجعه به مقاله اختصاصی که برای این موضع آماده کردیم ایم، به صورت کامل کار با این کیف پول را آموزش ببینید و سپس بدون ایجاد هر گونه مشکلی از آن استفاده کنید.


نتیجه گیری کیف پول YFI

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، شما می توانید توکن یرن فایننس را در کیف پول های فوق ذخیره کنید. توجه داشته باشید که مسائل امنیتی که نام برده شد بسیار مهم می باشند و حتما هر کدام از این کیف پول ها را که انتخاب کردید، این مسائل را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین استفاده را داشته باشید. در صورت ایجاد هر گونه وسال و یا مشکل می توانید آن را در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ بدهد.

ممنون از اینکه تا پایان " کیف پول YFI " همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLZTs


بیشتر بخوانید