ارز سیس کوین SYS چیست؟

ارز دیجیتال سیس کوین SYS چیست؟

Image for post
Image for post

ارز دیجیتال سیس کوین SYS چیست؟

همانطور که در ابتدای مقاله بیان شد، SYS توکن بومی پلتفرم سیس کوین Syscoin است و پلتفرم را تامین می نماید. دارندگان SYS می توانند از توکن به عنوان گس برای تراکنش ها، استقرار قرارداد هوشمند و موارد دیگر استفاده کنند.

در حال حاضر 626،927،870 SYS در پلتفرم در گردش است و کاربران می توانند کوین های SYS را در بسیاری از صرافی های متمرکز همانند بیترکس، بای بیت و بایننس خریداری کنند. این توکن همچنین در صرافی های غیرمتمرکز در دسترس می باشد. دارندگان SYS می توانند از توکن به روش های زیر استفاده کنند:

1.یک Syscoin Platform Token یا SPT ایجاد کنید، یک توکن دارایی سفارشی که از پلتفرم سیس کوین استفاده می کند.

2.یک مسترنود را وثیقه قرار دهید و در نتیجه برای مشارکت در خدمات شبکه مانند ZDAG پاداش دریافت کنید و به پیشنهادات حاکمیتی رای دهید.

3.پرداخت کارمزدهای شبکه با استفاده از SYS امکان پذیر است.

معرفی پلتفرم سیس کوین Syscoin

Image for post
Image for post

معرفی پلتفرم سیس کوین Syscoin

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان شد، سیس کوین Syscoin یک شبکه جهانی، یک پایگاه داده غیرمتمرکز و یک بلاکچین است و بر اساس فورکی از پروتکل بیت کوین ایجاد شده است. این پلتفرم با بیت کوین ادغام شده شده است و یکی از امن ترین، پایدارترین و مقیاس پذیرترین شبکه ها را ارائه می دهد. این پروژه تلاش می کند تا واسطه ها را حذف کند و پول را مستقیما به مصرف کنندگان برگرداند، و هزینه های سنگینی را که در حال حاضر توسط شرکت های بزرگی مانند آمازون و EBay دریافت می شود، حذف می کند. شما می توانید از رمز ارز بومی آن یعنی SYS برای پرداخت کارمزد استفاده کنید.

یکی از پلتفرم هایی که بر اساس فناوری بلاکچین سیس کوین ساخته شده است، بلاک مارکت Blockmarket می باشد. این پلتفرم به کابران امکان می دهد تا وسایل خود را از مبلمان تا رایانه خریداری کنند و یا بفروشند. این کار بدون هیچ کارمزدی صورت می پذیرد. همچنین مشاغل قادر خواهند بود تا در بلاک مارکت فروشگاه های مجازی ایجاد نمایند و محصولات شخص دیگری را به فروش برسانند.

علاوه بر مواردی که گفتیم، لازم به ذکر است که بلاکچین سیس کوین سرعت بیشتری همراه با کارمزد تراکنش های کمتر نسبت به بیت کوین ارائه می دهد. این پلتفرم می تواند 750 تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند و با انتشار مستر نود آینده، بیش از 300000 تراکنش در ثانیه را پشتیبانی خواهد کرد. همچنین می توان بیان نمود که پروژه سیس کوین توسط یک تیم قوی پشتیبانی می شود و آنها به طور مداوم در حال بهبود پروتکل هستند.

بررسی تاریخچه سیس کوین Syscoin

Image for post
Image for post

بررسی تاریخچه سیس کوین Syscoin

هدف پلتفرم سیس کوین Syscoin این است که برای شرکت ها و سازمان های امروزی بستری برای بهره مندی از فناوری بلاکچین و دفتر کل توزیع شده با امنیت و در دسترس بودن بالا، کاهش هزینه های زیرساخت و تراکنش و انواع ویژگی های سازمانی فراهم کند.

این پروژه در ابتدا به عنوان یک پروتکل بلاکچین ایجاد شد که مفاهیم بیت کوین را گسترش داد تا شامل خدمات اضافی مانند قراردادهای هوشمند شود تا امکان ایجاد یک بازار غیرمتمرکز را فراهم کند. این پروژه در سال 2014 به عنوان فورک بیت کوین راه اندازی شد. به زودی پس از تکمیل فروش توکن و راه اندازی شبکه اصلی، وجوه آن توسط اپراتورهای Moolah به سرقت رفت. طی دو سال بعد، تیم برای ساخت Syscoin 2.0 اقدام کرد که در نهایت در میِ 2016 راه اندازی شد.

راه اندازی شبکه 2.0 شامل یک رابط گرافیکی و کیف پول جدید بود. در آگوست 2017، تیم سیس کوین Blockchain Foundry را به عنوان یک نهاد جداگانه ایجاد کرد تا به تحقق هدف خود در ایجاد یک پلتفرم بازار کمک می کند. در سپتامبر 2017، Blockchain Foundry اولین محصول Blockmarket خود را منتشر کرد که یک راه حل تجارت الکترونیک مبتنی بر بلاکچین است. در 30 آپریل 2018، سیس کوین ارتقاء دیگری را برای شبکه منتشر کرد که شامل توانایی ایجاد توکن های قابل تعویض و غیرقابل تعویض منحصر به فرد در بالای بلاکچین است.

معرفی بنیانگذاران سیس کوین

Image for post
Image for post

معرفی بنیانگذاران سیس کوین

یکی از بنیانگذاران این پلتفرم Jag Sidhu نام دارد. این فرد در رشته علوم کامپیوتر تحصیل کرده است و در زمینه توسعه نرم افزار دارای تجربه می باشد. همچنین سیدهو در زمینه های مختلف دیگر همچون هوش مصنوعی و بلاکچین تجربه دارد. وی اکنون به عنوان سرپرست تیم توسعه دهندگان سیس کوین فعالیت می نماید.

یکی دیگر از افراد تیم سیس کوین میشل Michiel می باشد. این فرد در سمت مدیر عامل در بنیاد سیس کوین فعالیت می نماید. وی در سال 2014 یک شرکت مارکتینگ را تاسیس کرده است. Brad Hamerston نیز مدیر پروژه سیس کوین است. این فرد در زمینه های مختلفی همچون ادبیات، گرافیک، موسیقی و کامپیوتر تجربه دارد.

ویلی کو Willy Ko و Andres Cortes از دیگر افراد تیم توسعه دهنده سیس کوین می باشند. ویلی کو در دانشگاه بریتیش کلمبیا تحصیل نموده است و در ارتباط با زبان های برنامه نویسی مختلف همچون پایتون و جاوا اسکریپت مهارت دارد. کورتز به عنوان طراح اپلیکیشن های غیرمتمرکز در بنیاد سیس کوین فعالیت می نماید.

عملکرد سیس کوین Syscoin چگونه است؟

Image for post
Image for post

عملکرد سیس کوین Syscoin چگونه است؟

سیس کوین Syscoin مبتنی بر فناوری بلاکچین می باشد و بر اساس الگوریتم SHA-256 اجرا می شود. به این ترتیب، این الگوریتم امکان استخراج توکن ها را فراهم می کند. سازگاری با شبکه لایتنینگ برای تراکنش ها سریعتر است. علاوه بر این، شبکه ای از مسترنودها به عنوان یک لایه خدمات مقایس پذیر برای ارائه چندین مزیت به صاحبان این مسترنودها استفاده می شود.

در اکوسیستم سیس کوین، مسترنودها به عنوان یک منبع جهانی و یا ابزاری برای حکمرانی غیرمتمرکز، و همچنین منبع اعتبارسنجی استفاده می شود. سیس کوین از طریق معماری مسترنودها که در چندین بلاکچین یافت می شود، تمرکززدایی را ارائه می دهد.

معرفی ویژگی های منحصر به فرد Syscoin

Image for post
Image for post

معرفی ویژگی های منحصر به فرد Syscoin

در این قسمت از مقاله شما می توانید یا چند نمونه از ویژگی های پلتفرم سیس کوین که آن را منحصر به فرد ساخته است، آشنا شوید. پلتفرم سیس کوین Syscoin در واقع علاوه بر ارائه یک بازار کاملا غیرمتمرکز، تعدادی از ویژگی های کلیدی را نیز با هدف ارتقا سیستم در خود جای داده است. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. پلتفرم سیس کوین قادر است تراکنش های متعددی را به صورت همزمان پردازش نماید.
 2. پلتفرم سیس کوین توانایی ایجاد سایدچین با امکان دسترسی به شبکه اتریوم را دارد.
 3. از دیگر ویژگی های پلتفرم سیس کوین می توان به ساخت بلاک در یک دقیقه اشاره نمود.
 4. در پلتفرم سیس کوین اجرای تراکنش ها با استفاده از یک مکانیزم غیرمتمرکز و پروتکل ZDAG صورت می پذیرد.
 5. مقایس پذیری و بهبود عملکرد پروتکل توسط مسترنودها انجام می شود.

خدمات ارائه شده توسط پلتفرم سیس کوین Syscoin

Image for post
Image for post

خدمات ارائه شده توسط پلتفرم سیس کوین Syscoin

در پلتفرم سیس کوین ابزارها و خدماتی برای کسب و کارها ارائه شده است که امکان توسعه پروژه های مبتنی بر رمز ارزها با استفاده از آن ابزارها وجود دارد. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

 1. پل سیس کوین یا Syscoin Bridge که به عنوان یک پل بلاکچین معرفی می شود که با استفاده از آن پلتفرم سیس کوین می تواند به سایر بلاکچین ها متصل شود. همچنین لازم به ذکر است که این پل دو طرفه است و امکان انتقال توکن ها را از شبکه اتریوم به سیس کوین فراهم می نماید.
 2. ارائه ابزارهایی توسط سیس کوین به توسعه دهندگان که می توانند با فریم ورک های مالی ترکیب شوند.
 3. ارائه سرویس سیس کوین لوکس Syscoin LUX که قابلیت تولید توکن های غیر قابل تعویض یا NFT متعدد با هزینه کم دارد. از دیگر قابلیت های این سیستم می توان به تولید توکن های NFT غیر قابل تقسیم اشاره کرد که به یک حساب کاربری تعلق دارد.

آیا ارز دیجیتال سیس کوین SYS استخراج می شود؟

Image for post
Image for post

آیا ارز دیجیتال سیس کوین SYS استخراج می شود؟

همانطور که در قسمت های قبلی مقاله گفته شد، سیس کوین Syscoin از بلاکچین بیت کوین استفاده می کند و در یک شبکه ایمن تر از قبل بهبود می یابد. همچنین سیس کوین از تابع هش SHA-256 نیز استفاده می کند و بهترین راه برای استخراج آن استفاده از ASIC است. استخراج یا ماینینگ به سخت افزار قدرتمندی نیاز دارد که نرخ هش مورد نیاز را برای کشف بلاک های زنجیره ای ایجاد می کند و مقداری کوین برای شما به ارمغان می آورد. برای استخراج موارد زیر نیاز است:

 • سخت افزار پشتیبانی کننده
 • اتصال به اینترنت قوی
 • شبکه برق با ظرفیت بالا
 • یک کیف پول برای مدیریت کوین های خود

شما می توانید از دستگاه هایی همچون Halong Mining T1 ،Antminer S9i ،Antminer S9 و Pangolinminer M3 برای استخراج سیس کوین استفاده نمایید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیس کوین SYS

ارز دیجیتال سیس کوین SYS در تاریخ 24 آگوست سال 2014 با سطح قیمت 0.001935 دلار آمریکا به بازار ارز های دیجیتال عرضه شده است و در حال حاضر رتبه ی 123 ارز های دیجیتال را در سایت کوین مارکت کپ ازآن خود کرده است. حجم معاملات این رمز ارز در 24 ساعت گذشته برابر با 20,895,581 دلار آمریکا است.

رمز ارز سیس کوین از زمان عرضه شدن تا تاریخ  21 فوریه 2017 روند قیمت ثابتی را داشته است و از این تاریخ که در سطح قیمت 0.009881 دلار بوده، روند صعودی را تجربه کرده است و در آخرین روز سال 2017 رمز ارز SYS با قیمت 0.7407 خرید و فروش شده و وارد سال جدید شده و در اوایل سال 2018 مقداری کاهش قیمت را تجربه نموده است. و همچنین این رمز ارز آخرین روز سال 2018 را با سطح 0.04848 دلار به پایان رسانده و وارد سال 2019 شد.

ارز دیجیتال سیس کوین SYS از سال 2019 تا سال 2020 روند قیمت ثابتی را تجربه کرده است و در 24 ساعت پایانی سال 2019 در سطح قیمت 0.02084 دلار قرار گرفته بوده است. سال 2020 برای ارز دیجیتال سیس کوین SYS سال نسبتا مناسبی بوده است و روند صعودی مناسبی را تجربه کرده است و در روز پایانی سال 2021 با سطح قیمتی 0.7178 دلار سال جدید میلادی را آغاز کرده است.

ارز سیس کوین SYS در تاریخ 22 فوریه ی 2015 یعنی 7 سال پیش در سطح قیمت 0.0001992 دلار ATL خود را تجربه کرده است و در تاریخ 2 ژانویه ی 2022 یعنی یک ماه پیش به سطح قیمت 1.31 دلار به ATH خود دست یافته است.

شما می‌توانید با استفاده از عکس زیر که نمودار قیمت ارز دیجیتال سیس کوین SYS را از ابتدای عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال تا به امروز برای شما به نمایش گذاشته ایم، مورد بررسی قرار دهید.

Image for post
Image for post

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیس کوین SYS

خرید و فروش ارز دیجیتال سیس کوین SYS

Image for post
Image for post

خرید و فروش ارز دیجیتال سیس کوین SYS

برای خرید و فروش ارز دیجیتال شما باید در یکی از صرافی های پشتیبان کننده ی رمز ارز سیس کوین SYS اقدام به ثبت نام و احراز هویت کنید و پس از تایید اقدام به خرید و فروش کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی انتخابی شما از امنیت کافی برخوردار باشد.

متاسفانه به دلیل تحریم هایی که متوجه کشور ما ایران است کاربران ایرانی نمی‌توانند در ابتدا مقدار تومان خود را تبدیل به ارز سیس کوین SYS کنند کاربران در ابتدا باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال داخلی مقدار تومان دلخواه خود را به یک استیبل کوین مانند تتر تبدیل کنند و سپس در یکی از صرافی های خارجی دلخواه تتر را به رمز ارز سیس کوین SYS تبدیل کنند.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیس کوین SYS

Image for post
Image for post

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیس کوین SYS

در این قسمت ما به معرفی صرافی هایی که از ارز دیجیتال سیس کوین SYS پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم و آنها را برای شما نام برده که در صورتی که می‌خواهید به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید به راحتی از صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیس کوین SYS استفاده نمایید.

کاربران گرامی حتما قبل از انتخاب صرافی مورد نظر به بررسی آن صرافی بپردازید و صرافی را که از نظر امنیت قابل اعتماد بوده است را انتخاب کنید. قبل از ثبت نام و احراز هویت ما به شما پیشنهاد می‌دهیم مقاله آموزشی مربوط به صرافی انتخابی را مطالعه نموده تا سریعتر بتوانید به انجام تراکنش های خود بپردازید.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیس کوین SYS عبارتند از:

ارز سیس کوین SYS توسط صرافی های بیشتری پشتیبانی می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ رمز ارز سیس کوین SYS در قسمت Market لیست کامل صرافی های پشتیبانی کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.

اگر درباره ی ثبت نام و احراز هویت صرافی های پشتیبان کننده ی ارز سیس کوین SYS نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید می‌توانید با مراجعه به سایت زوم ارز و سرچ نام صرافی مورد نظر به مقاله ی اختصاصی صرافی مراجعه کنید. در مقاله ی اختصاصی صرافی ها مراحل آموزش ثبت نام، احراز هویت، ترید و … را به صورت گام به گام در اختیار شما قرار دادیم.

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیس کوین SYS

 

Image for post
Image for post

بعد از خرید ارز دیجیتال سیس کوین SYS نوبت به نگهداری و ذخیره ی رمز ارز های خریداری شده می باشد. با توجه به زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های ارز دیجیتال انتخاب کیف پول متناسب با خواسته ها و نیاز های ما کار بسیار سخت و دشواری شده است، اما اصلا نگران نباشید ما تیم زوم ارز در انتخاب کیف پول به شما کمک می‌کنیم.

 • کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول نرم افزاری سیف پل یکی از بهترین و معروف ترین کیف پول های دنیای ارز دیجیتال است و این کیف پول رابط کاربری آسان و مناسبی دارد.
 • کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi: کیف پول نرم افزاری کوینومی از ارز دیجیتال سیس کوین SYS پشتیبانی می‌کند. این کیف پول نرم افزاری برای سیستم عامل های موبایلی و دسکتاپ در دسترس می‌باشد.
 • کیف پول سخت افزاری ترزور Trezor: کیف پول سخت افزاری تروزر در دو مدل ترزور وان Trezor One و تروزر تی Trezor T موجود می باشد که هر دو مدل از ارز دیجیتال سیس کوین SYS پشتیبانی می کنند.

آینده ارز سیس کوین SYS چگونه است؟

Image for post
Image for post

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیس کوین SYS

به طور کلی عوامل گوناگونی می تواند بر آینده رمز ارز تاثیر بگذارد. برای مثال اهداف رمز ارز برای بهبود پلتفرم و گسترش آن می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن باشد. این پلتفرم در نظر دارد تا فرآیند تولید توکن را آسان نماید و ساخت بلاک های کم حجم را امکان پذیر نماید.

از دیگر اهداف این پلتفرم راه اندازی بستری برای سازمان ها و شرکت ها می باشد که امکان استفاده از شبکه های بلاکچینی به همراه امنیت بالا را برای آنها فراهم آورد. با همه این وجود می توان آینده خوبی را برای این ارز دیجیتال در نظر گرفت. اما بهتر است که قبل از سرمایه گذاری تمامی عوامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز را به طور کامل بررسی نمایید.

کلام پایانی درباره ی ارز سیس کوین SYS چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با رمز ارز سیس کوین SYS و پلتفرم ارائه دهنده آن آشنا شوید. SYS توکن بومی پلتفرم سیس کوین Syscoin است و پلتفرم را تامین می نماید. سیس کوین Syscoin همانطور که گفتیم یک شبکه جهانی، یک پایگاه داده غیرمتمرکز و یک بلاکچین است و بر اساس فورکی از پروتکل بیت کوین ایجاد شده است. از ویژگی های این پلتفرم می توان به این موضوع اشاره کرد که قادر است تراکنش های متعددی را به صورت همزمان پردازش نماید. امیدواریم که با خواندن این مقاله به طور کامل با رمز ارز سیس کوین SYS آشنا شده باشید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز سیس کوین SYS چیست؟” همراه ما بودید.