ماشین اصلاح مو شیائومی mijia hair clipper

اگر به یک ماشین اصلاح مو نیاز دارید که دارای قدرت بالا، تیغه قابل‌ اعتماد و تنظیمات گسترده باشد، ماشین اصلاح مو شیائومی mijia hair clipper انتخابی مناسبی برای شما خواهد بود. این ماشین اصلاح دارای یک باتری قدرتمند، موتور کم‌صدا و ضدآب بوده و روکش تیتانیوم تیغه سرامیکی این ماشین اصلاح مو تا سال‌ها تیز خواهند ماند.

تیغه سرامیکی ماشین اصلاح مو شیائومی mijia hair clipper

تیغه سرامیکی مجهز به روکش تیتانیوم این دستگاه باعث شده است تا ماشین اصلاح مو شیائومی روی سطح پوست شما ملایم اما در برابر موهای شما خشن رفتار کند. تیغه ی تیز این ماشین اصلاح مو حتی با 300 ساعت اصلاح مداوم آسیبی نخواهد دید.

باتری قدرتمند

باتری 2200 میلی آمپری ماشین اصلاح مو شیائومی مدل Hair Clipper به کمک یک ورودی  USB Type-C شارژ میشود. شما با یک بار شارژر این دستگاه میتوانید تا 180 ساعت از آن استفاده کنید.

گواهی ضدآب

ماشین اصلاح مو شیائومی میجیا کاملاً ضدآب بوده تا استفاده از آن برای شما راحت تر باشد. استاندارد IPX7 این دستگاه تضمین می‌کند که شما میتوانید تا سی دقیقه در عمق یک‌متری آب از این دستگاه فوق العاده استفاده کنید. این موضوع سلامت دستگاه شمارا تضمین میکند و در برابر زنگ زدگی نیست مقاوم است و با ضد آب بودن این دستگاه شما به راحتی میتوانید این دستگاه را تمیز کنید. 

تیغه سرامیکی ماشین اصلاح

تیغه سرامیکی با روکش تیتانیوم باعث شده تا ماشین اصلاح مو شیائومی روی سطح پوست شما ملایم اما با موهای شما خشن باشد. این تیغه تیز حتی با 300 ساعت اصلاح مداوم نیز هیچ آسیبی نمی‌بیند و عمر بالاتری نسبت به تیغه‌های معمولی دارد.

موتور قدرتمند

موتور قدرتمند ماشین اصلاح مو شیائومی3 وات توان دارد و قادر خواهد بود تا با انواع مو مبارزه کند. این موتور قدرتمند تا 6200 دور در دقیقه می‌چرخد؛ اما به دلیل طراحی هوشمندانه ای که دارد هیچ گونه صدایی تولید نمیکند. این ویژگی باعث شده است تا این ماشین اصلاح شیائومی گزینه‌ی مطلوبی برای استفاده در آرایشگاه‌ها باشد.

تنظیمات 

با استفاده از شانه‌ها می‌توانید 14 حالت مختلف را برای اصلاح مو انتخاب کنید. حداقل و حداکثر میزان بلندی موها در این حالت‌ها 3 تا 41 میلی‌متر است. در حالت کوتاهی ریش های خود می‌توانید شانه‌ها را بردارید و بهطور مستقیم از ماشین اصلاح استفاده کنید. در این حالت امکان اصلاح ریش‌ها از 0.5 میلی‌متر تا 1.7 میلی‌ متر وجود دارد.